תו ירוק בקניונים?

בנט הנחה לקדם הגבלות גם על כניסה לקניונים.​

אנשים ללא תו ירוק שהרופא שלהם נמצא בתוך קניון, אנשים ללא תו ירוק שהולכים לסופרמרקט או לסופר פארם בקניון, או אנשים ללא תו ירוק שבאים לאסוף טייק אוואי בקניון - מה איתם?

או! יש לי רעיון!
לכל מבקר בקניון שלא יציג תו ירוק יוצמד פקח קורונה, שידאג ללוות את אותו מבקר-נטול-תו-ירוק במהלך כל ביקורו בקניון ויוודא שאותו מבקר-נטול-תו-ירוק עושה רק את הפעולות המותרות לביצוע ללא תו ירוק!

תחשבו על זה:
זה ייצור מלא מקומות עבודה חדשים ("מלווי קורונה").
זה יגדיל פי 2 את כמות האנשים בקניון (מלווה לכל מבקר), שהוא מקום סגור עם מערכת מיזוג מרכזית, וזה הרי רעיון נפלא להוסיף עוד אנשים במקום סגור עם מערכת מיזוג מרכזית בזמן מגפה.
זה יעשה את הפסיכולוגים בארץ עוד יותר עשירים, כי כשאדם זר (מלווה קורונה) יצטרך ללוות אדם זר אחר (מבקר בקניון) במהלך קניותיו בסופר או ביקור אצל רופא, זה יגדיל משמעותית את כמות הפונים לטיפול פסיכולוגי. פשוט תארו לעצמכם את השיחה הזאת: "מטפל יקר, היום ליוויתי אישה בזמן שהיא עשתה קניות בסופר פארם והיא... היא בחרה טמפונים. במשך חצי שעה. לא רק שהיא בחרה אותם, היא החליטה לספר לי על כל הסוגים השונים. שמעתי מילים כמו זרימה ודם ודליפות. יש לי סיוטים בלילה."

נראה לי רעיון מצוין לעשות תו ירוק בקניונים.
צריך לעשות גם בכל המקומות האחרים תו ירוק.
וכך, לא מחוסנים יקנו אוכל אונליין ושליח יביא להם אותו הביתה (ויניח ליד הדלת, כמובן, כי לא מחוסנים מדביקים רק מזה שמסתכלים להם בעיניים).
הם יקנו תרופות אונליין ושליח יביא להם אותן הביתה (וכמובן, יניח ליד הדלת).
הם "יבקרו" אצל רופאים בזום וימותו מכל המחלות שאף אחד לא יטפל בהן, ואז יגידו "הנה! הלא מחוסנים מתים מהקורונה כי לא התחסנו".
ובינתיים, עברו עוד שנתיים, ומחוסנים שמחוסנים כבר בחיסון שמיני יסתובבו ברחובות וידביקו בכיף אחד את השני, אבל הדבקה "מחוסנת" היא הדבקה לא מפחידה כמו הדבקה "לא מחוסנת", אז הכל טוב.

יאללה, תו ירוק!

דיברגנט חדש

Well-known member
אנשים ללא תו ירוק שהרופא שלהם נמצא בתוך קניון, אנשים ללא תו ירוק שהולכים לסופרמרקט או לסופר פארם בקניון, או אנשים ללא תו ירוק שבאים לאסוף טייק אוואי בקניון - מה איתם?
יחריגו אותם ע"י צמיד וזאת לא בדיחה, זאת ההצעה שהועלתה ע"י הפשיסט שאיבד את זה (n)

הטירוף ממשיך, הם איבדו את זה לגמרי!
הם איבדו את זה כבר מזמן. עכשיו זו פשוט הדרדרות נוספת.
מעניין איך הם מתכננים לאכוף את זה.
אני בעד שבעלי תו ירוק יקשרו על הזרוע חתיכת בד ירוקה וככה שוטרים ופקחים יוכלו לזהות מראש את האזרחים שמותר להם להיות בחוץ בלי סיבה, וכל מי שאין לו חתיכת בד ירוקה על הזרוע, יעצרו אותו ויתחקרו לאן הוא הולך.
ואז כל הלא מחוסנים יתחילו לעשות ספורט כי, כמו עם המסכות והסגרים מפעם, ספורט יוגדר כפעילות חיונית.

אני בעד!
כשהייתה חובת עטיית מסכה בחוץ, למעט אם עושים ספורט, ירדתי כמה קילו! :rolleyes::ROFLMAO:

דיברגנט חדש

Well-known member
הם איבדו את זה כבר מזמן. עכשיו זו פשוט הדרדרות נוספת.
מעניין איך הם מתכננים לאכוף את זה.
אני בעד שבעלי תו ירוק יקשרו על הזרוע חתיכת בד ירוקה וככה שוטרים ופקחים יוכלו לזהות מראש את האזרחים שמותר להם להיות בחוץ בלי סיבה, וכל מי שאין לו חתיכת בד ירוקה על הזרוע, יעצרו אותו ויתחקרו לאן הוא הולך.
ואז כל הלא מחוסנים יתחילו לעשות ספורט כי, כמו עם המסכות והסגרים מפעם, ספורט יוגדר כפעילות חיונית.

אני בעד!
כשהייתה חובת עטיית מסכה בחוץ, למעט אם עושים ספורט, ירדתי כמה קילו! :rolleyes::ROFLMAO:

האם זה יהיה הטרלול הבא של בנט? :devilish:

דיברגנט חדש

Well-known member
עוד טרלול: מבלי לעדכן את הציבור: פרופ' אש חתם על צו שמחייב מסכות בהתקהלויות בחוץ

מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש חתם על צו שמחייב עטיית מסכות בהתקהלויות שבהן משתתפים יותר מ-50 בני אדם בחללים פתוחים, אך במשרד לא עדכנו את הציבור בכך. ההנחיה נכנסה לתוקף בחצות הלילה. (איתמר אייכנר)

ישראל לא קיימת.

דיברגנט חדש

Well-known member

עוד טרלול: הממששת המחורבנט הזאת הולכת לדפוק את הילדים עד הסוף.​

מדהים שלקשישים היה תו ירוק של חצי שנה בין המנה השנייה לשלישית ולילדים שהם הכי פחות צריכים את החיסון, מקצרים במתווה החדש שיחל משבוע הבא, את הזמן ל-4 חודשים בשביל לאלץ אותם להתחסן במנה השלישית ואח"כ יש |טמבל|, לרבות כאן בפורום שטוענים שזאת לא כפיית חיסונים 🤔

בנוסף, אשמח מאוד להסבר מדעי מהפרו חיסונים שלנו, שעדיין לא ירד להם האסימון שההחלטות הן לא לטובת בריאותנו אלא נקמנות נטו, איך זה שמי שחלה בקורונה והחלים לא מקבל תו ירוק לכל החיים ואילו מחוסנים במנת הדחף השלישית והרביעית כן מקבלים?
הרי הוכח מדעית מעבר לכל ספק שמחלימים מחוסנים יותר, אז אשמח לשמוע את ההסבר המדעי שלכם שאמור לשמור על בריאותנו :)
אגב, האבסורד הוא שלא רק שלא נותנים למחלימים אותם זכויות כמו אלו של הבוסטר, אלא אף הורידו את זמן הזכאות שלהם לתו הירוק ל-4 חודשים.

למעלה