תזכרו מה שאני אומר לכם, לא משנה מה, סטילהוק יתלונן על טראמפ

צורי80

New member
תזכרו מה שאני אומר לכם, לא משנה מה, סטילהוק יתלונן על טראמפ

ביום רביעי טראמפ צפוי להצהיר באופן משמעותי על ירושלים,
עוד לא ברור כמה רחוק הוא ילך עם ההצהרה שלו, אך צפויה הבעת הזדהות שכנראה עוד לא הייתה מעולם מוושינגטון.
זה לא ימנע מסטילהוק להתלונן על טראמפ ולשבח את קלינטון שבחיים לא הייתה מתקרבת לאמירות אוהדות כאלה.

סטילהוק

New member
לקח לו שנה מאז שנבחר להכיר בירושלים כבירת ישראל הנצחית

להזכירך, הוא היה פה ולא הצהיר שום דבר. אם כבר נהפוכו, הוא חידש את ההחלטה על אי העברת השגרירות לירושלים של הנשיאים הקודמים לו.
אז מה קרה עכשיו שפתאום הוא מוכן לעשות את מה שהוא א עשה ולא היה מוכן לעשות לפני שנה? אולי בגלל שהחקירות של מולר מתחילות להתקרב לבית הלבן ואליו אישית....?

ואגב, צפוי זה עדיין לא אומר שהוא יעשה את זה, אני אאמין לזה רק אחרי שאשמע אותו מצהיר זאת במו פיו. ולא רגע לפני.

צורי80

New member
I rest my case

אתה רק חופר לעצמך בור יותר גדול ומוכיח את דברי.

69 שנים ארה"ב לא מכירה בירושלים כבירת ישראל, (כמובן הרבה לפני אקיבוש של מזרח ירושלים)
טראמפ תוך שנה מכיר בה.
ואתה בא בתלונות לטראמפ שהוא לא מספיק בעד ישראל.

תגיד את האמת, הבעיה שלך עם טראמפ זה שאתה יודע שהוא לא הולך ללחוץ על ישראל לסגת מיהודה, שומרון, ירושלים והגולן.

סטילהוק

New member
אני עדיין לא שמעתי את טראמפ מצהיר שום דבר לגבי ירושלים

אך כמובן שאתה כהרגלך רותם את העגלה לפני הסוסים וכבר מרעיף עליו שבחים שעדיין בכלל לא מגיעים לו, כי הוא התחייב לעשות זאת כבר עם היכנסו לתפקיד בבית הלבן לפני שנה, ולא רק שלא עשה זאת גם עוד לא בטוח שהוא יעשה. המשותף בין אדונך נתניהו לטראמפ ששניהם יודעים להבטיח אך לא לקיים. אבל שמע, בוא נמתין בסבלנות למחר ונראה עד כמה הוא רציני לגבי זה, אם הוא בכלל יעמוד במילתו או שוב ישתפן, ובאיזה מילים בדיוק הוא ישתמש. כי שבאים להצהיר על הכרה בעיר כעיר בירה סמנטיקה זה הכל.

ואני לא יודע אם שמעת את המשפט בבית מזכוכית לא זורקם אבנים, אך אם כבר אתה מאשים אותי שלא בצדק שהבעיה שלי עם טראמפ זה שאני יודע שהוא לא הולך ללחוץ על ישראל לסגת מיהודה, שומרון, ירושלים והגולן. לא רק שאתה טוה ובגדול, אם כבר נהפוכו, הלוואי וזה יהיה נכון לגביו, אך כל עוד הוא המריונטה של פוטין בבית הלבן, אני לא סומך עליו כלל שהוא ילחץ על ישראל לגבי זה. אך אתה לעומת זאת מצביע לליכוד, המפלגה היחידה בישראל שהחזירה שטחי מולדת לאוייבי ישראל. ואת רמת הגולן ביבי אדונך ניסה למכור לאסד כבר בקדנציה הראשונה שלו כראש ממשלה. למזלנו אסד דחה את הצעתו של אדונך על הסף. וכך אני מקווה שיקרה עם כל ההצעות של אדונך לאוייבי ישראל.

טראמפ נתן לפלסטינים הזדמנות להתגמש ולכן המתין

אבל הפלסטינים לא מוכנים להתגמש ולכן צעד בנושא ירושלים הופך לאמצעי לחץ של טראמפ על הפלסטינים.
עוד לפני שהכריז משהו, הפלסטינים כבר נכנסו ללחץ מהאפשרות שיכריז.
זה מה שקרה עכשיו.
עד עכשיו צעד בנושא היה, בראיית ממשל טראמפ, פוגע במהלכים של קושנר וגרינבלט. כעת צעד כזה נועד לתמוך במהלכים שלהם ולדחוק בפלסטינים באמצעות לחץ עליהם.

סטילהוק

New member
הפלסטינים מעולם לא החמיצו הזדמנות להחמיץ הזדמנות

וגם הפעם אני בטוח שהם יחמיצו אותה.

בינתיים הוא עוד לא חתם עליו שוב

כדי שזה יישאר בתוקף הוא חייב לחתום כל חצי שנה.

סטילהוק

New member
הוא גם לא ביטל אותו, שזה אומר הרבה.

אם לטראמפ היתה באמת כוונה לקיים את הבטחתו, הוא היה עושה זאת כבר לפני שנה מיד אחרי שנבחר. ועובדה שהוא לא עשה את זה וחידש את הצו הנשיאותי לדחיה נוספת. ולהערכתי זה מה שיקרה גם הפעם.

יש משפט שאומר: רימית אותי פעם אחת, תתבייש, רימית אותי פעמיים, אני זה שצריך להתבייש. מי שמאמין לשקרנים ומפירי הבטחות סדרתיים כמו טראמפ וביבי, צריך להתבייש, לא הם שממשיכים לעבוד עליו בעיניים, אלא מי שממשיך להאמין להם גם אחרי שרימו אותו שוב ושוב ושוב.

אי חתימה על חידוש הצו משמעותה ביטולו

הוא יחליט "בימים הקרובים". בינתיים לפלסטינים יש זמן לשנות את רוע הגזירה מבחינתם, על ידי תמורה שיספקו לטראמפ.

אתה מתעלם לחלוטין מהדבר החשוב ביותר שמתרחש כעת - טראמפ, בניגוד לקודמו אובמה, מפעיל את הלחצים על מי שבאמת צריך ללחוץ - על הפלסטינים, ולא על ישראל.
עצם השינוי הזה, זה שינוי ענק ומבורך.

למעלה