תזכורת לעצמי...

• פותח הנושא eri
  • פורסם בתאריך

eri

New member
תזכורת לעצמי...

חשבת שזה שום דבר, ששכחתי, שזה עבר לידי. אולי בעצם בכלל לא הבחנת בזה? קשה לי להאמין. הרי גם אתה כזה רגיש לפעמים. דווקא כשלא ציפיתי, כשהייתי באמצע דברים אחרים, התקשרת ואמרת במין נימה של דרך אגב: ``את יודעת, חשבתי היום בבוקר שגם אני אוהב אותך.`` זה היה כל כך אמיתי, ונוגע, ולא מחייב, ומתוק. בכלל לא היה לי אכפת שאחר כך לא ענית לטלפון כשהתקשרתי, ושלא החזרת לי צלצול. זה היה מין עונש הגיוני כזה, שלא יגבה אפי, או כדי שלא אתפוס תחת. למה דווקא אף ותחת מסמלים את גבהות הלב? אתה בטח קצת נבהל, משוכנע שאני שוב מנפחת איזו אמירה סתמית לא מתוכננת. אתה בטח שואל את עצמך מה פתאום אחרי כל כך הרבה זמן ביחד, אני כותבת לך. אם תקרא עד הסוף תבין למה עבורי, הכתיבה – ולא שיחה פנים אל פנים, כמו שהעדפתי תמיד – היא הפתרון הכי פשוט. לא. פשוט זו לא מילה טובה. היא מרמזת על כך שאני נמנעת מלבחור דרך יותר מסובכת או קשה. אולי המילה הגיוני מתאימה יותר. כן. זהו הפתרון הכי הגיוני בשבילי כרגע. אני רוצה שנפרד. זה לא בגלל שאין מספיק אהבה בינינו, או פרגון או תמיכה או אפילו עניין. זה בגלל שכשאנחנו יחד אני מרגישה הכי לבד בעולם. אפילו כשאני לבד, אני לא מרגישה כל כך לבד. נראה לי שהאשליה של הביחד שלנו, מתנפצת לי בכל רגע מחדש כשאני איתך. הדבקת אותי בפחד – הפחד לגלות מה יש שם באמת, אצלי ואצלך; הפחד שמה שיש שם הוא אולי כל כך נורא, שאין סיכוי שנעמוד בגילוי הזה. זה מה שעושה את הביחד שלנו, את קשר השתיקה הזה, לכואב. אתה תגיד שוב שאני מתפלספת, ששום דבר בעולם לא מספק אותי, ושאני לא יודעת להיות מאושרת. תמיד האמנתי לך. אבל בזמן האחרון נראה לי שהביטחון הזה שלך, בעובדות-לכאורה האלה, נובע אולי ממקום שפשוט לא מסוגל לתת. לתת לי. אני לא מאשימה אותך בכלום. אני נורא אוהבת אותך. אבל התחלתי לאהוב גם, קצת, את עצמי. נסיה כספי מתוך ``אל תדברי סתם``

blue love

New member
הדרך להתמודד עם סיום..

כולנו מבקשים לעצמנו פרטנר שיהיה מספיק ישר וכנה ...לבוא אלינו ולאמר לנו בפנים שהכל נגמר. מעטים מסוגלים לעשות זאת בצורה ישירה...מעטים יכולים לעשות זאת בכל דרך שהיא... לרוב מפסיקים להתקשר או שלא עונים לטלפונים..התעלמות מוחלטת. אם נחשוב קצת...אנחנו לא באמת נרצה לשמוע את האמת המרה בפנים..(אלה אם כן אנחנו מזוכיסטיים)...כי בעצם זה ממש כואב..ולא כואב פחות כמו שאומרים לנו. הדרך שלך לספר לו היא דרך יפה לדעתי..פשוטה ואמיתית... כואב....אבל פחות! blue

eri

New member
בלו יקירי

קודם כל תודה על ההזמנה... אני האמת לא בחרתי בדרך הזו.. אני עשיתי את זה פנים אל פנים את המכתב הזה קראתי לא מזמן והחיבור שלי הוא דווקא עם החלק השני שלו וברגעים של רגרסיה...זו תזכורת מצויינת

גם זה כל כך מוכר, אולי בגלל

שהגעתי כבר לגילי המופלג בטח מופלג, עם כל האהבות תמיד הקטעים האלה שדומים אחד לשני בשבילי, אם יש הסכמה או הבנה כאן בפורום על אהבות וכו` אז למה לוקח לכל אחד למצוא את המכסה שלו? כבר אמרתי מזדהה עם הנכתב? י ו נ י ת

למעלה