תחליף השבוע שלנו - אש ירוקה

קטניפ

New member
תחליף השבוע שלנו - אש ירוקה

סתם..... יחידה ומיוחדת, אבל כאן זמינה ומוכנה לענות על השאלות שלכם - אז לכו על זה! כל מה שלא העזתם לשאול ועכשיו כבר אפשר

The RedFox

New member
אוקי אז ככה...

למה דווקא אש ירוקה? האם יש איזה רעיון מאחורי הניק שלך ?

noam 83

New member
יש!!

כפרה עלייך אש!! אז לפני השאלות, אני רוצה לספר לך שאת היית זו שקיבלה את פניי כשאני ואשתי פנינו לפורום לראשונה (תחת הניק "מאי ואפריל") בחיפושינו אחר צלע שלישית. והיית מאוד חמודה! וזה לא נשכח!

mr lonley2

New member
אני רק שאלה

מתי הבנת שבדס זה מה שעושה לך את זה ? האם יש משהו שלא תעשי בסקס ??

אמממ...

אני חושבת שבגיל 16 או 17. לא עולה לי במחשבה משהו שלא אעשה. אז הכל, נראה לי.

באמת לא עולה בדעתך?

פדופיליה? זואופיליה?
מוסיפה שאלה - אמרת שבגיל 16-17 הבנת שאת בעניין בדס"מ - איך הבנת? פנטזיות? משהו שניסית ואהבת? איך הגעת להבנה הזאת?
זה תהליך ארוך/קצר? (אני שואלת כי דברים שקשורים למיניות אחרת לא תמיד קל להבין ולהכיר בהם בפני עצמך, וזה מאוד מבלבל).

חניתה

1. אולי אני סוטה, אבל גם לי יש גבולות. הוא שאל בקטע של סקס, אז עניתי בקטע של סקס. לא עניתי בקטע של סאדו. 2. פנטזיות. בגיל 16-17.5 הייתי עדיין בתולה... 3. לא הבנתי מה תהליך ארוך או קצר? /:

את לא סוטה, רק יש לך מיניות אחרת!

התכוונתי לתהליך ההבנה שאת בדס"מית. למשל, להבין שאני בי לקח לי כמה שנים טובות, כי זה לא משהו רגיל ולא נחשפים לזה. לוקח זמן להבין שהמיניות שלך שונה. אז השאלה היא מה גרם לך להבין והאם זה לקח זמן?

אני יודעת שלא :)

פשוט לא הייתה לי מילה אחרת. אמממ... זה לקח לי המון זמן להבין את זה, בהתחלה חשבתי שאני רק ונילה קינקית, סתם אוהבת סקס שונה, זה היה בגיל 17 וחצי ורק שפגשתי את הבן זוג שלי, בגיל 23, הבנתי שזה בסדר לאהוב את מה שאני אוהבת ושנתיים אחרי זה כבר השלמתי עם מי שאני והבנתי שאני בדסמית :) יום אחד הוא ואני טיילנו כזה ברחוב ודיברנו על סאדו, אמרתי לו שאני לא נשלטת, אני סתם ונילה קינקית. הוא התחיל לצחוק עליי ורק אחרי שנרגע אמר לי: "את לא ונילה קינקית, איזו מין ונילה קינקית הייתה נהנית כל כך מהצלפות?" אפשר לומר שרוב הזמן הייתי בהדחקה. סירבתי (בעקשנות) להבין שאני בסדר ואין בזה שום דבר רע שאני אוהבת סקס אחר.

wild orchid

New member
נייס...

הוא היה בקטע כשהכרתם או שנכנס לזה מאוחר יותר? בדסמ אצלכם מוגבל לחדר מיטות או שזה שאתם מנהלים זוגיות בדסמית?

למעלה