תחזית מעודכנת לשבוע הקרוב

תחזית מעודכנת לשבוע הקרוב../images/Emo188.gif

שבוע טוב לכל החברים והקוראים. עידכון תחזית לימים הבאים: מכיוון שבאו בטענות שהתחזיות שלי ארוכות ולא מדויקות, אז אני מנסה שוב את יכולתי... הלילה - ייעשה מעונן בעננות גבוהה ובינונית ואין להוציא מכלל אפשרות טפטוף קל ומקומי. רוח דרומית מזרחית עד דרומית קלה עד מתונה. טמפ´ - בהרים 10 מ"צ, בשפלה בעמקי הצפון ובנגב 12 מ"צ, בחוף 14 מ"צ, באילת 15 מ"צ, בערבה 11 מ"צ. מחר - מעונן עד מעונן חלקית בעננות בינונית וגבוהה. ייתכן טפטוף. רוח דרומית מזרחית עד דרומית מתונה ותיעשה אחה"צ דרומית מערבית מתונה. אחה"צ ייתכן גשם קל מקומי ואולי ס"ר יחידות מקומיות. הים יעלה בהדרגה וינוע בין 50 ס"מ בבוקר ועד 1 מ´ לקראת לילה, וטמפ´ מים 22.5 מ"צ. לקראת ערב יירדו הטמפ´ והלחות תעלה, ולקראת חצות צפוי גשם מקומי עם ס"ר יחידות בצפון הארץ. טמפ´ ולחות למחר בצהריים - בהרים עד 19 מ"צ עם 40% לחות, בשפלה בעמקי הצפון וצפון הנגב 24-25 מ"צ עם 355 לחות, בחוף 23 מ"צ עם 55% לחות, בעמקי המזרח 25-26 מ"צ עם 25% לחות, באילת 25 מ"צ עם 40% לחות (בשל רוח דרומית). יום שני - מעונן חלקית. תנשבנה רוחות דרומיות מערביות ערות ולקראת ערב עזות עם משבים של 70-60 קמ"ש. בנגב תתחוללנה סופות חול מקומיות וישרור אובך שעשוי להתפשט גם למרכז. גשמים מקומיים מלווים ס"ר יחידות יירדו בצפון הארץ - במיוחד במישור החוף הצפוני ובגליל). במרכז הארץ ייתכן גשם מקומי בעיקר לאורך החוף. החשש שלי הוא שהרוח הדרומית מערבית העזה "תקרע" את ענני הגשם לגזרים במרכז הארץ ותעיף הכל לגליל המערבי וללבנון. לקראת לילה (אני מניח אחרי 8 בערב) הגשמים יפקדו גם את מרכז הארץ. הטמפ´ יירדו עוד. בלילה צפוי שלג בחרמון הגבוה. הים יעלה וגליו ינועו בין 1.2 מ´ בבוקר ועד 3 מ´ לעת לילה. * יום שני לילה עד שלישי בצהריים - צפויים ממטרים בצפון ובמרכז עם ס"ר יחידות ורוחות חזקות עם משבים סוערים של 70-60 קמ"ש. בחרמון הגבוה ייתכנו סופות שלגים. בדרום הארץ יהיה מעונן חלקית ואביך. ביום שלישי אחה"צ הרוחות תחלשנה ותיעשנה יותר מערביות. הגשמים ייחלשו בהדרגה אך ימשיכו לרדת לפרקים, וייתכן שיגיעו במשך היום גם לצפון הנגב. בשעות הערב/לילה תיתכן הפוגה קצרה בגשם. הטמפ´ יירדו עוד. בחרמון יירד שלג. הים רוגש עם גלים של 3 מ´ בבוקר ויירד ל 2 מ´ בערב. טמפ´ מים 22 מ"צ. יום רביעי - גשמים מקומיים בעוצמה קלה עד בינונית יירדו לפרקים בצפון הארץ, במרכזה ובנגב. חשש לשטפונות מקומיים במדבר יהודה ובנגב. הטמפ´ תרדנה עוד וייעשה קר מהרגיל. בחרמון עדיין צפוי שלג קל. במשך היום הגשם בצפון יתמעט. הרוח מערבית מתונה ותחוג לצפונית מערבית עד צפונית מתונה. הים עדיין גבוה אך יירד בהדרגה מ 2 מ´ ל 1.3 מ´. יום חמישי - מעונן חלקית וקר. עדיין ייתכנו גשמים קלים מקומיים בעיקר במרכז הארץ ובנגב שייפסקו במשך היום. בלילה צפויה קרה עם טמפ´ קרוב לאפס בפסגות ההרים. יש חשש להצטברות של קרח ולקפיאת שלוליות בהרים. יום שישי - מעונן חלקית עד נאה קר ויבש. בלילה קרה. תסקיר סינופטי - שקע עמוק במרכז ים תיכון מתקדם מזרחה. אשמח לתגובות / הערות / הארות שבוע טוב ורטוב, אהה והכי חשוב - יש לנו מכ"ם לעקוב החל ממחר ערב-לילה אחר גושי העננות

אלמה, בחמישי לילה הייתי במועדון קרי

קריוקי בהנחיית ירון אשבלון - היה פיצוץ...הוא פשוט מגניב...מספיק עם הקוצ´י מוצ´י....מומלץ בחום כמו גם מועדות התכלת (הדיסקו של שנות 90-80-70 ) בימי שישי בהנחייתו

אלמה

New member
אין כמוהו

העניין הוא....שאני אוריד שם את ממוצע הגילאים בצורה דרמטית!!

היו שם המון בגילאי 20 עד 50, כך שאי

שאין לך מה לחשוש. כל חמישי במועדון המהרג´ה בא.ת פ"ת. יש גם מוזיקת דיסקו לריקודים בין לבין

kranves

New member
וערן עוד בין ראלי לפסימי! אולי אפיל

ו נקבל יותר. הלוואי.

a r i e l ariel

New member
בקשר ליום רביעי

כתבת שיש חשש לשטפונות בנגב. אני אהיה בהרי אילת ביום רביעי,יש חשש שעד לשם יגיעו ההצפות או שזה רחוק מידי? ובכלל אני אהיה שלושה ימים(ג-ה) באיזור אילת(טיול שנתי). יש סיכוי שיבטלו את הטיול?

הטיול לא יבוטל. לגבי אילת - בפנים

ביום שלישי יהיה שם מעונן חלקית עם מעט אובך ורוח דרומית מערבית עד צפונית מערבית ערה. ים גלי בבוקר. טמפ של 24 מ"צ במגמת ירידה ביום רביעי באזור אילת 21-22 מ"צ ורוח צפונית מערבית עד צפונית מתונה וזמנית ערה, ומעונן חלקית בלי גשם. אני לא חושב שהגשם יגיע עד לאזור אילת. בנגב יירדו גשמים ביום רביעי אבל לא באזור שלך ולכן את המסלול של עמודי עמרם וקניון שחורת תעשה כמו גדול. בפסכגות ההרים יהיה קר יותר סביב 19 מ"צ. טיול מהנה, אני הייתי שם לפני שבועיים

cumulonimbus

New member
../images/Emo45.gif תחזית לעניין

ביום רביעי המצב די מסובך ולא כל המודלים מסכימים. קיימת אפשרות שהגשמים יפסקו או שאולי דווקא יתחזקו בדרום ובמרכז.

זהר שחר

New member
אהלן ערן, עזוב אותך משטויות !... |מ

אתה לא חייב להתייחס לכל פלצן שתוקע איזה נאד מידי פעם כדי להסריח את האטמוספירה ! התגובות האלו מתאימות לילד בן 9 (בערך..), ולא אתפלא אם הוא באמת פיזית ילד...אם אתה מכבד את עצמך כפי שרובינו השפויים , והמאוזנים פה מכבדים אותך, אני מקווה שלהבא פשוט תאמץ את תגובת המחץ-אין תגובה ! לא מציע לרדת לרמה הזאת ( גם ככה אנחנו סובלים לאחרונה מספיק מכל מיני רמות כאלו שמסרבות לעוף מעלינו...). keep on the good work !

אחי, תבין שאני לא לוקח ללב אלא זה פ

פשוט כיף לפעמים לשחרר את פניני לשוני העסיסיות כשמגרים ומתגרים בי יתר על המידה...אחרי שאני כותב את מה שאני כותב בקשר ללבן וכו´ אני פשוט צוחק ואני בטוח שגם אחרים, שאולי מצטנעים ומתחסדים, מאוד משועשעים מכל הקטע. אי אפשר להיות כל הזמן טרפזים ומרובעים...קצת צחוק, מה יש, ואין כוונתי לפגוע או להעליב. אני ציני, אני עוקצני, יש לי ארס ואני גם עארס, אז מה - אני לא מושלם ולא מתיימר להיות כזה.

א ס ף ב

New member
מעניין רק שלך מותר את מה שלאחרים

אסור. אצלך זה פניני לשון, ציניות, עוקצניות וארס לגיטמיים. אצל אחרים זה נקרא גידופים. שיהיה. _______________________________________ רק שמור אותי מאוהבי ומשונאי אשמר בעצמי

idansof

New member
ערן, אני בטוח שיש כאן גם ילדים בני

10 שקוראים אולי בפורום, יש כאן גם ילדים בני 12-13, ולדעתי הם לא צריכים להיחשף להערות מיניות בוטות כמו שהיה עם המכ"ם. וגם אם אתה סבור שזה בסדר גמור ואין כאן משהו פגום, תזכור שלילדים האלה יש הורים ויכול מאוד להיות שאם הם יכנסו לפורום ויגלו למה נחשפו ילדיהם יאסר עליהם להיכנס לפורום וחבל! אז נכון שהפורום דמוקרטי ויש חופש ביטוי ולא צריך להיות "מנזר", אבל לפעמים צריך לדעת שיש בכל זאת גבול בנושאים רגישים ולהפעיל לפעמים שיקול דעת מסוים.

למעלה