תוכנת מסחר במט"ח

rafipips

New member
יש קישור בהודעה

תרשם באתר , ואז תוכל להוריד . https://www.goforex.co.il/כניסה אחר כך יצרו איתך קשר לפתוח חשבון אמיתי , ותתחמק מלפתוח עד שיהיה לך מספיק ניסיון . ואם יש שאלות אז פה המקום

תוכנת דמו למסחר במט"ח

אצלנו בקולמקס תוכל לקבל דמו למשך חודש ולהתאמן על ניתוח טכני, תוכל להורידו כאן בנוסף אנחנו מעלים סקירות יומיות שיכולות לעזור לך, יתרונות המערכת שלנו - מערכת ללא עלות חודשית,גרפים ונתונים בזמן אמת, אפשרות לניתוח טכני על הגרפים, אפשרות להוראות עתידיות מתקדמות, פתוחה למסחר אוטומטי ועוד... אצלנו ניתן לסחור גם ללא מינוף ומינופים נמוכים, המערכת מאוד נוחה ואמינה, תקבל גם מישהו שילווה אותך וידריך אותך ויסביר על שימוש במערכת ועל דרכי מסחר שונות וניהול סיכונים נכון. אם יש שאלות אני כאן, רפי מקולמקס

NNIRR007

New member
מ..אז ככה..

אני משתמש בתוכנה FOREX אני עושה הוראה עתידית.. אני נותן הוראה של הפסק הפסד נגיד ההפסד עומד על -7 אז אני נותן הפסק הפסד על -10 כנ"ל ככך הרווח אני בוחר בלקנות את המט"ח במחיר בין הפסד לרווח אבל זה רושם לי "נא האמת פרמטרים ונסה מאוחר יותר" מה אני עושה לא נכון?

rafipips

New member
תעבוד עם הוראות שוק

הוראות עתידיות זה משהו קצת יותר מורכב יש הוראת לימיט ויש הוראת סטופ קודם תכיר את הדברים הרגילים ומסחר בהוראת שוק (קניה או מכירה בשער נוכחי) אחר כך תעבוד עם הוראות עתידיות . הוראת קניה בלימיט - כאשר המחיר יורד לנקודת המחיר שקבעת הוראת מכירה בלימיט - כאשר המחיר עולה לנקודת המחיר שקבעת הוראת קניה בסטופ - כאשר המחיר יעלה לנקודת המחיר שקבעת הוראת מכירה בסטופ כאשר המחיר יורד לנקודת המחיר שקבעת אלו למעשה ארבעה סוגי הוראות עתידיות .

NNIRR007

New member
ניהיה לי סלט :/

זה כמו סינית בשבילי.. יש מדריך עם סירטונים שמראים כל שלב ושלב מה עושים איך עושים? אני מצטער על השיגעון אני מקווה שאתם מבינים..

למעלה