תוצר של זמן ..

תוצר של זמן ..

אני מאמין בעיניים מאמין בדם . צבעי הבושה המבוכה שעוטפת את גופך בהילה . אני מאמין בשדה האבטיחים שנשקף מחלומי.. מחלוני .. בסוף של ההתחלה בנצח של השתיקה הדממה שאופפת ,אישונייך המספרות לא חייב להיות גבול לכל דבר ואם כן זה אומר שחייבים ללכת ? הקיץ שגורם לי לעצבות זכרונות שאני לא מעוניין למספר תאריכים שצריך לזכור.. ואם לא אז אני לא אוהב ? חייב להיות תחליף ...לאושר השתיקה רק אומרת שאני כל הזמן לומד ונמאס לי לפעמים ללמוד כדי להיות יותר טוב טוב לי עם הטעויות עם השטויות עם השפה העממית .. אז לא אהיה פרי בשל לעולם .. בטח איפול לאדמה לא מוכן .. אף אחד לא מחוייב לנגוס בי זה בסדר מבחינתי..להרקב אני לא רוצה להיות תוצר של ... שניות דקות שעות ימים ..שנים לא רוצה להיות תוצר של זמן .. לא רוצה להיות תוצר של חברה .. לא אכפת להעביר את הזמן בשולי המזבלה העירונית .. האנושית ושאמות אז אמות ..עם חלום גם אם אותו לא הגשמתי אבל אלך עם חלום ... אני מאמין בעיניים בדם.. צבעי הבושה המבוכה היא בכלל הילה . אני מאמין בשדה האבטיחים שנשקף מחלומי מחלוני .. מעיניי .. לא רוצה למות תוצר של זמן ..

אני רואה שאהבת ...

את הקטע של הוידויים העצמיים והכנות והחשיפה וכל זה ...כי מגיבים לך מלאאאא הההה ?????????? חההההה סתם - יופי של דבר ויופי של חשיבה - חושבת בדיוק כמוך , לא רוצה להיות תוצר של חברה !!!! יעל

רותי ב.

New member
וואאאוווווו ענק !!!

בעיני זה אחד הטובים ביותר, פשוט אין מילים (-: וטולי, לא הבנתי את את התגובה של יעל, אתה כותב בעוד מקום בתפוז?? איפה, אם כן?

אמממממ`

תשאלי את יעל למה היא התכוונה למרות שנראה לי שאני הבנתי שהיא מנסה להסתלבט פחחחח היא יודעת ממה אני מתעצבן הנעל אדידס הישנה הזאת . לא רושם בעוד מקום .. רק אצל רותי תותי פרוטי .. אה ותודה ..על התגובה .

למעלה