תחבורה ציבורית בנתב"ג, ולא רק.

מצב
הנושא נעול.

איבגי1

New member
יש למישהו אימייל של

צילמנו בפנים ולידנו היו מאבטחים
והם לא אמרו לנו כלום. גם לא בדקו אותנו בכניסה, וראיתי שאנשים אחרים כן בדקו. כנראה שנראינו תמימים מדי בשביל להיות מחבלים או מרגלים
יש למישהו אימייל של
רשות שדות התעופה ? אני ישאל אותם, או טלפון.

oren*

New member
שאלות קיטבג שעלולות לגרום נזק

יש למישהו אימייל של
רשות שדות התעופה ? אני ישאל אותם, או טלפון.
שאלות קיטבג שעלולות לגרום נזק
לכולנו, אין שום סיבה להתקשר ואין שום סיבה לשאול. אני מסתובב עם תיק מצלמה על הכתף, צילמתי בחופשיות במשך למעלה מחצי שעה כ-100 תמונות, כולל שערי הכניסה, המעבר לדיוטי-פרי ואזור החנויות. שדה תעופה הוא מקום שברור שיצלמו בו - משפחות, חברים, פרידות, געגועים ואם לא עושים פעולות חשודות או מתגרים באנשי הביטחון (נכנסים מבעד לדלתות סגורות, עוברים מחסומים, מכוונים עליהם את העדשה), לא יעשו בעיות.

אסור בתכלית האיסור להכנס עם נשק!

איליה שאלה אליך !!!!
דבר ראשון אני כבר מת לראות אותך !
דבר שני - ניתן להיכנס סתם ככה לטרמינל 3 ולהיסתובב, איפ השצילמת את ערן מה שם ניתן סתם ככה לשבת ולשתות קפה ? ושאלה אחרונה כמובן אם אמותר לי לשאול, מה אהת עושה כל הזמן בנתב"ג ?
ד"א ביצעתי עם מישהו שיחת וידאו דרך מכשיר LG של דור שלישי, הוא עובד דייל קרקע בנתב"ג 2000. האיכות היתה משהו משהו! אז כה יש קליטה של 3ע בנתב"ג 2000 והסביבה !!!
אתמול, בדרכי להתנדבות במרחב ירקון של מ"י, וכמובן שהייתי במדים משטרתיים, החלטתי לקפוץ לנתב"ג ולנסות לראות האם יתנו לי להכנס גם למתחם הדיוטי פרי. ובכן, לא דובים ולא זבובים... איך שרק התקרבתי לדלת הכניסה החיצונית, בקומה השלישית (היכן שהמכוניות הפרטיות מורידות נוסעים הטסים לחו"ל), קפץ לעברי מאבטח שושואיסט עם חולצת ספארי ואוזניה התחובה באוזנו ודרש לראות תעודה מזהה. מיד לאחר שהראתי לו תעודה הוא טען שאסור לי להכנס עם אקדח (או רובה או כל נשק אחר, אלא אם כן יש לי אישור שב"כ או אישור ממשטרת נתב"ג. שכמובן לא היה לי) לתוך שטח הטרמינל. שאלתי אותו איך הוא יודע, ברמה העקרונית, מי שוטר בנתב"ג ומי לא, הוא ענה שלשוטר בנתב"ג יש תעודה מיוחדת, בנוסף לתעודת השוטר/מתנדב שיש לכל שאר השוטרים/מתנדבים ברחבי ארץ הקודש.

איבגי1

New member
אז אם אני יבוא עם מצלמה ...

אתמול, בדרכי להתנדבות במרחב ירקון של מ"י, וכמובן שהייתי במדים משטרתיים, החלטתי לקפוץ לנתב"ג ולנסות לראות האם יתנו לי להכנס גם למתחם הדיוטי פרי. ובכן, לא דובים ולא זבובים... איך שרק התקרבתי לדלת הכניסה החיצונית, בקומה השלישית (היכן שהמכוניות הפרטיות מורידות נוסעים הטסים לחו"ל), קפץ לעברי מאבטח שושואיסט עם חולצת ספארי ואוזניה התחובה באוזנו ודרש לראות תעודה מזהה. מיד לאחר שהראתי לו תעודה הוא טען שאסור לי להכנס עם אקדח (או רובה או כל נשק אחר, אלא אם כן יש לי אישור שב"כ או אישור ממשטרת נתב"ג. שכמובן לא היה לי) לתוך שטח הטרמינל. שאלתי אותו איך הוא יודע, ברמה העקרונית, מי שוטר בנתב"ג ומי לא, הוא ענה שלשוטר בנתב"ג יש תעודה מיוחדת, בנוסף לתעודת השוטר/מתנדב שיש לכל שאר השוטרים/מתנדבים ברחבי ארץ הקודש.
ויתחיל לצלם לא יעשו לי כלום ?

טיפ_טיפ

New member
חוויות נתב"ג החדש-חבר'ה אתם לא לבד

לא יעשו לך כלום
1. המוני אנשים צובאים על הטרמינל בשעות הערב והלילה המוקדמות הם באים על נשיהם וטפם, זוללים במדונלדס' (כשר חבר'ה,כולם יכולים) נדבקים אל החלון המשקיף אל השטח האווירי, ומצלמים את עצמן לדעת. 2. השאלות הפופולריות היום בנתב"ג הן: א. איפה הרכבת? ב. איפה הקניון? מישהו בעיתון החליט להגדיר את אולם שחקים כ"קניון" ועמישראל חובב הבילויים לא מפספס אף רגע. כ-ו-ל-ם באים, ואפילו ראיתי מישהו שהביא את הכלב שלו לסיבוב לילה בין הקומות. 3. כלפי חוץ אולי הכול מתקתק אבל האמת היא שממש קשה לנו אני לא מכירה מישהו אחד שבמהלך השבוע האחרון לא שקל פעם אחת לקחת את הרגליים ולברוח. היה לנו פשוט זוועה. ואם נוסיף לזה את הניכור מוועד עובדי רשות שדות התעופה (ע"ע דיברי יו"ר וועד העובדים שטען שאנחנו מבחינתו "כמו עובדי קבלן") הידעתם שכול עובד בנתב"ג (למעט עובדי החטיבה שלי) קיבל מענק הסתגלות לטרמינל החדש?!וכרטיס טיסה וביטוחים משלימים????

Image of me

New member
מה החטיבה שלך?

1. המוני אנשים צובאים על הטרמינל בשעות הערב והלילה המוקדמות הם באים על נשיהם וטפם, זוללים במדונלדס' (כשר חבר'ה,כולם יכולים) נדבקים אל החלון המשקיף אל השטח האווירי, ומצלמים את עצמן לדעת. 2. השאלות הפופולריות היום בנתב"ג הן: א. איפה הרכבת? ב. איפה הקניון? מישהו בעיתון החליט להגדיר את אולם שחקים כ"קניון" ועמישראל חובב הבילויים לא מפספס אף רגע. כ-ו-ל-ם באים, ואפילו ראיתי מישהו שהביא את הכלב שלו לסיבוב לילה בין הקומות. 3. כלפי חוץ אולי הכול מתקתק אבל האמת היא שממש קשה לנו אני לא מכירה מישהו אחד שבמהלך השבוע האחרון לא שקל פעם אחת לקחת את הרגליים ולברוח. היה לנו פשוט זוועה. ואם נוסיף לזה את הניכור מוועד עובדי רשות שדות התעופה (ע"ע דיברי יו"ר וועד העובדים שטען שאנחנו מבחינתו "כמו עובדי קבלן") הידעתם שכול עובד בנתב"ג (למעט עובדי החטיבה שלי) קיבל מענק הסתגלות לטרמינל החדש?!וכרטיס טיסה וביטוחים משלימים????
מה החטיבה שלך?

ארזS

New member
לדעתי לא, אבל ...

ויתחיל לצלם לא יעשו לי כלום ?
לדעתי לא, אבל ...
אבל לא כדאי לעמוד מול איש ביטחון בצורה מופגנת ולצלם. תפעיל שיקול דעת איפה ומתי לצלם. ולגבי פניה בטלפון לשאול כבר ענו לך... קוראים לזה "לא לעורר דובים ישנים"...

מצב
הנושא נעול.
למעלה