תחזית בערבון מוגבל: ייתכן מאוד שיהיה מהפך

תחזית בערבון מוגבל: ייתכן מאוד שיהיה מהפך

למרות שאני עדיין בספק ואומר זאת רק בערבון מוגבל, ייתכן שדווקא בבחירות הללו שהכל נראה סגור וגמור בסקרים/שקרים שנתניהו הקפיטליסט הדורסני השקרן הסדרתי האנטי-חברתי עומד להיות ראש הממשלה הבא, עומד להיות מהפך ומחכה הפתעה גדולה לכל הסוקרים. שימו לב לנתון הבא: 40% מתלבטים עדיין למי להצביע. קרי: 40% מהבוחרים יושבים עדיין על הגדר ולא החליטו סופית למי ייתנו את קולם. כך שתידו מה שתגידו, 40% זה המון, ומי שיזכה בקולם של ה40% הללו או אפילו ברובו, יהיה או תהיה ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל.

עכשיו שימו לב לנתון העוד יותר מעניין ובעיניי אפשר אמר אפילו מכריע: רוב 40% המתלבטים שעדיין לא החליטו לי הם מצביעים הם מגוש השמאל-מרכז. בעוד שרק 10% מהמתלבטים הם מהימין-מרכז. עכשיו תארו לעצמכם ש30% אחוז מהמתלבטים נותנים בסופו של דבר את קולם לשלי ולמחנה החברתי הסוציאל-דמוקרטי בראשות מפלגת העבודה, תעשו חשבון פשוט ותראו שמדובר במהפך שיכול לשנות את כל המפה הפוליטית, ואפילו את משקלי הגושים.

אז נכון, עדיין מוקדם מדי להכריז על מהפך ובטח ובטח לקבוע בצורה החלטית ונחרצת לגביו. שכן עדיין לא ידוע למי בסופו של דבר עד מועד יום הבחירות עצמו יחליטו לתת את קולם המתלבטים שעיין יושבים על הגדר.אבל בהחלט יש תקווה מהפך, ולא פלא שבליכוד-ביתנו כולם לחוצים, כי גם ביבי קורא את הסקרים ומבין שמי שיכריע בסופו של דבר את הבחירות הם דווקא אלה שעוד לא החליטו למי הם מצביעם ועדיין מתלבטים. כך שעדיין יש תקווה לשינוי עדיפויות אמיתי ורציני במדינת ישראל שישים את טובת אזרחי המדינה במקום הראשון בסדר העדיפויות הלאומי.
 

ראובן1

New member
אתה כרגיל חי בסרט שאתה ממציא

יש תרופות שמסוגלות לטפל במצבך
 

THE WIZARD 55

New member
לא חושבת שיהיה מהפך.

המהלך שהיא עשתה אולי יוסיף לה עוד 2-3 מנדטים..אולי
 

ראובן1

New member
לא יוסיף יוריד המלחמה

היא בשמאל הקטן ולא באוכלוסיה הרחבה שמתלבטת בין מפלגות ציוניות אמיתיות
 
למעלה