תזכרות: יש אישור חדירה מדאניגן

aegent1

New member
תזכרות: יש אישור חדירה מדאניגן

היום, ורק היום, ניתן אישור "חדירה" = כניסה לשוק יורד. היום נקבע שער גבוה יומי על 657.35 ביום השיא, 8/03/05, נקבע שיא כל הזמנים של 664.53, ושער נמוך יומי של 657.86 היום, השער הגבוה היומי, נמוך יותר, מהנמוך ביום השיא, ובכך ניתן אישור ליום חדירה לשוק יורד, על פי דאניגן. דיוק ב- 70-80 אחוז מהמקרים. שימו לב, כמה זמן ארוך, של מחשבה, חוסר החלטה לאן, לקח לשוק לבצע את המהלך הפשוט הזה. עצם העובדה שלקח לשוק הרבה ימים כדי להגיע לנקודת חדירה זו, אומר , שהמון כסף החליף ידיים בנקודת ההכרעה, בה היו לנו 18 שערי נמוך, סגירה וגבוה, שלא צלחו מטה את היעד. 6 ימי מסחר "מעפנים"אלו , שניתנו בהם איתותי חולשה למכביר (ראו מסוק- איציק, ראו הודעותיי בפורום, ראו פוזיציות דודי, ראו זיו, ראו דודביד, ראו הורייזן, כן גם היא !, ועוד רבים וטובים.. לשמרנים שבינינו, אפשר להמתין למצב בו השוק קובע גבוה נוסף שיהיה נמוך משער 647.3. כדי לקבל זאת ברור שצריך להמתין לסיום יום המסחר הבא. מה שמאוד יתכן שיגרום "להפסד" הכנסה על העץ, בגלל שלא נכנסנו על הבוקר. אולם זו תהייה כניסה יותר בטוחה. מהלך התיקון בשלב א' יהיה לרמת 639-641, ולאחריו 633-637, ולמקרה יותר רחוק לימים הקרובים, 618-622. נחכה ונראה, איזה "אמבוש" מכינים עוד השבוע. ביי

גל51

New member
אייג'נט - אתה תקוע בהגדרה לא נכונה

א. דאניגן דיבר על עיתוי כניסה ללונג בשוק עולה, וכניסה לשורט בשוק יורד. לעניות דעתי עד אתמול היינו בשוק עולה, לכן, ע"פ דאניגאן צריך עדיין לחפש כניסה ללונג. ב. בכל מקרה ההגדרה הנכונה במקרה שציינת, חדירה לפי דאניגאן, שער סגירה נמוך מהשער הנמוך ביום המסחר בו היה השער הגבוה (ולא כפי שציינת), וזה אכן קרה היום. ערב טוב

aegent1

New member
אני חולק עליך לחלוטין

הגדרתו לחדירה מתקיימת בשוק עולה ובשוק יורד. העניין לדעתי "במחלוקת" בנינו היא, שאתה מסתכל על כל המהלך מרמת 600 והעליה שאחריו, ואחר כך מרמת 626 והעלייה שאחריו, וכאילו השוק רק עולה ועולה. אולם, גם בשוק עולה כמו שלנו, ואין לי עם הגדרה זו,שום ווכוח, לטווח בינוני וארוך, חד משמעי!! ישנם תיקונים טכניים עמוקים של 20-40 נקודות. היו כבר לפחות שלוש כאלו, שאותרו על פי תיאוריה זו, בחודשים האחרונים, וכולם הניבו לפחות 20-30 נקודות ירידה. אני טוען, שרק כאשר הגבוה היומי (המגלם את השאיפות של השוק להמשיך ולעלות), סיים בכל זאת נמוך יותר מאותו נמוך ביום השיא, זה אומר, שלעומת הפעם הקודמת, בא באו קונים רבים, והעלו באותו יום את הנמוך ב- 7 נקודות שלמות לעומת הנמוך ביום קודם, אינם קיימים אפילו בקצה הליון של הסקלה היום.

למעלה