תחזית מעודכנת לשבוע הקרוב

גל שון

New member
ערן כצעד ראשון תסיר את החתימה

שלך היא לא לעניין, חסרים בפורום כמה חברה שכותבים קבוע כמו טל שנדמה לי שקשה להם אפילו מאוד עם כל מה שקורה. אני גם לא מבין אותך אתה מורה בישראל, ואני מניח שאתה מודע לכך שאינטרנט פתוח לכולם תאר לך שאני אבא לילד שהמורה שלו כותב כאלו דברים, או לחילופין שאתה אבא לילד שהמורה שלו כותב כך?? בו נרד כולנו מהעץ, הכל יצא מפרופורציות ומי שמרוויח מזה זה רק מי שלא אוהב את הפורום ואתה יודע היטב שיש כאלו שמנסים להזיק מידי פעם. אז למה אתה נותן להם אקדח טעון בידיים?? הפורום הזה נהנה מדימוי של פורום ליברלי שמאפשר כתיבה קצת יותר חופשית וזה יתרון עצום, אבל ליברליות יכולה להיות חרב פיפיות, ובמיוחד בפורום כזה צריך לשמור שבעתיים על הגבולות כי הם יותר רחבים. צריך לנסות לכבד את כלל הכותבים, הדתיים החילונים הגברים והנשים, זה לא פשוט אבל זה הכרחי כדי לעצב אופי חיובי לפורום שעוד בשלב התגבשות. באופן אישי אני לא אהבתי את ההסתתרות מאחורי שמות בדויים, אבל אני בטוח שחלק מהשמות הבדויים הם באמת חברים שנפגעו וחלק אחר זה סתם מזיקים. אני לא כותב כאן מתחילת העונה, ומאוד נהנתי לכתוב כאן בייחוד לאור הפתיחות והחברות היפה סביב אהבה משותפת. ח ב ל ל ה ר ו ס

אני אומנם מסכימה עם הדברים -

אבל במקרה הייתי בקיבוץ לסופשבוע (סתם הבהרה כדי להרחיק את האש ממני).

../images/Emo45.gif

בחיית יודע מה מתאים לך להגיד מילים כאלה
סבבה אבל למה בפורום אפשר לדבר ככה עם חברים לא נראה לי שאתה צריך לקבל כזאת תגובה ממני(בן 15)

חחח אתם הורגים אותי..

כולה כמה הערות קטנות בטוב טעם... אפשר לחשוב שהם לא שומעים את זה בטלוויזיה\חברים\רחוב... ערן הוא האחרון שיסית אותם לתרבות רעה, באמת חבר´ה, עזבו ת´בנאדם...

למעלה