תופעה: נישואי תערובת במגזר הדת``ל

דלישעס

New member
אני חולה נפש

גם פנחס בן אהרן הכהן היה חולה נפש, בקיצור, כל מי שמעיז לפעול למען שמירת הדת ונגד עקירתה הינו חולה נפש. עכשיו נותר עלייך לענות עניינית לשאלתי.

אתה?

פנחס הכהן? אתה? תעשה לי טובה! פנחס קינא לה` במעשה. לא בטחינת מים. לך תעביר שיעורי תורה לנוער. לך תעשה שבתות חיזוק. תארגן אמירת תהילים כללית. אבל דבר ראשון תנתק את הנט. צבוע.

דלישעס

New member
שוהמאמי

הנושא הזה כואב לי. ומותר לי לנצל בימה זו כדי להביע את כאבתי.

odery

New member
אויש נו

כואב לך? אז מה אתה עושה צועק בשער בת רבים? אתה מפחד שיעשו לך איקס בשמים אם לא תמחה? אני חולה על מזכי הרבים.. אולי בשמים בכלל מצפים שתקבל על עצמך משהו טוב כדי שיומחד אותם רולינג סטונס ישובו אל דרך המלך?!

דלישעס

New member
את יודעת על מי אני חולה?

על אלו שמוחים על אלו שמוחים, הזכרת לי אותם.

odery

New member
לא..מה שאתה אוהב זה לגלגל אחריות

יחד עם עוד טובים ורבים במקום לנסות לעשות משו מועיל..אפילו בתוך המגזר שלך כדי שח"ו לא ידמו למזרוחניקים רח"ל

דלישעס

New member
כבר כתבתי לעיל

כתבתי זאת מתוך כאב עמוק, לא יתכן שאנשים שמכנים את עצמם ``דתיים`` יתנהגו בצורה כזו. כשלאחרונה גם הם כבר הפכו את הדת לכפייה ובלתי נסבל. ושותפים לרעיון השמאלני להפוך את ירושלים פלטרין של מלך לסדום ועמורה. מספיק ,נכון?

oneofus

New member
כמה שאתה בור .....

מה אתה מבין בחילונים? לחלקם הגדול חינוך מעולה , הם לומדים עובדים ותורמים לחברה למדינה. לא מחפשים טובות ו"שנור" לא מחפשים קיצורי דרך ולא מתגרים מבחורה עם שיער ארוך. גם הבנות שלא מעט מהן איכותיות ברמה ששום ילדה חרדית בת 20 שהתחתנה לא תגיע אליה אינן פחות נורמטיביות ולא רואות בכל גבר - אובייקט. פאר הנוער חמודי לא רוקד במעגלים בחתונות, ומביא שיק מחשבונו לחתונה.

דלישעס

New member
מזה, נחיתת חירום?

מישהו דיבר על חילונים? תפתח שרשור מיוחד בנידון, ואז אחשוב אם להתייחס לחיצים המורעלים שנורו על ידך.

oneofus

New member
גם מרחוק

אפשר לפגוע מדוייק במי שזורק בוץ. אפילו בחץ וקשת. ואתה ידידי - זרקת בוץ!

TipToli

New member
שטויות זה לא דת"ל זה מזרוחניקים

הדתל יותר חזק אל תקטרג עליהם

TipToli

New member
לא

דתל חזקים ומקפידים על הרבה דברים ,מזרוחניקים חפיפניקים..

למעלה