תזונה וחדר כושר/ספינינג

eyalfein

New member
תזונה וחדר כושר/ספינינג

תסלחו לי שלא התעמקתי במאמרים (עברתי עליהם מהר, אני בעבודה, אז לא מצאתי את התשובה) אבל השאלה שלי היא: על מה צריכה תזונה לפני ואחרי אימון ספינינג להתבסס מבחינת חלנבונים, פחמימות, זמן לפני/אחרי האימון ועוד פרטים כלליים? (אני מתכוון לתיאור כמו: "שעתיים לפני - ארוחה מבוססת פחמימות ודלה בחלבון") כנ"ל לגבי פיתוח שרירים בחדר כושר (אם כי כעת עברתי לאימון חיטוב כאשר אני מתאמן במספר חזרות רב וזמן מנוחה של 45-55 שניות בין סטים, אך רוצה דעת באופן כללי). אם התשובה תלוייה במין ומבנה הגוף, אז אני גבר כבד, גם משקל עודף וגם מבנה רחב ושרירים מפותחים אך לא מחוטבים (100+ק"ג על 176 ס"מ כשהמשקל האופטימלי שלי הוא 85-90). אם התשובה תלוייה גם בסוג ואינטנסיביות הפעילות, אז עד לא מזמן התאמנתי הרבה בחדר כושר על "ניפוח" וכעת החלטתי להוריד במשקל ולכן אני כבר 3 שבועות עושה ספינינג 4 פעמים בשבוע (2-3 קילו הלכו, זה קצב טוב לפעילות כזאת?), כאשר הדגש הוא על התנגדות ולא על מהירות (שדופקת את הברכיים) + לפחות פעם בשבוע אימון בחדר כושר על בסיס מסםר חזרות רב במשקל נמוך ומנוחה קצרה (45-50 שניות)

Rossi46 ®

New member
כ"כ הרבה טעויות,

שאין ספק שאתה צריך לפנות קצת זמן ולקרוא את המאמרים. מה הטעם אם אני אתחיל לשפוך בפניך מידע, כהכל כתוב שחור על גבי לבן במאמרים ? אני מציע שתפנה לעצמך קצת זמן ללימוד הנושא (מספיקה חצי שעה ביום). בהצלחה וברוך הבא לפורום

למעלה