תזונה וכמה מתכונים

TALf2007

New member
תזונה וכמה מתכונים../images/Emo187.gif

יש לציין שהתזונאית איננה מומחית בתחום אבל מניסיון בהחלט מוצלח שווה לנסות.
הארה - כדאי פעם בשבוע לפנק את עצמכן במשהוא שלא נמצא בתפריטים האילו אבל מומלץ שלא יהיה ממשפחת הסוכרים
מצורף דף 1 טל

TALf2007

New member
דף 2

אשמח לקבל עוד מתכונים עם המצרכים המצויינים בדפים.... אני אגב מטגנת בטיפונת שמן לפני הכנת מרקים.... טל

TALf2007

New member
דף 3

לא רואים את הדפים אנא ליחצו על התגית ואז יפתח הדף... טל

TALf2007

New member
דף 6

רעיון - דייסת קווקר: את הקווקר תקנו בחנות התבלינים (יותר זול מהסופר) בזמן הבישול תוסיפו למים או לחלב האורז תמציות תה (כאלה מחנות התבלינים עם עלי ורדים או מירות יבשים...) וכך יצא פחות משעמם ויותר טעים... אשמח לעזור ולענות על כל שאלות... טל

../images/Emo207.gifסוף הדרך! שתי שאלות, ברשותך

שמרתי לי בצד ובהחלט איעזר בזה, ואני ממש מעריכה את זה שטרחת לסרוק ולשתף את כולנו. 1. למיטב ידיעתי, סויה מכילה אסטרוגנים ועלולה להפריע לסדירות ההורמונלית שלנו. שמתי לב שכל פעם שכתוב "סויה", היא כתבה ליד "לא אוכלת". הכוונה היא שממש ממש אסור לנו לאכול שום סויה? אפילו קצת? 2. הייתי בטיפול של הדסה עין כרם אצל תזונאית שמתמחה בPCO, והיא הקציבה לי 2 מנות פרי (+3 מנות פחמימה, +4 מנות שומן) ליום. שמתי לב שההקצבה בדף המצורף היא 4 מנות פרי ביום. האם הנטורופתית הקציבה 4 מנות פרי גם לך, כפוליציסטית? תודה! כנרת.

TALf2007

New member
אתן חייבול להצליח!

זה נורא פשוט ועובד בצורה אבסולוטית על הגוף!!! ההבדלים בעליית ההורמונים הם תהומיהים... חבל שלקח לי כל כך הרבה זמן וכאבים להבין את זה בעצמי! בהצלחה לכולכן! טל

galit290

New member
תודה! הדפסתי ומתכוונת לישם

הייתי אצל מדקר לפני המון זמן והוא נתן לי תפריט מאוד דומה לשלך.

דגנולה

New member
קל למצוא

יש בחנויות טבע, למשל בניצת הדובדבן. אני הבאתי המון מארה"ב, שם זה מגיע בשקיקים קטנים ונוחים, ואני לא משתמשת יותר, כך שאם את רוצה (או מישהי אחרת) אשמח לתת.

למעלה