תחילתה של תודעה...

levona

New member
תחילתה של תודעה...

שלום... האמת שלא ידעתי כל כך מאיפה להתחיל... לא מכבר איבדתי אמא אמא- שהיא הבית, היסוד, השורש. בת 52 במותה, מאז שהיא הלכה - אני כבר לא אותו אדם שהייתי, ולעולם גם לא אהיה, היא נפטרה ממחלת - לב. כן, אני יודעת שזה פורום.. סרטן... ולכן לא עליה רציתי לדבר..כאן. ביום החודש למותה..... עם ההלם הכאב הבכי ואובדנה.. נודע לנו. נודע לנו שאבינו הסתיר מאיתנו ... שהוא חולה... בלוקמייה... המחלה התפרצה כחודשיים לאחר מותה של אימי... כל זה נדחס בתוך חצי שנה, הוריי גרושים... והקשר עם אבינו פעם הדוק יותר פעם רופף יותר.. אבל תמיד, תמיד הוא היה שם, בכל עת בכל שעה לכל צורך. הוא תמך במהלך השבעה, ביום החודש הוא לא הגיע, התקשרתי אליו, האמת.. שמתי לב שמשהו.. שיש משהו.. לחישושים.. אבל.. איבדנו אמא, לא יכלנו לחשוב על כלום מלבד הצער, שאלתי אותו, לחצתי עליו... הוא סיפר.. מאז שהתפרצה המחלה.. הוא מאושפז שוב ושוב בבית חולים... לקח לנו משהו כמו חודש להבין, לעכל, מה קורה בעולם שלנו, התמוטט, נפער, מה קורה כאן, איבדנו אמא, אבא חולה, שניהם באותה עת.. אני לא יכולה עדיין לתאר, זה עוד לא מספיק זמן את התחושות של הכעס, הזעם הכאב ויותר מכל.. שאלת הלמה.... אני אפסיק כאן

ליMור

New member
זה קשה !!

במקרה אחד כך ובמקרה אחר זה אחרת,, גם אנחנו מתמודדים עם מחלתו של אבא שלי סרטן בשתי הריאות מזה שנה וחצי טיפולים כימוטרפים קשים ואגרסיבים ביותר ששינו את כל מהלך ההתנהלות של הבית,,, ומעתה הכל הופך להיות פונקציה של זמן שלנו כסובבים או שלהם כחולים מה שנותר כעת זה להניח לעבר להעניק לחבק לתת לאהוב רוצה טיפ קטן נוסף ? בהנחה שכן, אז כבר אענה,,
אין למה יש פשוט ככה ! יום אחד חזרתי עם אבא שלי מאחד הטיפולים אני נהגתי והוא ישב מאחור - הקיא את נשמתו צרח מכאבים בקיצור - מחזה קורע הדמעות זלגו בלי שליטה ואז שאלתי אותו אבא למה ? אתה שתורם לתלמידים עניים, לבתי כנסת אתה שעוזר אתה ששמך מסתובב בכל העיר ורק לטובה למה ? ואז הוא אמר לי אל תתוכחי עם בורא עולם זאת החלטתו וכך זה אני מקבל את זה באהבה וזה מקל עליי וכל זה אחרי יום של יסורים בטיפול מאז קיבלתי הכל בפרופורציה <למרות שלעיתים אני עדין מתמרדת> ומדי פעם כשיוצא לי להיות לבד עם עצמי אני נזכרת בדבריו וחוזרת חזרה למציאות <העגומה> יצא ארוך בריאות ורק בריאות
כל השאר,,, הבל הבלים

למעלה