תחושה של רצון להיעלם..

NoWords

New member
תחושה של רצון להיעלם..../images/Emo124.gif

אבל לא במובן של התאבדות. במובן של להיעלם לכמה ימים... להיעלם מהאנשים שמכירים אותי. לא כדי לבחון אותם, כדי לנוח. שבוע שעבר קיבלתי חתול חדש, וזה עבודה קשה לטפל בשני חתולים- זכר ונקבה
למזלי אתמול סיימתי את לוח המבחנים לשליש הראשון, ואני בפגרת מבחנים. למרות הפגרה, המורה למתמטיקה החליטה לעשות לי מחר בוחן כדי לשפר את הציון שקיבלתי במבחן (נכשלתי)
אני ישנה המממממון
כל יום כמה שעות.. וגם אחרי שאני מתעוררת אני מרגישה עייפה מאוד
יש לי, נוסף על הכול, גם לחץ עם המשפחה.. אח שלי עובר שבוע הבא ניתוח ויש מצב שהוא חולה בסרטן
כל הזמן אמא שלי אומרת להמשיך ללמוד... היא אף פעם לא ביקשה ממני מאיות, ואף פעם לא אמרה לי לחרוש למבחנים. אבל להמשיך ללמוד בצורה מאוזנת. ככה אני באמת עושה ואני מרגישה שזה בלתי אפשרי לפעמים. (מבינים? אפילו את המעט הזה אני בקושי עושה) לפעמים אני נעדרת לכמה ימים מבצפר, ההורים שלי כמובן יודעים אבל מקבלים את זה. לפעמים אני באמת חולה. אחת החברות הכי קרובות שלי פתאום כפוית טובה כלפי על דברים שעשיתי לה בעבר, ועכשיו הפסקתי. במקום לומר תודה על מה שעשיתי לה עד עכשיו, היא כועסת שאני לא ממשיכה לעשות לה את מה שהיא מבקשת. ואני מרגישה כמו ילדה בכיתה ג' כשאני רבה איתה. וזה גם מעצבן לריב איתה.. אני שונאת לריב
אז אני רק נושמת נשימה עמוקה... וממשיכה הלאה. מעבירה את הזמן הפנוי בסרטים, מוזיקה, ישנה וקצת עם חברות. אבל עדיין, קשה ומעיק.

זה בערך החלום שלייי..

להעלם, בלי לריב, בלי להכאיב לי ולסביבה. בלי הסבר, בלי תכלית בלי כלום.. פשוט להעלם מכאן.

כולנו מרגישים ככה לפעמים

אבל במקום להעלם , צריך לעשות את הכי טוב שאפשר ממה שאנחנו תקועים בו אין בררה

Flash Button

New member
בזה אתה צודק..

וכדאי שחלק מהאנשים פה *אהמ-שיעול* יקחו את זה לתשומת ליבם, במקום לעשות דברים א-חרים..

להיעלם זה לא הפתרון!!!

להיעלם לא יעזור לך בכלום.. גם כך כש"תחזרי" המצב ישוב לקדמותו!..כול הבעיות , וכול הקשיים והלחצים!... אפילו יותר... אני מציעה לך לארגן את הזמן שלך.. (כן אפילו על דף..)... כך שתספיקי לעשות הכול ...

NoWords

New member
צודקת.... אבלללל....

אי אפשר לארגן את האירועים האלה ב"לוח זמנים" זה ריב עם חברה, זה אח שלי, זה חתולים, זה לימודים וזה עוד... אי אפשר לארגן את זה לפי זמן.... ברור לי שהיעלמות לא תעזור או תפתור את המצב, אבל אני רוצה להרגיש את התחושה הזו של להירגע מכל מה שקורה... בלי לחשוב על מה יקרה כשאני אחזור. חחח זו סתם פנטזיה כזו, להיעלם קצת. לא הולכת לממש את זה אכשהו. (חבל שאני לא יכולה, רק בגדר ה fun שבדבר) שוב, אני הולכת לישון קצת..
(זו גם דרך להתנתקות מהעולם קצת)

למעלה