תופעה מעצבנת וילדותית באגד

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
בדר"כ אוטובוס מקושט הוא גם מטופח

ואני חולק עליך
אמנם לי זה לא מציק כמו לבחור שהעלה את זה, אבל עדיין הוא צודק. מי השופט שיחליט איזה אוטובוס מקושט יפה ואיזה אוטובוס מקושט בצורה מגעילה? אולי נעשה סקר נוסעים, הרי הם אלו שאמורים לקבל שירות מהמכונות המקושטות האלה, ונהג שנוסעיו לא יהיו מרוצים יצטרך לקשט מחדש. אגב, אם כבר יצא לכם לראות אוטובוס מקושט(="מושקע ומטופח"...) של ערבי מה אתם אומרים על זה? - זה כבר מוגזם או שלא? כן, אני יודע, המושג "קישוט" לאוטובוס קצת מוגזם והשימוש בו הוא בצורה צינית, אבל אוטובוסים כאלו נראים יותר "מקושטים" מאשר "שמורים ומטופחים".
ולא ממש איכפת לי עם הנהג הוא יהודי או ערבי. כמובן שצריך לשמור על מידה מסויימת ולא להגזים.

hck

New member
זאת הנקודה: מה נקרא הגזמה?

ולא ממש איכפת לי עם הנהג הוא יהודי או ערבי. כמובן שצריך לשמור על מידה מסויימת ולא להגזים.

mister K

New member
למשל

למשל
לא לקשט את האוטובוס בצורה שפוגעת באנשים מסויימים או בצורה שמסכנת את בטחון הנוסעים. מה גם שרצוי לא להגזים בקישוטים בצורה שכבר מכערת את האוטובוס. לדוגמה, 86-153-01 שבה הקישוט מוגזם לטעמי (המכונה אגב, מטוס על).

תזכיר לי מי העלה את התמונה הנחמדה?

למשל
לא לקשט את האוטובוס בצורה שפוגעת באנשים מסויימים או בצורה שמסכנת את בטחון הנוסעים. מה גם שרצוי לא להגזים בקישוטים בצורה שכבר מכערת את האוטובוס. לדוגמה, 86-153-01 שבה הקישוט מוגזם לטעמי (המכונה אגב, מטוס על).
תזכיר לי מי העלה את התמונה הנחמדה?

hck

New member
זו לא הגזמה, זה כבר קונצנזוס../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

למשל
זו לא הגזמה, זה כבר קונצנזוס

אבל יש הרבה מקרים שהם בין הכיסאות, ולכן (לדעתי), אין לאפשר לנהג להיות זה שקובע את רף טיפוח הכלי עליו הוא עובד. לראיה: התמונה שאתה (סליחה.. מ. כרמלית) העלה
כלי מטופח יכול להיות גם אחד ללא תוספות של נהג אלא מספיק שיהיה נקי ושנעים להיות בו.

mister K

New member
כמו למשל...

אבל יש הרבה מקרים שהם בין הכיסאות, ולכן (לדעתי), אין לאפשר לנהג להיות זה שקובע את רף טיפוח הכלי עליו הוא עובד. לראיה: התמונה שאתה (סליחה.. מ. כרמלית) העלה
כלי מטופח יכול להיות גם אחד ללא תוספות של נהג אלא מספיק שיהיה נקי ושנעים להיות בו.
כמו למשל...
צילום: הרררלס הרומני!

846

Active member
אף אחד לא קובע לנהג מה לעשות עם

האוטובוס שלו! נהג שאכפת לו ואוהב, ישקיע בניקיון וקישוט ונהג אחר שלא מעניין אותו, יעשן ויפצח גרעינים גם באוטובוס של עצמו..... תשתדל להנות כל פעם שאתה נוסע באוטובוס מקושט, כי בד"כ הוא יהיה גם נקי יותר מבפנים,הריפודים שמורים ויהיה גם ריח נעים באויר! ועכשיו תגידו לי שיש נוסעים שהריח עושה להם אלרגיה! ואל תשכח שהנהג מבלה את רוב היום באוטובוס, זהו ה"מישרד" שלו וצריך להיות לו נוח ונעים. האם היית פעם במישרד ממשלתי כלשהו שהפקיד או הפקידה אוספים את המינאטורות של ביצת קינדר ומדביקים את זה על המסך של המחשב? בעיני זה מכוער! אז מה? זה לא העניין שלי!!! אני בכלל הייתי עושה תחרות פנימית באגד של האוטובוס המושקע והמטופח ונותן לנהגים קצת מוטיבציה לשמור על המכונות. אוטובוס מוזנח, בד"כ גם לא נעים לנהג, מתגים לא תקינים, מפוחים או חימום שלא פועלים כמו שצריך וליכלוך כמובן!

../images/Emo45.gif אין כמו מכונה קבועה

האוטובוס שלו! נהג שאכפת לו ואוהב, ישקיע בניקיון וקישוט ונהג אחר שלא מעניין אותו, יעשן ויפצח גרעינים גם באוטובוס של עצמו..... תשתדל להנות כל פעם שאתה נוסע באוטובוס מקושט, כי בד"כ הוא יהיה גם נקי יותר מבפנים,הריפודים שמורים ויהיה גם ריח נעים באויר! ועכשיו תגידו לי שיש נוסעים שהריח עושה להם אלרגיה! ואל תשכח שהנהג מבלה את רוב היום באוטובוס, זהו ה"מישרד" שלו וצריך להיות לו נוח ונעים. האם היית פעם במישרד ממשלתי כלשהו שהפקיד או הפקידה אוספים את המינאטורות של ביצת קינדר ומדביקים את זה על המסך של המחשב? בעיני זה מכוער! אז מה? זה לא העניין שלי!!! אני בכלל הייתי עושה תחרות פנימית באגד של האוטובוס המושקע והמטופח ונותן לנהגים קצת מוטיבציה לשמור על המכונות. אוטובוס מוזנח, בד"כ גם לא נעים לנהג, מתגים לא תקינים, מפוחים או חימום שלא פועלים כמו שצריך וליכלוך כמובן!
אין כמו מכונה קבועה
באחד המקומות בהם עבדתי בעבר כשנכנסתי לעבודה אמרתי לסדרן יש רק בקשה אחת בלבד אני רוצה מכונה קבועה לא אכפת לי מאיזה דגם ומאיזה מודל (בכל זאת נהג חדש) רק שתהיה קבועה.

אני לא רוצה להגיד כמו מה זה נראה

למשל
אני לא רוצה להגיד כמו מה זה נראה

846

Active member
שים לב לדלת.... חדשה יותר.... ../images/Emo4.gif

למשל
שים לב לדלת.... חדשה יותר....

JayZed

New member
מה בה חדש יותר?...

שים לב לדלת.... חדשה יותר....
מה בה חדש יותר?...
אני יודע שבסדרות הישנות יותר יש בעיה עם הדלת הזאת ששורקת בזמן נסיעה מהירה. האם לך יש את הבעיה הזו?

mrngin

New member
86-153-01

למשל
86-153-01
יכול להמכר לעבודה עירונית בשכם או טול-כרם AS-IS. למרות שזו עגלה בינעירונית שנוסעת לאילת.

846

Active member
או שאתה עושהאת עצמך או שאתה לא

86-153-01
יכול להמכר לעבודה עירונית בשכם או טול-כרם AS-IS. למרות שזו עגלה בינעירונית שנוסעת לאילת.
או שאתה עושהאת עצמך או שאתה לא
מבין באוטובוסים......

mister K

New member
דוגמה לאוטובוס יפה שמקושט במידה

דוגמה לאוטובוס יפה שמקושט במידה
היא 86-960-01 של הנהג איציק גולדברג. פה הקישוט הוא יפה (לא בלאגן כמו ב-153), לא פוגע בטווח הראייה וגם לא פוגע באוטובוס עצמו (קידוחים ובובות כמו ב-153). שתי התמונות צולמו ע"י אנדי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה