תותי, כבר איזה 20 דקות לא הקפצת

ronnymp

New member
תותית - אז ככה ...... ../images/Emo73.gif

קודם כל אנחנו ממתינים לתגובת האנשים - לראות מי מגיע שנית - מנסים מארגן טרמפים - לאלה שאין להם תחבורה זמינה או רכב שלישית - כשתיתפר סופית רשימת המצטרפים ונקודם מוצאם רק אז אפשר יהיה לקבוע נקודות מפגש ולהגיע בשיירה . רוני

ronnymp

New member
ולגבי התוכנית ........

אני מוכן להתחייב על שני דברים : 1 - פגישה עם חבר´ה נפלאים - עם המון חויות , בדיחות וכייף 2 - המון אוכל כל היתר פתוח להחלטה במקום - לפי איך שיבוא לנו .... רוני

totsade20011

New member
מה זה המון אוכל...

אנשים פה מנסים לרזות לא??? פשוט הגזמה הפורום הזה, כל היום אוכל ובירה ורגליים קרושות... סתאאם... אני לפני הניתוח אז אני עוד באטרף , אחרי... נלמד לאכול הכל ובמידה!!!

אני כמובן, איתכם../images/Emo73.gif

כי באשר תלכו אלך...... אבל, נראה לי שבסוכות חמת גדר.....בשעה 9.00 כבר תצא הודעה לרדיו שאין כניסה למבקרים מפאת העומס. מקווה שלא יהיה כך, אבל רק ליתר ביטחון, כדאי להכין תוכנית אלטרנטיבית. לגבי אוכל כדאי להחליט ולהודיע, שלא יצא, שאני סתם אסחב חצי מטבח......על כל מקרה. מעדיפה כמובן מסעדה, הכי קל להכין. נטע

totsade20011

New member
כדאי לברר..

כמה עולה כניסה לא? אני חושבת שיש מחיר לעם רכב ובלי ולפי מס´ אנשים ברכב? כמו בספארי??!! ואיך מסעדת סיאם? יקרה?

אז ככה בשנים האחרונות הכניסה

לחמת גדר היא באים עם האוטו לחניה ומשם רגלית לקופה ואז משלמים אין כנסה עם האוטו . ויש תשלום נפרד למי שבא לספא טבע. וגם לשם זה רגלי. לגבי מסעדת סיאם וואלה בפעם האחרונה שאכלתי שם אז בטוח שכבר אין להם את רגלי התנינים ברוטב . ואזה לא היה יקר כולכך

בהתמונה מקודם זו מסעדת סיאם

וחוץ ממנה יש עוד מסעדת המחבת וסנאק בר וכאלו

אבל נארה לי שגם מסעדת המחבת

נחמדה וכשרה אז ניפגש בחמת גדר ואולי שירה מי מהבאים באים מהמרכז ? עם אוטו או טרמפ.

totsade20011

New member
לא יאמן..

איזו השקעה... כל הכבוד! עם מפה והסברים ופירוטים.... עכשיו כל מה שנותר לי להזיז את הבעל.. הוא עושה בעיות נקווה שיהיה בסדר! אמרו פה שאולי יהיה צפוף שם ובכל זאת זה היום הראשון של חול המועד סוכות... אולי צריך לברר אם יש בעיה כי לפעמים מקומות כאלה סוגרים כי קונים להם כרטיסים מראש (כמו המימדיון וכדומה)? וחוץ מזה "ה ד ר ו מ י" מאיפה כל הידע? זה מקום ב צ פ ו ן לא?

totsade20011

New member
כרגיל...

אני מקפיצה הודעות.. איתכם הסליחה... עוד מעט יום כיפור, לא?

באיה

New member
תותי, תאמרי לבעלך

שאנחנו קניבלים(אוכלי אדם) קטנים לא גדולים. הביסים שלנו מאוד עדינים. נעשה פרוטקציה לבעלך בזכותך, וננגוס רק מעט מהפולקס, כך שכמעט לא ירגיש כלום. אני מקווה שאחרי הסבר המשכנע הזה, הוא יענה להזמנתנו. שנה טובה לך ובעלך

totsade20011

New member
בוקר טוב

לך באיה! אל תדאגי כבר אמרתי לו את זה... כנראה שיהיה בסדר!

למעלה