תחבורה ציבורית בשבת

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
"חמור עם ברקסים" - הרגת אותי!

אהבתי את הדברים ואני צוחק כמו חמור עם ברקסים מדברייך....
שששש.....שלא ישמעו......ששששש....סחבק הוא יציר כפיו של לח"י.......

כולנו בבית חילונים כופרים וימנים לאומנים לחלוטין מאז ומעולם. ימין הולך מצויין עם חילוניות ! שילוב מנצח שנמשך במישפוחה כבר 9 דורות רצופים: כולם חילונים וכולם ימנים !

בוא תראה בדיוק: בשניה ה-14 והלאה החמור האמצעי:

בוא תראה בדיוק: בשניה ה-14 והלאה החמור האמצעי:
ככה בדיוק אני צוחק ! זה ממש קופי שלי אחד לאחד !

בבקשה אחינו היקר תראה את סחבק בשידור חי עם הברקסים כמובן:
https://www.youtube.com/watch?v=bW7hm5AKjJ4
לילה טוב !!!

oren289

New member
מה שבטוח הוא

צריך לשנות את הסטטוס קוו הלא הוגן:
ולהפעיל תחבורה ציבורית 365 ימים בשנה, לחייב את כולם להתגייס לצבא בכח, ולהתחיל לבטל את הכשרויות השונות תוך הגברה משמעותית בקיומם של בתי עסק לא כשרים למען הציבור החילוני הנאור שלא רואה את הדת ממטר. בשבילי "מהדרין" הוא שווה ערך לבשר חזיר בשביל חרדי. הבנת זאת גוטה?
מה שבטוח הוא
שאנטישמים שטופים בשינאה עצמית כמוך הם מיעוט שכמעט לא קיים במדינת ישראל וטוב שכך.

אנטישמים? ממש לא....אין קשר בין הדברים:

מה שבטוח הוא
שאנטישמים שטופים בשינאה עצמית כמוך הם מיעוט שכמעט לא קיים במדינת ישראל וטוב שכך.
הכל תלוי בנקודת המבט של כל אחד. אתה יוצא מן הכלים ולא מסוגל לשמור על תרבות דיבור רגועה....אופיייני לרוב חובשי הכיפות..
סבא, ז"ל, היה יו"ר ההסתדרות הציונית בכל מזרח אירופה. הוא תיעב דת ! הוא טען ובצדק רב שאין שום קשר בין דת ליהדות טהורה ובין ציונות לדת.
הוא היה יהודי חם ומיוחד שאכל חזיר ושרימפס 365 ימים בשנה, תרם הון עתק להקמת המדינהף גייס כספים רבים לקק"ל, שלח עולים ארצה ועלה בעצמו כדי להקים בית לתפארת של אקדמאים וחילונים מאוד. בין כלל הפעולות שעשה למען המדינה, לא שכח אף פעם לאכול סנדוויץ' עם שינקן טרי או מעושן בלווית פרוסת גבינה צהובה מתוצרת בית.... מה רוצה לומר? אתה יכול להיות יהודי וישראלי גאים ואוהבי הארץ, תורמים ועוד, מחנכים דורות שלמים ותורמים לקהילה מכל הלב, ויחד עם זאת לאכול כל יום את הק"ג חזיר טרי, טעים ומזין שיש לך במקרר. תאכל אתה את מה שאתה רוצה, תהנה מהאוכל שלך, תחגוג לך את פסח, אבל אל תגיד לי מה לאכול. אני מקפיד מאוד לאכול טון של פיתות כל הזמן, וגם בפסח כמובן, לא כדי להרגיז אלא כי כך חונכתי וכך אני רגיל. אינני אוכל בפסח פיתות בפרהסייה, אלא בצנעה ובשו-שו על הגג שלי מבלי שאיש רואה. הבנת את זה ברוך? יאללה חבוב - אני צריך לצרוב עכשיו כמה הופעות חיות אז הייה שלום ולילה טוב מעיר החטאים - ירושלים החילונית.

oren289

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הכל תלוי בנקודת המבט של כל אחד. אתה יוצא מן הכלים ולא מסוגל לשמור על תרבות דיבור רגועה....אופיייני לרוב חובשי הכיפות..
סבא, ז"ל, היה יו"ר ההסתדרות הציונית בכל מזרח אירופה. הוא תיעב דת ! הוא טען ובצדק רב שאין שום קשר בין דת ליהדות טהורה ובין ציונות לדת.
הוא היה יהודי חם ומיוחד שאכל חזיר ושרימפס 365 ימים בשנה, תרם הון עתק להקמת המדינהף גייס כספים רבים לקק"ל, שלח עולים ארצה ועלה בעצמו כדי להקים בית לתפארת של אקדמאים וחילונים מאוד. בין כלל הפעולות שעשה למען המדינה, לא שכח אף פעם לאכול סנדוויץ' עם שינקן טרי או מעושן בלווית פרוסת גבינה צהובה מתוצרת בית.... מה רוצה לומר? אתה יכול להיות יהודי וישראלי גאים ואוהבי הארץ, תורמים ועוד, מחנכים דורות שלמים ותורמים לקהילה מכל הלב, ויחד עם זאת לאכול כל יום את הק"ג חזיר טרי, טעים ומזין שיש לך במקרר. תאכל אתה את מה שאתה רוצה, תהנה מהאוכל שלך, תחגוג לך את פסח, אבל אל תגיד לי מה לאכול. אני מקפיד מאוד לאכול טון של פיתות כל הזמן, וגם בפסח כמובן, לא כדי להרגיז אלא כי כך חונכתי וכך אני רגיל. אינני אוכל בפסח פיתות בפרהסייה, אלא בצנעה ובשו-שו על הגג שלי מבלי שאיש רואה. הבנת את זה ברוך? יאללה חבוב - אני צריך לצרוב עכשיו כמה הופעות חיות אז הייה שלום ולילה טוב מעיר החטאים - ירושלים החילונית.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
"יוצא מן הכלים ולא מסוגל לשמור על תרבות דיבור רגועה....אופיייני לרוב חובשי הכיפות..." - מי שמדבר על תרבות דיון כאשר כותב דברים לא עניניים לצורך פרובוקציה. מניין לך מה אני חובש אם בכלל? אתה מכיר אותי?

כבר הבנתי שאני מתכתב עם אדם שצריך לאחל רק בריאות.
לילה טוב.

אני לא מכיר אותך לשמחתי. יש לי מספיק חברים טובים,

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
"יוצא מן הכלים ולא מסוגל לשמור על תרבות דיבור רגועה....אופיייני לרוב חובשי הכיפות..." - מי שמדבר על תרבות דיון כאשר כותב דברים לא עניניים לצורך פרובוקציה. מניין לך מה אני חובש אם בכלל? אתה מכיר אותי?

כבר הבנתי שאני מתכתב עם אדם שצריך לאחל רק בריאות.
לילה טוב.
וממש לא צריך עוד, בטח לא דוסאלך...
עזוב, רד מהענין. אתה ואני שייכים לשני עמים נפרדים, אין בינינו שום דבר משותף - לא דת, לא תרבות, לא שפה, לא היסטוריה משותפת, לא מנהגים משותפים ולא שותפות גורל. אתה ואני שני בני אדם זרים לחלוטין כמו שהבלגי והיפני זרים זה לזה ואין שום משותף ביניהם. אפילו השפה העברית השגורה בפינו שונה. אני מדבר בסלנג אשכנזי חילוני מתנשא, ואתה מדבר באופן שונה. אני אפילו לא מצליח להבין אותך או לרדת לעומק הדברים שהרי אנו עד כדי כך שונים ומנוגדים. אתה מקשיב לקסטות או דיסקים עם מוזיקה שהיא לחלוטין שונה מהמוזיקה שאני אוהב, אתה אוהב סופרים אחרים, אתה אוהב מכוניות אחרות, אתה אוכל אוכל שונה ממני, אתה חוגג חגים ואילו אני חוגג הומצאת דיסק חדש של הצמד HALL & OATES, אתה מבין גוטה? מה המשותף בינינו? נאדה - כלום ! וואלה עישי ! ליילה סעידה יא מועלם !

oren289

New member
וטוב שכך

וממש לא צריך עוד, בטח לא דוסאלך...
עזוב, רד מהענין. אתה ואני שייכים לשני עמים נפרדים, אין בינינו שום דבר משותף - לא דת, לא תרבות, לא שפה, לא היסטוריה משותפת, לא מנהגים משותפים ולא שותפות גורל. אתה ואני שני בני אדם זרים לחלוטין כמו שהבלגי והיפני זרים זה לזה ואין שום משותף ביניהם. אפילו השפה העברית השגורה בפינו שונה. אני מדבר בסלנג אשכנזי חילוני מתנשא, ואתה מדבר באופן שונה. אני אפילו לא מצליח להבין אותך או לרדת לעומק הדברים שהרי אנו עד כדי כך שונים ומנוגדים. אתה מקשיב לקסטות או דיסקים עם מוזיקה שהיא לחלוטין שונה מהמוזיקה שאני אוהב, אתה אוהב סופרים אחרים, אתה אוהב מכוניות אחרות, אתה אוכל אוכל שונה ממני, אתה חוגג חגים ואילו אני חוגג הומצאת דיסק חדש של הצמד HALL & OATES, אתה מבין גוטה? מה המשותף בינינו? נאדה - כלום ! וואלה עישי ! ליילה סעידה יא מועלם !
וטוב שכך
אם הייתי כמוך הייתי צריך לעשות בדק בית מה לא בסדר אצלי.

כמו שכבר צייני אני מבין שאתה מכור לפרובוקציות וכולך שטוף בשנאה.

אני באמת מאחל לך רק בריאות כי זה הדבר היחיד שאדם כמוך צריך.

אני אגיד לך מה לא בסדר:

וטוב שכך
אם הייתי כמוך הייתי צריך לעשות בדק בית מה לא בסדר אצלי.

כמו שכבר צייני אני מבין שאתה מכור לפרובוקציות וכולך שטוף בשנאה.

אני באמת מאחל לך רק בריאות כי זה הדבר היחיד שאדם כמוך צריך.
אני אגיד לך מה לא בסדר:
עריקים חרדים שמוצצים את הדם החילוני ! אתם כמו יוון ואנחנו החילונים כמו גרמניה ! נמאס לנו לתת לכם כסף ותמיכה ! נמאס לנו להגן עלייכם ! תגנו על עצמכם מפני האוייבים מבחוץ. חיו את החיים שלכם בלעדינו. הלוואי שניתן היה לפצל אתכם מאיתנו לשתי מדינות שונות לחלוטין. אין לך ולי לאום משותף ואין לנו דת משותפת. נמאס לי לשלם בשבילך מס הכנסה ! נמאס לי לראות חרדים בני 19 ברחובות במקום לשכב במארב בהר דב או להיות לוכדי עריקים !
אין שויון בנטל לצערי. הכל נופל עלינו החילונים והדתיים הלאומיים. אין פה שום פרובוקצייה: אתה שייך לעם אחר ולדת אחרת אז מדוע אני צריך לממן אותך??? אני מממן את בנגלהדש?? לא ! אז למה שאממן אותך ואת חברייך? לפחות תנו הסכמה להפעלת תחבורה ציבורית 412 ימים בשנה ואחר-כך נדבר. חלאס: לא תצליח להוביל את הדיון הזה לשום מקום אלא אם תיתן לי להחזיר אותך בשאלה ולקחת אותך לסיבוב במעדני מזרע עם דפדפן "הבצל".....

הדתיים לאומיים יותר גרועים מבחינת השתמטות מחרדים

אני אגיד לך מה לא בסדר:
עריקים חרדים שמוצצים את הדם החילוני ! אתם כמו יוון ואנחנו החילונים כמו גרמניה ! נמאס לנו לתת לכם כסף ותמיכה ! נמאס לנו להגן עלייכם ! תגנו על עצמכם מפני האוייבים מבחוץ. חיו את החיים שלכם בלעדינו. הלוואי שניתן היה לפצל אתכם מאיתנו לשתי מדינות שונות לחלוטין. אין לך ולי לאום משותף ואין לנו דת משותפת. נמאס לי לשלם בשבילך מס הכנסה ! נמאס לי לראות חרדים בני 19 ברחובות במקום לשכב במארב בהר דב או להיות לוכדי עריקים !
אין שויון בנטל לצערי. הכל נופל עלינו החילונים והדתיים הלאומיים. אין פה שום פרובוקצייה: אתה שייך לעם אחר ולדת אחרת אז מדוע אני צריך לממן אותך??? אני מממן את בנגלהדש?? לא ! אז למה שאממן אותך ואת חברייך? לפחות תנו הסכמה להפעלת תחבורה ציבורית 412 ימים בשנה ואחר-כך נדבר. חלאס: לא תצליח להוביל את הדיון הזה לשום מקום אלא אם תיתן לי להחזיר אותך בשאלה ולקחת אותך לסיבוב במעדני מזרע עם דפדפן "הבצל".....
בנות דתיות לאומיות לא משרתות בצבא, ובנים רבים בוחרים בשירות מקוצר (ישיבת הסדר)
בניגוד לחרדים הם מאמינים "בציונות" ובמדינת ישראל אבל לא מוכנים לבטל את הפטורים הלא הוגנים שלהם בשירות צבאי.
חרדים לפחות אומרים שהם לא מסכימים עם מדינה ציונית יהודית.

oren289

New member
קודם כל תדייק

בנות דתיות לאומיות לא משרתות בצבא, ובנים רבים בוחרים בשירות מקוצר (ישיבת הסדר)
בניגוד לחרדים הם מאמינים "בציונות" ובמדינת ישראל אבל לא מוכנים לבטל את הפטורים הלא הוגנים שלהם בשירות צבאי.
חרדים לפחות אומרים שהם לא מסכימים עם מדינה ציונית יהודית.
קודם כל תדייק
אומרים שלכתוב חצי אמת זה יותר גרוע מלשקר וזה מה שאתה עשית.

גם אני לא מסכים עם זה שבנות דתיות ישר פטורות משירות. אולם רובן עושות שירות לאומי ואפילו משמעותי לא פחות מהרבה בנות שמשרתות בצבא בתפקידים עורפיים. בשנים האחרונות חל שינוי מבורך בציונות הדתית וכיום יותר ויותר בנות מהמגזר מתגייסות לצה"ל. כמובן שלא הזכרת ואתה גם לא תזכיר את העובדה שחלק מהבנות שמקבלות פטור משירות בצבא מטעמי דת הן כלל לא דתיות.

לגבי הבנים, חלק מתגייסים לשירות רגיל של שלוש שנים וחלק עושים את מסלול ההסדר. לטעמי הוא צריך להיות יותר ארוך ולפחות שנתיים. אולם רוב בוגרי מסלול ההסדר ממשיכים לשרת במילואים ביחידות קרביות במשך שנים וחלקם אף יוצאים אל מסלולי קצונה. את זה כמובן לא ציינת מן הסתם כי הדתיים הם רק "פרזיטים שחיים על חשבון החילונים". לך לבה"ד 1 ותראה כמה חובשי כיפות יש שם לפני שאתה כותם דברי ההבל שלך!

כמובן שם לעולם לא תציין את המשטמתים שקיימים אצל החילונים שעושים זאת מטעמים של אגואיזם שלעתים מוסווה בפצפיזם שקרי.

איש ה "10 עד 15 אחוזים" מטיף לאחרים לדייק...

קודם כל תדייק
אומרים שלכתוב חצי אמת זה יותר גרוע מלשקר וזה מה שאתה עשית.

גם אני לא מסכים עם זה שבנות דתיות ישר פטורות משירות. אולם רובן עושות שירות לאומי ואפילו משמעותי לא פחות מהרבה בנות שמשרתות בצבא בתפקידים עורפיים. בשנים האחרונות חל שינוי מבורך בציונות הדתית וכיום יותר ויותר בנות מהמגזר מתגייסות לצה"ל. כמובן שלא הזכרת ואתה גם לא תזכיר את העובדה שחלק מהבנות שמקבלות פטור משירות בצבא מטעמי דת הן כלל לא דתיות.

לגבי הבנים, חלק מתגייסים לשירות רגיל של שלוש שנים וחלק עושים את מסלול ההסדר. לטעמי הוא צריך להיות יותר ארוך ולפחות שנתיים. אולם רוב בוגרי מסלול ההסדר ממשיכים לשרת במילואים ביחידות קרביות במשך שנים וחלקם אף יוצאים אל מסלולי קצונה. את זה כמובן לא ציינת מן הסתם כי הדתיים הם רק "פרזיטים שחיים על חשבון החילונים". לך לבה"ד 1 ותראה כמה חובשי כיפות יש שם לפני שאתה כותם דברי ההבל שלך!

כמובן שם לעולם לא תציין את המשטמתים שקיימים אצל החילונים שעושים זאת מטעמים של אגואיזם שלעתים מוסווה בפצפיזם שקרי.
איש ה "10 עד 15 אחוזים" מטיף לאחרים לדייק...

oren289

New member
אתה איש מסכן

אני אגיד לך מה לא בסדר:
אתה איש מסכן
מי זה "אתם"?

אתה ישר מכליל וקובע דברים מבלי שאתה מכיר את מי שאתה מדבר איתו וזה רק מראה מה הרמה שלך.

אז תהיה רגוע כי אני שירתתי בצבא 3 שנים + מילואים כולל מצבע צוק איתן.
אני ממש לא גדלתי בבניברק או במאה שערים או כל מעוז אחר של חרדים.
אני בוגר תיכון +תעודת בגרות.
בעזרת ה' אני מתכנן לימודים בקרוב
בבחירות האחרונות הצבעתי "ליכוד" ואני מזדהה עם ערכי המפלגה.
אף אחד לא ממן אותי ואני גם לא צריך מימון. אני עובד וחוסך כסף וגם משלם מיסים למדינה בגאווה.

אבל אתה אדיוט שמכליל ומייצר עובדות שבכלל לא קיימות.

אני מרחם עליך.

אז למה אתה רוצה לשים אותנו בסגר???

אתה איש מסכן
מי זה "אתם"?

אתה ישר מכליל וקובע דברים מבלי שאתה מכיר את מי שאתה מדבר איתו וזה רק מראה מה הרמה שלך.

אף אחד לא ממן אותי ואני גם לא צריך מימון. אני עובד וחוסך כסף וגם משלם מיסים למדינה בגאווה.

אני מרחם עליך.
אז למה אתה רוצה לשים אותנו בסגר???
אני מאוד מקווה שמפלצת הספגטי המעופפת תזיז אותנו אם תצליח לבטל את האוטובוסים בשבת.
לכן פתחת את השרשור.

אתם= הציבור שמאמין שחוקי הדת צריכים להיות חוקי מדינה.

אתה איש מסכן
מי זה "אתם"?

אני מרחם עליך.
כל מי שמעוניין בפלישה של הדת למרחב הציבורי, סחיטת כספים וכפיה דתית זה אתם.

oren289

New member
תקשיב טוב

כל מי שמעוניין בפלישה של הדת למרחב הציבורי, סחיטת כספים וכפיה דתית זה אתם.
תקשיב טוב
אני זה אני. אני זה לא "אתם". יש לך טענה כלפי מה שרשמתי? תגיד אותה.

אני מדבר בשם עצמי ולא בשם שום קבוצה ותפסיקו להכליל אותי בה!

אני בסך הכל פתחתי את השרשור הזה על מנת לדבר על קווים שפועלים בשבת מתוך סקרנות. בכלל לא התכוונתי להפוף את זה על דיון בפוליטיה ויחסי דת ומדינה, ראה את ההודעה שבראש השרשור. לצערי יש כאן בפורום אנשים שכנראה לא יכולים בלי זה וחייבים להפוך כל דבר לשיח מתלהם ומגעיל.

גייס חמישי? אצל מי אתה עובד? נסראללה?

תקשיב טוב
אני זה אני. אני זה לא "אתם". יש לך טענה כלפי מה שרשמתי? תגיד אותה.

אני מדבר בשם עצמי ולא בשם שום קבוצה ותפסיקו להכליל אותי בה!

אני בסך הכל פתחתי את השרשור הזה על מנת לדבר על קווים שפועלים בשבת מתוך סקרנות. בכלל לא התכוונתי להפוף את זה על דיון בפוליטיה ויחסי דת ומדינה, ראה את ההודעה שבראש השרשור. לצערי יש כאן בפורום אנשים שכנראה לא יכולים בלי זה וחייבים להפוך כל דבר לשיח מתלהם ומגעיל.
גייס חמישי? אצל מי אתה עובד? נסראללה?

אנחנו לא אוהבים לתת לך את מספרי הקווים שעובדים ונוסעים בשבת בצהריים לכותל המערבי כי יש עלייהם עומס של מתפללים.....למסגד אל אקצה....כאלה שבאו כבר ביום שישי אבל חיכו בתור וגם בדפדפן "תור" עד לשבת בצהריים.......

אתה איש מסכן
מי זה "אתם"?

אני מרחם עליך.

אה....היית במצבע צוק איתן, יעני צבעי....צבעת את הטנקים???

איך קיבלת שכר? בפונטאלך? במעטפות???

בוגר תיכון? סחטיין יא באבא ! איפה סיימת ? בתיכון מקיף שכם?

איפה אתה מתכנן ללמוד? באל-נאג'אח? בישיבת בלז או מיר? הרי זה אותו דבר...

משלם מיסים? וואו !!! ממש ניסים ! אבל איפה הנפלאות? בעליזה בארץ הפלאות ונחשי צפע עתירי התלאות??

שמע: מאחל לך לילה טוב ! מקווה בשבילך שביום מן הימים תהיה יהודי טוב ואולי יהודי אמיתי....מי יודע? אולי?
רק טוב !

כל מי שלא תומך בכפיה דתית הוא אנטישמי :)

מה שבטוח הוא
ברור כי אצל הדתיים אין דבר כזה חוקים דתיים הכל הוא "יהודי", הם לא מכירים בזכויות של חילונים לחיות.

oren289

New member
ממש לא ואל תעוות את דבריי

ברור כי אצל הדתיים אין דבר כזה חוקים דתיים הכל הוא "יהודי", הם לא מכירים בזכויות של חילונים לחיות.
הדברים שאביתר כתב הם ממש מבטאים שנאה ובוז כלפי כל מה שמסמל יהדות. הוא גם טוען שהוא לא מגדיר את עצמו כיהודי אלא ישראלי. סבבה, לדעתי אין הבדל בין מה שהוא כתב לבין צורת הדיבור של גדולי האנטישמים.

בין זה לבין התנגדות לכפייה דתית" אין קשר.

יש יהדות חילונית, ויש כאלו שהזיהות היהודית לא חשובה להם

הדברים שאביתר כתב הם ממש מבטאים שנאה ובוז כלפי כל מה שמסמל יהדות. הוא גם טוען שהוא לא מגדיר את עצמו כיהודי אלא ישראלי. סבבה, לדעתי אין הבדל בין מה שהוא כתב לבין צורת הדיבור של גדולי האנטישמים.

בין זה לבין התנגדות לכפייה דתית" אין קשר.
יש יהדות חילונית, ויש כאלו שהזיהות היהודית לא חשובה להם
מי שמגדיר את עצמו כישראלי הוא לא אנטישמי.
מה שאתה קורא לו "יהדות" אני חושב שאלו ערכים דתיים קיצוניים.
ובניגוד לציבור הדתי\חרדי, אבייתר לא כפה על אף אחד שום דבר ולא לקח דמי חסות (מה שאתם קוראים כשרות)

מצב
הנושא נעול.
למעלה