תוכנות למסחר

מצב
הנושא נעול.
פס"ל

מה היקפי פעילות נדרשים כדי לקבל
מהבנקים תוכנות כאלה? תודה.
פס"ל
אין כאן חוקים קבועים, אבל ההחלטה היא בדרך כלל שילוב של שלושה גורמים שאני קורא להם פס"ל: פעולות- כמה פעולות אתה עושה בחודש סכומים- באילו סכומים אתה מבצע את הפעולות האלה לקוח- איזה מין לקוח אתה בכלל של הבנק/ברוקר במובני הסכומים והנכסים שמושקעים אצלהם, המעמד, הוותק ומובנים נוספים. ככל שהשילוב בין השלושה גבוה יותר, כך הסיכוי שלך לקבל מערכת כזו ובחינם הוא גבוה יותר. כך לדוגמה, אם אתה מחזיק 300K בחשבון (סכום נאה לכל הדעות) אבל עושה רק 2-3 פעולות בחודש באופציות, אצל רוב הברוקרים זה שילוב נמוך מידי מכדי להעניק לך מערכת מתקדמת. מאידך אם אתה עושה כמה מאות של פעולות בחודש אבל כל אחת מהן רק בשקל אחד, זה גם לא הכי מפתה. מקווה שהרעיון ברור...

ilanc7

New member
תודה.

פס"ל
אין כאן חוקים קבועים, אבל ההחלטה היא בדרך כלל שילוב של שלושה גורמים שאני קורא להם פס"ל: פעולות- כמה פעולות אתה עושה בחודש סכומים- באילו סכומים אתה מבצע את הפעולות האלה לקוח- איזה מין לקוח אתה בכלל של הבנק/ברוקר במובני הסכומים והנכסים שמושקעים אצלהם, המעמד, הוותק ומובנים נוספים. ככל שהשילוב בין השלושה גבוה יותר, כך הסיכוי שלך לקבל מערכת כזו ובחינם הוא גבוה יותר. כך לדוגמה, אם אתה מחזיק 300K בחשבון (סכום נאה לכל הדעות) אבל עושה רק 2-3 פעולות בחודש באופציות, אצל רוב הברוקרים זה שילוב נמוך מידי מכדי להעניק לך מערכת מתקדמת. מאידך אם אתה עושה כמה מאות של פעולות בחודש אבל כל אחת מהן רק בשקל אחד, זה גם לא הכי מפתה. מקווה שהרעיון ברור...
תודה.
נושא התוכנה בבנקים מעניין כי אין לזה פירסום פומבי.

elicr

New member
כלים למסחר

תוכנות למסחר
תוכלו לפרט לי איזה תוכנות למסחר יש חוץ מהאורדרנט. הבנתי מהסוכן שלי שיש את fmr, אבל בשביל זה הוא אמר שצריכים להביא לי מחשב חדש משלהם הביתה... וזה קצת תופס מקום. השאלה אם אין איזה תוכנה שאני אוכל להפעיל דרך המחשב שלי ולהיות מחובר ישירות לבורסה כמו הfmr?
כלים למסחר
מישהו יודע / יש לו ניסיון: מה ההבדל בין מערכת FMR (בארץ) לבין OrederNet תודה !

המוזהב

New member
תוכנות טובות...

כלים למסחר
מישהו יודע / יש לו ניסיון: מה ההבדל בין מערכת FMR (בארץ) לבין OrederNet תודה !
תוכנות טובות...
מחפש תוכנות טובות, ביתיות, שישמשו כעזרה למסחר בבורסה המקומית. אולי גם בחו"ל. יש המלצות ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה