תוספת שירות של שעתיים בערב בקו הרכבת לבאר שבע

מיקלוש77

Well-known member
כמה שינויים שקורים החל מיום ראשון. מתוך אתר הרכבת:

תיפתחנה מחדש לשירות תחנות: צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח, שנסגרו זמנית לטובת האצת פרויקט החשמול.
מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה - רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון ותתווסף עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.
יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז - באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכו') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).

זה משמח מצד אחד אבל מתסכל מהצד השני, איך משרד התחבורה לא מחזיר את השירות לרמה שהייתה לפני הקורונה (ואני לא מדבר רגע על תחנת נתב"ג ורכבות הלילה שבעיקר קשורות לנתב"ג):
1. רכבות עד חצות בכל הקווים
2. שירות בסופ"ש במקטעים שלא עובדים עליהם
3. שירות בסופ"ש עד מעבר לשעה 14:00 בשישי (חתכו כאן כמעט שעתיים בלי להתבלבל ובלי למצמץ).

קו 415

Active member
כמה שינויים שקורים החל מיום ראשון. מתוך אתר הרכבת:

תיפתחנה מחדש לשירות תחנות: צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח, שנסגרו זמנית לטובת האצת פרויקט החשמול.
מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה - רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון ותתווסף עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.
יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז - באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכו') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).

זה משמח מצד אחד אבל מתסכל מהצד השני, איך משרד התחבורה לא מחזיר את השירות לרמה שהייתה לפני הקורונה (ואני לא מדבר רגע על תחנת נתב"ג ורכבות הלילה שבעיקר קשורות לנתב"ג):
1. רכבות עד חצות בכל הקווים
2. שירות בסופ"ש במקטעים שלא עובדים עליהם
3. שירות בסופ"ש עד מעבר לשעה 14:00 בשישי (חתכו כאן כמעט שעתיים בלי להתבלבל ובלי למצמץ).
הכפלת תדירות בקו הרצליה-רעננה-רטש העין- פתח תקווה-תא- חולון-אשקלון-באר שבע.
צמצמו את התדירות לפני הקורונה ולא טרחו להשיבו

מיקלוש77

Well-known member
הכפלת תדירות בקו הרצליה-רעננה-רטש העין- פתח תקווה-תא- חולון-אשקלון-באר שבע.
צמצמו את התדירות לפני הקורונה ולא טרחו להשיבו
נכון, אבל פה יש את עניין החישמול.
אני מדבר על קווים שאין בהם עבודות ועדיין לא עובדים כמו לפני הקורונה.

arseny92

Well-known member
מנהל
שינויים בתנועת הרכבות: תחנות במרכז ייפתחו, צמצום פעילות בקו נהריה-מודיעין

ביום ראשון ייפתחו מחדש התחנות בחולון, בת ים ויבנה, והקו בין בנימינה לרחובות יתארך עד אשקלון. שעות הפעילות של הרכבת, שקוצרו, הוארכו עד השעה 23:00. עם התקדמות פרויקט החשמול של המסילות, ייסגרו התחנות בעתלית, בנימינה, קיסריה-פרדס חנה וחדרה

למעלה