תוצאות מהערב הראשון של "גביע מלך אירופה"

תוצאות מהערב הראשון של "גביע מלך אירופה"

פירסמתי בעבר מידע על האירוע, אך משום מה זה לא קיבל מספיק תשומת לב כאן בפורום. בכל מקרה, "גביע מלך אירופה" הוא טורניר שבו 16 מתאבקים מ16 ארגונים שונים בעולם כאשר פורמט הטורניר דומה מאוד לסופר 8 של ECWA והמטרה של הטורניר היא לקדם את הזוכה בכדי שיקבל הכרה(סביר להניח שזה לא יקרה). הנה התוצאות מהערב הראשון שנערך אתמול בפני כאלף איש: כריס הירו(CZW) ניצח את קלאודיו קסטניולי(CHIKARA) גו סיזואקי(NOAH) ניצח את מרטין סטון(RQW) פאק(IPW:UK) ניצח את טרנט אסיד(PWU) מאט סיידל(IWA:MS) ניצח את אל ג'נירקו(IWS) דאג ווילאמס(Premier Promotions) ניצח את ארס(wXw) דייבי ריצ'ארדס(PWG) ניצח את זברה קיד(WAW) ריו סיאטו(Dragon Gate) ניצח את ג'ודי פלייש(1PW) נייג'ל מקגינס(ROH) ניצח את ריינו(TNA) הערה מהערב הראשון: דווח שפאק הלך לבית החולים מיד לאחר שסיים את הקרב, פאק צוטט אומר שזה קרה רק בגלל שאסיד חרא בזירה(לא מדובר בוורק, אסיד אכן מתאבק מרושל למדי שרק אלכס שיין יודע למה הוא הובא לטורניר). מה מחכה לנו היום בערב השני של הטורניר: כריס הירו נגד דאג ווילאמס מאט סיידל נגד ריו סיאטו פאק נגד נייג'ל מקגינס גו סיזואקי נגד דייבי ריצ'ארדס חצי גמר: הירו\ווילאמס נגד סיידל\סיאטו חצי גמר: פאק\מקגינס נגד סיזואקי\ריצ'ארדס גמר

../images/Emo45.gif פשוט מעולה!

הירו-קסטניולי היה הקרב המותח ביותר, מכיוון שמדובר בשני חבר'ה פופולריים בסצינה ולכן זאת תהיה בעיה להעיף אחד מהם כבר בשלב הראשון. גו נגד מרטין סטון בטח היה נחמד. גו ניצח עם הגו פלאשר? אחלה, פאק ממשיך לשלב הבא (כאילו שלא ידענו). טרנט אסיד מבזה את המעמד הזה, אין לו מקום כאן. עכשיו זאת החלטה שלא אהבתי. בהחלט הייתי מעדיף לראות את ג'נריקו ממשיך לשלב הבא, מאט סיידל לא צריך את הטורניר הזה בשום פנים ואופן. עוד קרב קשה ביותר לחיזוי, אולי אף יותר מהקרב הפותח. שמח שדאג לקח את זה ואני מניח שהוא גם יגיע לגמר או לפחות לחציו. איכס, דייבי ריצ'ארדס. גם לטורניר הזה הוא הגיע?
סאיטו-פלייש בטח היה תצוגה אווירית אדירה. הייתי רוצה לראות דווקא את ג'ודי ממשיך לשלב הבא, אבל אין מה לעשות. כל הכבוד על ההעפה המוקדמת של ריינו. הטורניר הזה לא צריך להיות מונע ע"י פרסום. אגב, האם טנא מכירים בריינו כנציג רשמי שלהם בטורניר? האם הם מכירים בטורניר בכלל? מחכה מאוד להירו-וויליאמס, פאק-נייג'ל ולחיסולו של דייבי ריצ'ארדס ע"י גו.

מה רע בדייבי "stiff as fuck" ריצ'ארדס?

בכל מקרה, כידוע לי לאלכס שיין יש יחסים טובים עם TNA כך שבהחלט לא נראה לי שהוא היה משתמש בשמם בלי שהם ידעו. אם הארגון הודיע על זה או לא... את זה תצטרך לשאול מישהו שבעצם צופה בארגון(אני משאר לעצמי שהם אכן ציינו, אם לא אז זה יוצא מוזר למדי).

אז בושה מצדם של TNA

כי אם יש לך מתאבק שמופיע כנציג שלך בטורניר רצוי שלפחות יהיה איזכור באתר שלהם.

שי מילר

New member
מנהל
זה לא חדש

שארגונים מכחישים קיפייבית את עצם ההשתתפות של מתאבקיהם בארגונים אחרים. אולי זה מה שקרה גם כאן?

אבל לא מדובר בארגון, אלא בטורניר

ככל שידוע לי כל ארגון אחר ששלח כאן נציג הזכיר בצורה כזו או אחרת על המעורבות של המתאבק בטורניר.

h a r r y4

New member
האמת שההשתתפות (ספוילר מהתוצאות שנתן ליאור)

של ריינו כנציג TNA, דיי חסרת משמעות. הבנתי שהמטרה בטורניר זה לתת יותר הכרה למנצח. אני בטוח שריינו מאוד מוכר, ההשתתפות שלו בטורניר היא דיי חסרת משמעות, והנה, הוא גם הפסיד.

hirshfe

New member
ולדעתי בגלל

שהוא הפסיד TNA לא הכירו בהשתתפות שלו סביר להניח שהם יעדו מראש הוא יפסיד. הם מנסים לבנות את עצמם כאלטרניטבה ל-WWE ופתאום מציג שלהם משתתף בטורניר עם אינדיז לא משמעותיים (ואני מדבר מבחינ האוהד הממוצע) ולא רק שלא מנצח את הטורניר, גם מודח בסיבוב הראשון זה היה פוגע ב-TNA

hirshfe

New member
אני חושב

שזה הבעיה של מיינסטרים באשר הוא מבלי קשר לאמרקאי, ישראלי או גרוזני

מסכים, אבל המיין סטרים האמריקאי מעצבן אותי

כמעט בכל תחום(משהו שבמקומות אחרים בעולם אני לא יכול לומר)

hirshfe

New member
אולי בגלל שבמקומות אחרים

אתה מוצא את עצמך שייך למיינסטרים?

C B 4 Real

New member
../images/Emo45.gif כל כך נכון עופר

מילא TNA היו שולחים מתאבק ג'ובר כמו שארק בוי למשל הייתי מבין... אבל הם שלחו מתאבק מהאפר מידקארד! מתאבק בעל שם עולמי ואלוף עולם לשעבר... והוא מפסיד בסיבוב הראשון... עוד טעות של TNA.

יתכן וTNA

פשוט לא סופרים את הטורניר\אירגון הזה ולכן זה לא מוזכר.זה כמו שלא תשמע אף פעם את וינס מקמהון מדבר על תקופתם של ג'ף הארדי או דאסטי רודס בTNA.הוא לא סופר אותם,לפחות לא ציבורית.

אוי בחייאת

סטיף אס פאק? ברצינות? ליאוק, ראית היאבקות מכל רחבי העולם, ואתה באמת יכול לקרוא לבן אדם הזה סטיפי? אוקיי, נניח לרגע שכן- מה חוץ מזה? ברגע שתוריד את מסכת הסטיפיות שלו, מה יישאר לו? טכניקה? אוויריות? ברולינג? לא אף אחד מהם. מתאבק אוברייטד ברמות שקשה לתאר.

ה"stiff as fuck" בא בתור בדיחה(שמסתבר שהיא

צולעת). יש מצב שהוא אובריטד, אבל מתאבק רע הוא ממש לא ואני אישית די אוהב את מה שהוא מציג בזירה עוד בתקופה שלו בPWG.

למעלה