תזונה בהריון

• פותח הנושא ita2
  • פורסם בתאריך

ita2

New member
תזונה בהריון

אני עדיין לא בהריון אבל קצת מוטרדת... הבנתי שאסור לאכול מוצרי דיאט המכילים אספרטיים וממתיקים אחרים. האם זה נכון? האם הפסקתן לצרוך כל מוצר - יוגורטים, דיאט קולה,מסטיקים ללא סוכר וסוכרזית?

פיצקוש

New member
../images/Emo13.gifלא הפסקתי לגמרי אבל

הפחתתי בהרבה את כל מוצרי הדיאט. לפני ההריון הייתי שותה ליטר וחצי דיאט קולה ביום , ורק לאחרונה משבוע 25 אני מרשה לעצמי לשתות פחית דיאט ביום. סוכרזית הורדתי לגמרי ויוגורטים אוכלת 3%. לא צריך להשתגע עם אוכל הבריאות אבל בהחלט רצוי לשים לב מה נכנס לפה ובאיזה תדירות. בהצלחה

polinomialy

New member
לא רק שלא הפסקתי

פשוט לא התחלתי.... אף פעם לא צרכתי מוצרי דיאט. לדעתי גם בלי קשר להריון הם לא בריאים. בגדול, אני נגד לשנות את ההרגלים רק בגלל ההריון. צריך לאכול בריא ולחיות בריא במשך כל החיים ולא רק בתקופת ההריון. אני כן לועסת מסטיק ללא סוכר, ולא שיניתי כלל את המינון (הנמוך גם ככה) בגלל ההריון. אני גם לא הפסקתי לאכול ביצת עין או סושי בגלל ההריון. ואפילו לא הורדתי מינון. אבל כדאי לחשוב על כל הדברים הללו גם ללא קשר להריון. אם זה לא בריא בהריון אז למה זה כן בריא ללא הריון? מה שחשוב בנושא תזונה בהריון זה א. לשתות המון! ב. לא לאכול בשביל 2. עם שני הכללים הללו אני מסתדרת נהדר. את כל 18 הק"ג שהעלתי בהריון הקודם הורדתי תוך 4 חודשים של הנקה ותזונה מלאה.

לגבי סושי וביצת עין

שאלת "אם זה לא בריא בהריון אז למה זה כן בריא ללא הריון?" והתשובה היא שהחיידקים שנמצאים בבשר נא, דגים נאים, וביצים לא מבושלות, לא מזיקים לאדם בוגר, אך עלולים להיות קטלניים לעובר ברחם. כמו ש CMV , שבאדם בוגר מתבטא בעליה קלה בחום או כאב גרון קל, ולעיתים אף לא מתבטא בשום סימפטום, אך בעובר עלול לגרום למומים קשים ביותר.

shell2005

New member
מסטיקים ללא סוכר ???../images/Emo153.gif

מה
גם זה אסור
תגידו לי, אני מהצרכניות....

shell2005

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif מה מת ? מי מת ? ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה