תוכנה שעומדת על שלה - לא USB

Pete® Pan

New member
תוכנה שעומדת על שלה - לא USB

יש לי סורק HP ScanJet 3400c שתומך גם בחיבור USB וגם ב- Parallel. ב- USB הוא קצת איטי, אז החלטתי לנסות לחבר אותו לחיבור Parallel. בדקתי בהוראות, חיברתי אותו, התקנתי מחדש והתכוננתי לעשות Restart. בסוף ההתקנה מופיע לי החלון הבא, המצווה עלי לא להשתמש ב- Parallel, אלא ב- USB!
(ראו תמונה) מה קורה פה
(הדגם של הסורק תומך בוודאות בחיבור Parallel) בדקתי והסרתי מדפסות שאולי תופסות לי את ה- Parallel, עכשיו שום דבר לא תופס לי (עשיתי Restart, הסרתי והתקנתי מחדש - שום דבר לא עוזר...!) זו הבעיה הכי מוזרה שאי פעם נתקלתי בה! מה עוששששים!? מוזר, לא? תודה מראש, רון.

xroeeh

New member
~~~>

חיבור parallel לא יהיה יותר מהיר, גם אם תצליח להגיע למקסימום היכולת שלו, ותיקח את התצורה הכי גרועה של USB, ה USB עדיין יהיה מהיר פי 6 לפחות... רועי

Pete® Pan

New member
אז מה עושים...?

האמת היא ששמתי לב שאני יכול להוריד את הרזולוציה (dpi) וזה נהיה יותר מהיר... אבל בכל זאת - ברזולוציות היותר גבוהות זה איטטטטי... יש לכם פתרון לעשות את זה יותר מהיר? יש תוכנות או שינוי קונפיגורציה ב- Windows שמאיצה חיבור USB למקסימום שלו? תודדדה!

DToNAToR

New member
הגבלת המהירות היא לא בUSB

אלא בסורק עצמו. כשאתה סורק ברזולוציות גבוהות זה גם לוקח יותר זמן. אין פה מה להאיץ.

Pete® Pan

New member
לא...

הסורק חוזר שוב ושוב אחורה לתפוס משהו שהוא לא הספיק לתפוס. זה עניין של העברת מידע בזמן, לא?

DToNAToR

New member
העברת מידע בזמן?

הממ .. זה באמת יכול לקחת זמן! עם הטכנולוגיה הפרמיטיבית שלנו ..

למעלה