תוכנת השתלטות על מחשב מרוחק

rattlehead

New member
*רק* קבצים.. ללא השתלטות...

ויש גם את שרת הFTP הקטנטן הזה שעובד מנסיון (עד כמה טוב - זאת שאלה אחרת :)) מומלץ אם אתה רוצה להעביר מהמחשב שלך אליו ולהפך.

rafid1

Active member
מנהל
אין שום רמז...../images/Emo6.gif

פשוט התעצלתי להדגיש BOLD עם עזרי פורום-תפוז...
הכוונה - הורדת קבצים בלבד, ולא תפעול המחשב כולו מרחוק...

שתרודל

New member
האאא.. אני מתכוון אז להשתלטות.

בקיצור: שאני יכול כאילו לראות את המחשב שלו ולעשות בו מה שאני רוצה. למחוק\להוריד \להוסיף אצלו משלי. (ושוב: לא לפרוץ!)

שתרודל

New member
התמונה נחמדב אך..

אפשר להוריד אותה? היא חינמית? מתאימה לווינדוס 98? אם אפשר להוריד איך מורידים אותה משם ,- לא מצאתי . תודה.

rafid1

Active member
מנהל
ת:

כן אפשר. לא, אבל ... כן ל98 ככה. מה קורה לך ?... ולזכור -התקנה נדרשת בשני המחשבים. (בניגוד לHTTP SERVER)

rafid1

Active member
מנהל
כן->

רק במחשב *ממנו* אתה רוצה להוריד קבצים. בד"כ לא צריך לרשום IP הוא מזהה לבד (יש גם בתפריט רשימה לבחירה). כמובן צריך "לגרור" קבצים או ספריות למסך השמאלי. אבל - המוריד - צריך את הIP שלך (או שם הדומיין אם יש לך) והוא מכניס אותו בשורת הכתובת בIE אצלו.

rafid1

Active member
מנהל
כן, מתאים גם ל98

2. לא יודע על מה אתה מדבר. לא צריך שום אקסטרות.

kukimon

New member
כל כך שקוף....

תאכל'ס על מי אתה עובד? את מה שאתה מחפש תמצא ב iSpyNowv2.0 , או netbus .לא תימצא אותן ב download.com .ותצטרך פרט לתוכנות להרחיב קצת את הידע שלך ברשת....

שתרודל

New member
נגיד שאני

מחפש נט בס כמו שאתה אומר א.לא מצאתי נטבס בעברית. ב.אני לא יבקש כאן נט בס נכון? יש פה חוקי פרום אז למה לי?! לא ככה? נ.ב: איפה אוכל לדעת יותר , יש לך כתובת,(בעברית)? תודה.

למעלה