חלק ה' קוי פתח תקוה עד שנות השמוניםלאחר הרוטציה בין 40/42 במחצית הראשונה של
שנות השמונים שניהם יצאו מפנחס רוזן פינת דבורה הנביאה (היה שם מין מסלול פנימי עם סככת סדרן) ורק מאוחר יותר האריכו אותם עד עתידים יחד עם 21/23ז"ל/28/6
קו 71 הופיעה במפת 1956 והיה מתחנה מרכזית פתח תקוה לכפר מע''ש אחר כך היה 71א בשנות התשעים קו 72 הופיעה במפת 1956 והיה מתחנה מרכזית פתח תקוה לשכונת אחדות (מאוחר יותר יצא מבית רבקה) בשנות התשעים שונה מספרו ל2 שעבר חברת קוים שונה ל 25 קו 73 הופיעה לראשונה במפת דן 1956 והיה מתחנה מרכזית פ''ת לכפר סירקין קו 74 הישן היה מבית חולים השרון לסגולה בפ''ת הקו פעל עד שנות השבעים קו 74 גרסה ב' מת''מ לעמישב(מאוחר יותר הדר גנים) קו 75 הופיעה כבר ב1956 והיה מתחנה מרכזית פ''ת לנווה עוז קו 76 הופיעה במפת דן 1956 והיה אז מתחנה מרכזית פ''ת לגני תקוה (בשנות השישים הוארך לקרית אונו בשנות השבעים או השמונים לאור יהודה) קו 77 הופיעה במפת דן 1956 והיה מתחנה מרכזית פ''ת לראש העין קו 78 הופיעה במפת דן 1956 והיה מתחנה מרכזית פ''ת ליהוד(בשנות השמונים הוארך לאור יהודה) קו 79 הישן הופיעה במפת קוי דן 1956 והיה מתחנה מרכזית פ''ת למעברה מחנה ישראל שהייתה לא רחוק מלוד קו 79 מתחנה מרכזית(מאוחר יותר בלינסון)לשיכון יוספטל הקו בוטל בשנות השישים שנסגרה המעברה קו 80 פעל מתחנה מרכזית פ''ת לשכונת פג'ה (קרית אלון) הקו בוטל בשנות התשעים פעל מאוחר יותר כקו 10 ובוטל ופועל מאז כניסת חברת קוים לפ''ת כקו 10 מקרית אריה לקרית אלון וחזרה קו 81 הישן הופיעה במפת קווי דן בשנת 56 והיה ככל הנראה קו פנימי מתחנה מרכזית פ''ת ל? קו 82 הישן פועל משנת 1956 מנחשונים לפ''ת ת''מ שנפתח קו 82 ת''א-פ''ת מספרו שונה ל77ג ב1993 בערך הפך ל93 קו 83 מתחנה מרכזית פ''ת לירחיב קו 84 מתחנה מרכזית פ''ת למזור קו 85 מתחנה מרכזית פ''ת לשוהם קו 86 הישן פעל מת''מ פ''ת לכפר גנים ב' פעל עד שנות השבעים קו 87 מת''מ פ''ת לתל השומר פועל משנות השבעים קו 88 החל לפעול בשנות השבעים עקב איחוד קוים 74 הישן ו86 הישן פעל בהתחלה מאיזור סגולה פ''ת לכפר גנים ב'(מאוחר יותר מבית חולים בלינסון) הערה בשנות התשעים שונו המספרים כדלקמן 71 ל1 71א ל11 72 ל2 72א ל12 73ל3 74 ל4 75 ל5 79ל9 77ג ל93 88 ל8 הערה חל שינוי סיפרור שהקוים עברו לחברת קוים וגם שינוי מסלול בחלקם