תוצאות הבגרויות הראשונות שלי......

תוצאות הבגרויות הראשונות שלי......

היסטוריה... 90! כל הכבוד לי.... לשון... 56 בוזזזזזז ענק (דמעות יורדות לי בשמן שאני חושבת איך לספר לאמא ואם לעשות חוזר) אבל עם ציון שנתי יהיה לי תבעודת בגרות בלשון 66...כזה נורא?

Idan91

New member
ובכן, שלי...

התכוונתי ללכת למועד חורף בשני המקצועות, אבל עכשיו אני כבר פחות בטוחה, כי.... לשון- 95 הסטוריה-93

עידן ../images/Emo9.gif

אני קיבלתי ציונים הפוכים ממך! לשון-93 היסטוריה-95 אבל בגלל שהמגנים שלי היו נמוכים, הציונים יחד עם המגן הם 80 פלוס..

Idan91

New member
חפיף...

שלי דווקא עולים עם המגנים.. זה יוצא 94 בהסטוריה ו97 בלשון...

נעמה ע.

New member
שלי:

(הסופיים.. מה שמשנה זה רק הציון הסופי, המשוקלל עם המגן): תנ"ך- 92 היסטוריה- 97 תושב"ע- 98 ספרות- 94 אנגלית -96

נעמה ע.

New member
זהו,

שירדתי מרצוני החופשי השנה (אחרי שבסוף השישית ירדתי מרצוני מ-5 ל-4..).. וזה מוזר. עושים 2 תרגילים בשיעור, וזה ממש קל, ופתאום מתמטיקה לא כזה מעיק. אבל - מצד שני, אני יודעת שזה 3 יחידות..

<זאת עדי, חורשת על המחשב בסלון ../images/Emo9.gif>

ותוצאות הבגרויות הראשונות שלי... הן הרבה פחות טובות משלכן, בננות... אבל בכל זאת החלטתי לספר, סתם ככה, כי אני מרגישה צורך לשתף...
טם טדם טדם טם טם טאאאם! <ללוש, זוכרת עם התופים?
> הציונים שלי הם... היסטוריה- 71 <
> לשון- 83. לא משהו, אה? אז אני טיפשה, אז תהרגו אותי!
בכל מקרה, בננות, יש לכן אחלה ציונים! כל הכבוד! מניאקיות קטנות!
גאה בכן מיליון!
ואורוש- בקשר ללשון, זה באמת לא נורא. כל הכבוד על היסטוריה! ממש כל הכבוד!
ואכן, אני חושבת שכדאי לך לעשות מועד חורף... מה ´כפת לך, שווה לנסות, לא? מה שלא יהיה, שיהיה המון המון המון בהצלחה!
שביתה יפה לכולנו :) עדי

תגובה ל-כ-ו-ל-ם!

אנשים! (או יותר נכון אנשות) אתן פשוט חכמות! כל אחת....איינשטיין קטן! גאה בכן! לה לה לה לה

ס מ ד י

New member
אור, תעשי מבחן חוזר, זה שווה, לא?

בסך-הכל הציון יכול רק להשתפר, נכון? אני יכולה להגיד לך שזה לא נורא, אבל מבחינתי זה כן נורא, כי כשקיבלתי 70 במבחן מכריע בתנ"ך פשוט פרצתי בבכי והלכתי הבייתה... זה מבחן מכריע ואני מעזה לקבל 70?! אוף... טוב, מסתדרים עם 80 איכשהו...
תעשי מבחן חוזר, אם רק אפשר.

כן תיראי

דיברתי עם אמא שלי והיא אמרה שזה לא כל כך נורא 66 בלשון עכשיו כי בי"ב יש עוד בגרות בחיבור והיא משתכללת עם לשון, כמו בהיסטוריה למשל ... וחשבתי על לעשות מועד חורף חוזר, אין לי מה להפסיד, כשתתחיל השנה אני יראה איך יהיה הלחץ עלי כי יש לי השנה המון בגרויות ואם אני יראה שיש לי זמן ויכולת אני בהחלט יעשה חוזר, זה לא מספיק לי גם האמת 66.

ס מ ד י

New member
כן, כל הכבוד על ההחלטה!

אני מציעה לך בינתיים להתחיל לעבוד לבד בבית, את יודעת, לפני הבית-ספר, סתם לעבור על ספרים, להתחיל ללמוד מתוכם, שיהיה לך יתרון. מה דעתך? זו גם הצעה לכולם, כי הלחץ די גדול, לא משנה למי...

ס מ ד י

New member
אה, שכחתי להגיד...

יכולת יש, רק צריך לדעת איך מוציאים אותה
בהצלחה !

Ne§t£A GirL

New member
יפה יפה!../images/Emo108.gif

וחפיף, אז לא הלך לך בלשון-דווקא לפי מה שאני רואה עברית את מדברת מצויין...

RiCh RaCh

New member
אני יספר את שלי

חחחחחחחחחח טוב אז בהיסטוריה יש לי 84 ובג"ג יש לי 86 ובספרות 75 ובפסיכולוגיה 78 והצציון הכי הכי הכי מלך בעולם זה
חחחח אתם לא תבינו למה אני מתלהב אבל בכל זאת תנך-67!!!!!!!! ושתבינו כל כיתה י היה לי נכשל ביא קיבלתי בשתי מבחנים 30 ועוד אחד 47 והמבחן האחרון המתכונת והלפני האחרון קיבלתי 67 ו62 מה שיוצא שקבילתי הרבה בבגרות למרות שכתבת ת´שטויות של החיים שלי

למעלה