תות שדה

• פותח הנושא old
  • פורסם בתאריך

old

New member
תות שדה

כמובן שחלק הומר בפ.ש סתם שעשוע

ilan_k

New member
אז...

- הבעת הפנים היא קצת לא טבעית - הייתי רוצה לראות יותר השתוקקות (שקיקה) לתות ולא הבעה סתמית. - השערה המבצבצת לה באמצע הלחי בערך (מבחינת גובה). - הייתי רוצה לראות עוד קצת מהתות. רעיון טוב ועיבוד טוב, עם עוד קצת ליטוש היה מושלם.

snow goose

New member
חביב

העריכה הגרפית נראית מודבקת מידי והבעת פניה של הבחורה לא משכנע. כמו כן כדאי לצבוע את הרקע בצבע קצת שונה מפניה של הבחורה. הרמה הטכנית של הצילום טובה.

The Cat Woman

New member
אם העיניים היו עצומות../images/Emo15.gif

זה היה מוסיף המון אוירה לתמונה. עיניים עצומות היו מוסיפות הרבה אוירת סקס ותשוקה. גם הפה עצמו- נראה סתם פעור. הצילום עצמו יפה אך הבימוי של התמונה יכל להיעשות טוב יותר

תות

עיבוד לא מובן. אם התמונה היא כתרגיל, אז נחמד. השארת את התות בצבע, דבר שגורם לו להיות הנושא כי הוא בולט באדמומיותו. אם רצית לההדגיש את התות למה לערב דמות אנושית? אם התאווה לתות אמורה לשחק כאן תפקיד חשוב, אז זה לא עובד טוב. כי נראה ממש מבוים...

photoguy

New member
ניר

אהבתי את העיבוד. השילוב של ש/ל והאדום של התות גורם לחיוך. החיתוח של הפנים האנושיות טוב לדעתי...אבל חשבתי על חיתוך אחר. רק שפתיים שיניים בש/ל וצוצ באדום. נראה לי שזה יתן משקל יותר חזק לתות. חוצמזה - שיהיה נחמד ללמוד איך ביצעת את העבודה ב-PS. דיא

old

New member
תודה וגירסת הצבע

לא תרגיל צילמתי את הנערה ותוך כדי הפסקה עם אכילת תות בא לי רעיון זהו המשחק עם הש"ל בא לי לראש רק כשראיתי את האדום של התות מעלה את הגירסה הצבעונית לא חתוכה. את השערה ראיתי רק כשהעירו מחקתי אותה. תודה

shmuliksh

New member
אהבתי יותר את תמונת הצבע.

יופי של חדות. אם היה לך את כל התות (אולי אפילו עם איזה עלה ירוק או שניים), היה עדיף.

Alto

New member
עם צבע - יותר טוב

ומסכים לגבי התות, היה כדאי לראות יותר ממנו. ארנון

מומיק

New member
עבודה יפה. כל הכבוד על ההתאמצות

להוציא משהו מיוחד, יפה ומקורי.

netzach

New member
רעיון נחמד

כמו שאמר דב, זה יפה בתור תרגיל, אבל לא הרבה מעבר לזה.

rachelg

New member
ממש נחמד

אני ממש אוהבת את העיבוד הזה! אתה יכול לגלות לנו איך עשית את זה ב photoshop? נורא הייתי רוצה לדעת. תודה אהבתי

ביקו

New member
במקרה הזה גם אני מעדיף

את גרסת הצבע. עדיף היה לכלול את התות במלואו. מסכים שהיה מקום להבעה חזקה יותר מצידה.

omri עמרי

New member
הפוך על הפוך

הש"ל והאדום של התות - רעיון נחמד - קצת נדוש. מה שהעלה חיוך על פני הוא הנמשים של המצולמת - שישר בראש רצים לצבעי הכתום - אבל הם בש"ל. מהבחינה הזו משהו כביכול חסר. את העניין הופכות הנקודות הקטנות של התות שמקבילות לנמשים (בדרך לא דרך) - ומוסיפות לטעמי מימד נוסף לתמונהץ אני חושב שגם בצבע התמונה יכלה להיות מעניינת. אשמח לראות אותה. את משחקי הPS הייתי משאיר דווקא לרקע - ונותן קונטראסט לצבעי הג'ינג'י והאדום. עמרי

למעלה