תחבורה ציבורית בנתב"ג, ולא רק.

מצב
הנושא נעול.

kbb

New member
חמוד?? הוא חתיך!

ולסיום - בונוס

ערן, החבר החמוד שלי
חמוד?? הוא חתיך!

איבגי1

New member
איליה שאלה אליך !!!!

תודה, איתי
איליה שאלה אליך !!!!
דבר ראשון אני כבר מת לראות אותך !
דבר שני - ניתן להיכנס סתם ככה לטרמינל 3 ולהיסתובב, איפ השצילמת את ערן מה שם ניתן סתם ככה לשבת ולשתות קפה ? ושאלה אחרונה כמובן אם אמותר לי לשאול, מה אהת עושה כל הזמן בנתב"ג ?
ד"א ביצעתי עם מישהו שיחת וידאו דרך מכשיר LG של דור שלישי, הוא עובד דייל קרקע בנתב"ג 2000. האיכות היתה משהו משהו! אז כה יש קליטה של 3ע בנתב"ג 2000 והסביבה !!!

איבגי1

New member
ועוד משהו....

איליה שאלה אליך !!!!
דבר שני - ניתן להיכנס סתם ככה לטרמינל 3 ולהיסתובב, איפ השצילמת את ערן מה שם ניתן סתם ככה לשבת ולשתות קפה ? ושאלה אחרונה כמובן אם אמותר לי לשאול, מה אהת עושה כל הזמן בנתב"ג ?
ד"א ביצעתי עם מישהו שיחת וידאו דרך מכשיר LG של דור שלישי, הוא עובד דייל קרקע בנתב"ג 2000. האיכות היתה משהו משהו! אז כה יש קליטה של 3ע בנתב"ג 2000 והסביבה !!!
ועוד משהו....
כמובן שהתמונות נהדרות !

python 4

New member
באולם שחקים (ביי וביי, בלע"ז)

איליה שאלה אליך !!!!
איפה שערן יושב, אפשר לשבת שעות ולהסתכל על הנוף המרהיב של הדיוטי והמטוסים. אפשר לגשת לשם חופשי.

איבגי1

New member
היייייי

איפה שערן יושב, אפשר לשבת שעות ולהסתכל על הנוף המרהיב של הדיוטי והמטוסים. אפשר לגשת לשם חופשי.
היייייי
וואיי רעיון נדיר לעשות מפגש פורום בשדה תעופה

Image of me

New member
../images/Emo13.gif אפשר להסתובב חופשי כמו שהיה

איליה שאלה אליך !!!!
אפשר להסתובב חופשי כמו שהיה
בטרמינל 1. כמובן שלדיוטי פרי לא יתנו לך להיכנס
אני לא נמצא כל הזמן בנתב"ג, נסעתי פעם אחת בשביל לראות את תחנת הרכבת, ואתמול נסעתי לראות את הטרמינל.

איבגי1

New member
אפשר גם לצלם חופשי ?

אפשר להסתובב חופשי כמו שהיה
בטרמינל 1. כמובן שלדיוטי פרי לא יתנו לך להיכנס
אני לא נמצא כל הזמן בנתב"ג, נסעתי פעם אחת בשביל לראות את תחנת הרכבת, ואתמול נסעתי לראות את הטרמינל.
אפשר גם לצלם חופשי ?

Image of me

New member
צילמנו בפנים ולידנו היו מאבטחים

כן כן....
ישר ישאלו אותך מאיפה אתה מה אתה עושה פה ולמה אתה מצלם.
והם לא אמרו לנו כלום. גם לא בדקו אותנו בכניסה, וראיתי שאנשים אחרים כן בדקו. כנראה שנראינו תמימים מדי בשביל להיות מחבלים או מרגלים

ארזS

New member
אם כך אז אני נראה ממש מסוכן...

והם לא אמרו לנו כלום. גם לא בדקו אותנו בכניסה, וראיתי שאנשים אחרים כן בדקו. כנראה שנראינו תמימים מדי בשביל להיות מחבלים או מרגלים
אם כך אז אני נראה ממש מסוכן...
כיפה על הראש, ויש לי זקן. ממש חמסניק מצוי

מצב
הנושא נעול.
למעלה