תזמון קנית קרנות נאמנות

מצב
הנושא נעול.

avini84

New member
קרנות

תזמון קנית קרנות נאמנות
כאשר אני נותן הוראה לקנית קרנות בלילה או במהלך היום לפני סגירת יום העסקים. מתי בפועל נרכשת הקרן?
קרנות
האם כאשר אני מוכר את הקרן זה לפי השער של הקרן כמו שהתעדכן פעם אחרונה (יום קודם בד"כ) בלי קשר לתנודות שהיו בבורסה באותו יום עד רגע המכירה שלי, או שהשער מכירה מושפע ממה שהיה באותו יום עד רגע המכירה?

roeesh1

New member
תזמון קנית קרנות נאמנות

תזמון קנית קרנות נאמנות
כאשר אני נותן הוראה לקנית קרנות בלילה או במהלך היום לפני סגירת יום העסקים. מתי בפועל נרכשת הקרן?

moco10

New member
בסוף יום המסחר

תזמון קנית קרנות נאמנות
בסוף יום המסחר
בקרנות שמשקיעות גם מעבר לים, אני חושב שמדובר בסיום יום המסחר המאוחר יותר.

dw2322

New member
באמצע

קרן גמישה היא סולידית
או בעלת סיכון גבוהה?
באמצע
קרן גמישה מחזיקה גם אגחים וגם מניות, לכן היא יותר מסוכנת מקרן מנייתית אבל פחות מסוכנת מקרן שקלית. זה מתאים למי שלא מעוניין לפזר בעצמו את אפיקי ההשקעה שלו ומעדיף one stop shop.

zivf23

New member
הפוך../images/Emo140.gif

באמצע
קרן גמישה מחזיקה גם אגחים וגם מניות, לכן היא יותר מסוכנת מקרן מנייתית אבל פחות מסוכנת מקרן שקלית. זה מתאים למי שלא מעוניין לפזר בעצמו את אפיקי ההשקעה שלו ומעדיף one stop shop.
הפוך

כתבת יותר מסוכנת מקרן מנייתית ופחות מקרן שקלית, שאם אני עושה חשבון נכון זה מצב לא אפשרי... בקיצקיצור קרן גמישה היא פחות מסוכנת מקרן מנייתית ויותר מסוכנת מקרן שקלית שבת שקטה לכל בית ישראל באשר הם, זיו

dw2322

New member
שער אחד לכולם, בסוף היום

קרנות
האם כאשר אני מוכר את הקרן זה לפי השער של הקרן כמו שהתעדכן פעם אחרונה (יום קודם בד"כ) בלי קשר לתנודות שהיו בבורסה באותו יום עד רגע המכירה שלי, או שהשער מכירה מושפע ממה שהיה באותו יום עד רגע המכירה?
שער אחד לכולם, בסוף היום
כלומר, אם נרצה למכור היום קרן נאמנות זה יהיה לפי השער שלה שיקבע בסוף היום של היום - כלומר, אם הבורסה עולה 5% היום שער המכירה יעלה ולהפך. גלובס מפרסמים את שערי הקרנות בערב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה