תחום בלימודים שאין אליו חיבור- מה עושים

תחום בלימודים שאין אליו חיבור- מה עושים../images/Emo35.gif

השנה אני אמורה לעשות עבודה מעשית בגן, ואני כולי מורה בנשמה ובלב ומתנהגת כך לפעמים
, ולכן מאוד מוזר לי להיות בגן ולא להדריך/להסביר/לעשות מה שמורה עושה למעשה, אלא לשחק וכו' עם הילדים. פחות מתחברת לזה וזה מאוד בעייתי כי זה עומד להיות לי יומיים בשבוע. אני מנסה כן לבוא בראש פתוח ומקווה שאני כן אהנה השנה מהעבודה המעשית, אבל יש לי הרבה חששות בקשר לזה. אז... בטח קרה לכם שנאלצתם להיות בקורס/השתלמות/אחר מטעם הלימודים שממש לא התחברתם אליהם, אז איך שורדים בכל זאת משהו שפחות הקטע שלכם

100vardit

New member
פשוט תזרמי שם ../images/Emo13.gif

זה כל כך כיף להיות בגן ילדים!!!
טבעי שבהתחלה יהיה לך מוזר ושיהיו כל מיני חששות, כמו כל התחלה חדשה.. אבל אני בטוחה שבהמשך תצליחי להנות,והילדים יאהבו אותך! תכלס-אני מניחה שתצטרכי שם גם את ה"להדריך/להסביר וכו'.." בגן ילדים גם לומדים דברים חדשים, ולא רק משחקים. שאלה-עם איזה ילדים תעבדי בעבודה המעשית הזאת? בכל אופן,שיהיה בהצלחה, ושיעבור בכיף ובקלות!!!

sweetdreams

New member
אני צריכה לעשות קורסים בפיזיקה..

ואפילו גרוע מזה.. בקומבינטוריקה!!
פשוט שורדים את זה כי אין ברירה.. אני לא לוקחת יותר מקורס מגעיל אחד בסמסטר.. והקורסים האחרים מפצים עליהם כבר..

Sole Survivor

New member
לפי מיטב ידיעתי

גננת טובה לא רק נותנת לילדים לשחק. גן הוא גם ללמוד ולנהל דיונים ילדים בני 5 יותר אינטלקטואלים מילדים בני 12 בחלק מהנושאים אז ככה שאת בטח לא רק תשחקי איתם. וחוץ מזה כמו שכבר אמרו שורדים כל קורס שיש בתואר גם אם לא אוהבים אותו

הטועה לגמרי...

השנה עשיתי מעשי גן וממש ממש לא רק משחקים, לפחות אצלנו היינו צריכים ללמד את הילדים על נושא מסוים כל פעם... אני ההפך הגמור אני לא רואה את עצמי מורה והשנה אני מעשי א' - ב' ואין לי מושג איך אני אלמד...

אני מצטרפת למה שכבר כתבו לך פה...

אני חושבת שזה שהתפקיד שלך מוגדר כ"משחק עם הילדים" -לא אומר שבהכרח הוא אמור להיות ככה. לדעתי זה תלוי בך. את יכולה לארגן להם כל מיני פעילויות, כמובן שמתאימו לגיל שלהם, אבל שיהיה בהן גם משהו לימודי, או משהו מעבר ל"סתם משחק". אני בטוחה שתהני מהעבודה המעשית, ואני בטוחה שתוכלי למצוא את הדרך ללמוד ממנה וללמד. בהצלחה.

למעלה