תופים אלקטרונים!

dumbass23

New member
תופים אלקטרונים!

היום היית בחלילית וראיתי תופים אלקטרונים ומצאתי שזה נחמד... ואני כנראה קונה.....עכשיו פתאום אני מתקשר למורה שלי להודיע... ואז הוא אומר לי שהוא מעדיף שאני לא יקנה תופים אלקטרונים כי הם מתקלקלים מלא....הוא אמר שלי שיש לו תלמיד שקנה תופים אלקטרונים ב15000! וכל הזמן המצילה מתקלקלת לו והוא מחליף כל הזמן.... (שהוא נותן מכה על המצילה זה משמיע לו כמה מכות).... עכשיו השאלה שלי היא אם זה באמת נכון שזה מתקלקל מהר??? כי אני לא יקנה תופים ב7000 שקל ואחרי חודש יתחיל לקנות כל שבוע מצליה חדשה! ?????

itay zac

New member
שמע

אם יש לך בעיה של רעש (ההורים לא מסכימים או השכנים לא מפאשרים) ואין לך אפשרת אחרת (להתפשר, בהתחלה עם משתיקים ולאט לאט לנגן בלי) אז תיקנה תאלקטרוניים. אם יש אפשרות של אקוסטיים תעשה כל מה שאתה יכול בשביל אקוסטיים ולא אלקטרונים, ובמיוחד בלא כלכך מתקדמים כי יצא לי לנגן על אחת כזאת והסאונד שלה כל כך לא אמיתי...

dumbass23

New member
זהו

שיש לי בעיה של רעש ואין מצב לאקוסטית.... ואני גם לא יכול להרשות לעצמי מערכת אלקטרונים שעולה 15000 אלף שקל.... אז אני פשוט קונה תהכי דפוקה ואם השנים(אם הכסף שאני מרוויח) אני ישפר תמערכת! אבל בבקשה תענו לי על השאלה שכתבתי בנושא הראשון!

dumbass23

New member
זהו

שיש לי בעיה של רעש ואין מצב לאקוסטית.... ואני גם לא יכול להרשות לעצמי מערכת אלקטרונים שעולה 15000 אלף שקל.... אז אני פשוט קונה תהכי דפוקה ואם השנים(אם הכסף שאני מרוויח) אני ישפר תמערכת! אבל בבקשה תענו לי על השאלה שכתבתי בנושא הראשון!

verti

New member
לדעתי

עדיף לקנות מערכת רגילה ולשים עליה פדים מאשר לקנות מערכת אלקטרונית דפוקה.

EvilRobotnick

New member
בדיוק שאלתי את המורה שלי

לפני שבוע על האלקטרוניות, הוא אמר לי שבאמת יש בחלילית איזה מערכת ב6000 ש"ח של רולנד הוא אומר שהיא דגם מאוד ישן ולא מומלץ כלכך שבאמת עושה קצת בעיות אבל אם אתה מחפש משהו נחמד במחיר טוב מומלץ ללכת על הYAMAHA שהוא קצת יותר יקר(כ8000 ש"ח) בכלי זבל בלי הנחה וזאת באמת מערכת שתשרת אותך לטווח ארוך, אפשר לעדכן לה את הצלילים, נשמעת טוב יותר וגם לא מתקלקלות יותר מדי כמובן שהVDRUMS האחרות טובות יותר אבל יקרות יותר... זהו, מקווה שסייעתי איפושהו...

Vdrums

New member
שטויות. המערכת של ימאהה לא כזאת

משוכללת לעומת רולנד אלה מערכות באותה רמה. עד כמה שידוע לי רולנד מתחילות ב8000 כמו ימאהה. מה שכן בימאהה אין אפשרויות שידרוג כי מביאים רק דגם אחד, ברולנד אפשר להתקדם, להוסיף וכו'.

WinterDay

New member
אנסח מחדש

כמה עולה רולנד טובה אבל מבין הזולות? שעדיין ...כיף לנגן עליה?

Vdrums

New member
נניח שלוקחים TD8

סנר ובס מאש-הדס טום או שניים ומצילות יכול להיות איזה עשיריה בשקט.

Vdrums

New member
בולשיט.

התלמיד הזה אדיוט, לא קרא את ההוראות של הפעלת וכיוון המודול, לא כיוון מה שצריך ולכן לא שומע טוב. מי שקונה מערכת ב15000 ולא טורח לפתוח את החוברת כדי להבין מה יש לו ביד הוא פשוט חמור. זה לא מתקלקל ולא נעליים אם משתמשים בזה כמו שצריך. לי יש את המערכת כבר מעל 3 שנים. אם תקנה אוטו ותעביר הילוכים בלי קלאץ' אז אחרי חודש ילך הגיר, זה לא אומר שגיר ידני זה לא טוב. והתופים הפשוטים הם לא כזה זבל יש שני אנשים בפורום שיש להם מערכות כאלה והם מרוצים מאוד.

tass11

New member
ממש ממש שטויות

המערכת הזאת ברמה הכי מקצועית שיש !!! (כול סוגים : TD 6 ,TD 8 TD 10....) נכון שלפעמים יש בעייה עם ה trigger של המצילה (מנסיוןבעל VDRUMS כבר 4שנים) אבל זה כלכך נדיר ........ בכל אופן אין כמו ROLAND .... אני ממליץ

bobrock

New member
לא לגעת!!

בתור אחד שיה לו VDRUMS של ROLAND (יצא לי הנשמה למכור אותה ) 1.זה בחיים,אבל בחיים לא תחליף לסט אקוסטי.מכל הבחינות 2.אכן הפדים מתקלקלים,אצלי הסנר הלך אחרי חצי שנה,אח"כ הטמטם,עוד טם טם, שתי מצילות והייהאט.לתקן את זה זה סיפור מאוד יקר שלפעמים צריך לקנות פד חדש!!

Vdrums

New member
איזה שטויות.

1. זה לא תחליף נכון. תמיד אמרתי את זה, אתה לא מגלה את אמריקה, אבל לבחור אין הרבה אופציות ולכן זו אופציה נהדרת. 2. איך תסביר שלי יש סט כבר מעל 3 שנים והכל עובד כמו שעון? כנראה שעשית משהו והרסת. זה אמין לחלוטין.

957

New member
אחי, תראה...

אם אתה כבר מוציא 7000 שקל- תקנה מערכת אקוסטית של Pearl או Mapex ואל תבזבז את הכסף על מערכת אלקטרונית שעם כל הכבוד- מתקלקלת ונהרסת בטיל. תמיד יש דילים במחירים טובים- אני מכרתי Mapex יפהפיה לא מזמן ב- 4000 שקל וקניתי מערכת Primer Cabria מדהימה בת 8 חודשים- במחיר מציאה של 4500 שקל!!! ובחנות הייתי קונה אותה ב- 8000... אתה קולט?! בקיצור- תברר על מישהו שמוכר מערכת טובה במחיר מציאה. תמיד יש כאלה...

Vdrums

New member
איזה גאון אתה משהו.

קודם כל כמו שכבר אמרתי, אם משתמשים במערכת כמו שצריך היא לא מתקלקלת. אל תבלבל ת'מוח, וזה שיש מערכות בחצי מחיר יד שניה, אתה לא מגלה את אמריקה. דבר שני, אם לא היתה לו בעיה לנגן על מערכת אקוסטית הוא לא היה שואל ובודק על אלקטרונית.

yoyoyud

New member
../images/Emo6.gif

מישהו עשה עליך מסיבה... פרמייר קאבריה עולה 4000, 5000 גג. בקיצור אל תמשיך, הבנו עד כמה אתה מבין בנושא so called תופים.

למעלה