תחושת בטן, אנא מכם, כנסו!

תחושת בטן, אנא מכם, כנסו!

אני לא חדשה בפורום, מעדיפה לא להזדהות.ברצוני לדעת האם אתם מיחסים חשיבות לתחושת בטן, הרגשה...כיצד תגיבו כשההורים יאמרו שיש להם תחושה לא טובה לגבי המשודך,ואין להם שום נקודה ספיצית להצביע עליה....אלא רק שוללים ע`פ תחושת בטן שצצה ויש לציינ הבירורים טובים...

אין בזה כללים

לפעמים דוקא מה שלא נראה בהתחלה מבטיח יכול להיות הפתעה, ולפעמים הפוך.

t r y i n g

New member
זה נשמע מורכב

אולי תנסי אם את יכולה לדבר איתם ולבקש שיתיעצו עם אדם / רב כי זה מקשה עליך את ההחלטה

kiss 18

New member
הייתי נפגשת

לא הייתי מורידה רק רק בגלל תחושת בטן עוד לפני שניפגשתי. (עם כל הכבוד לבטן, ויש כבוד.....) כמו שלפעמים יש תחושות שזהו- זה החתן! היום אני הולכת לפגוש אותו. ובסוף נפגשים ומתאכזבים. אז לכאן ולכאן.

אני יודyת ש...

אצלי מה שאמא שלי חשה לגבי בחור מסוים [כמובן אחרי שראתה אותו] בד"כ נכון.... אבל כל מקרה לגופו.... ותלוי מתי התחושת בטן הזאת צצה... בהתחלה ...בסוף....באמצע? כל דבר משנה את התמונה... אבל את צריכה להתייעץ באמת עם רב או מישו שמבין בתחום ויכול לייעץ לך.... בה3לחה.

זירו0

New member
גם אם אראה שהכל בסדר מאה אחוז

לא אעשה נגד רצון הורי! כך אני אומר עכשיו ומאחל לעצמי שלא אבוא לידי נסיון!

קליט

New member
כתוב בחז``ל שלפעמים המזל מרגיש

וישנה הרגשה עמוקה -שזה לא זה, אז לא כדאי לזלזל בזה . אנחנו קוראים לזה אינטואיציה , ויש לה איזהשהו בסיס ששמנו לב למשהו -אך אין ביכולתינו לשים את האצבע על משהו מסוים . יש לשים לב שאולי זה נובע מרתיעה של ההורים שהבת שלהם תתחתן ותעזוב את הקן וכדומה . כדאי להתיעץ .

balluza

New member
ולפעמים זה דווקא היצר הרע!

שמפריע, מחבל והורס ע"י זה שהוא גורם לך לחשוב בדיוק מחשבות כאלה...

קליט

New member
נכון .

בכל אופן אם יש הרגשה עמוקה שזה לא זה - כדאי לחשוב על זה טוב טוב, ולהתיעץ .

דרוmי

New member
בדרכ ההורים לא סתם מדברים

מתחושת הבטן.בדר``כ הם צודקים.במיוחד האמא שיש לה טביעת עין חדה.

תנסו להניח את העניין

על נקודה ספציפית..... מה בדיוק לא מוצא חן בעינהם? ההופעה? הדיבור? המשפחה?.... כך יקל עליכם להפעיל שיקול דעת הגיוני...

קליט

New member
יתכן מצב שההורים שלך רחפנים או

מפחדים שתעזבי את הבית וכו` - ולכן הם שוללים אותו ? זה נשמע קצת מוזר שההורים שלך שליט``א - לא יודעים להצביע מה מפריע להם בבחור ? . . . .

למעלה