תוכנה להקלטה ועריכת MIDI ל-WIN98

תוכנה להקלטה ועריכת MIDI ל-WIN98

שלום לכולם! אני צריך כלי להקלטה ועריכה המתאים לWindows98 הצלחתי לחבר אורגן ישן של Yamaha למחשב Pentium II 300MHZ עם כרטיס קול Creative PCI64. בעזרת כבל MIDI ישן (חיבור זהה לשל ה-Joystick). מצאתי תוכנה קטנה MIDI-OX אשר בעזרת רואים במחשב, אילו תווים מתנגנים באורגן, וכמו כן, ניתן להשמיע איתה קבצי Mid באורגן. כך שנראה שהכל עובד. אבל לא מצאתי איך ממש עושים איתה משהו מעניין. אני זקוק לתוכנה יותר מתוחכמת שיהיה ניתן להקליט איתה. אם חינמית, אם גרסת נסיון (סביר להניח שאני אתייאש מהר). תודה לעוזרים

UrBaN Man

New member
אני לא חושב שמישהו פה עוד עובד עם WI 98

ולכן אני בספק אם מישהו יוכל לעזור במקרה שלך. ממליץ לך לחפש באינטרנט. ובכלל, אפשר לקנות היום מחשב טוב יותר משמעותית, גם ביחסית מעט כסף - באיזור ה1000 שקלים ומטה. כמובן שלא מענייני להכנס לכיסך, אבל ההבדל בין מחשב שתקנה בסכום הנ"ל למחשב שיש לך עכשיו, יהיה עצום - עד כדי כך שלא יהיה ניתן להשוות בכלל.
(וכמובן שעם מערכת הפעלה כמו XP או VISTA לא תהיה כל בעיה למצוא תוכנות מתאימות).

תודה על התגובה

הרעיון היה להפוך להחיות מחשב שאין לנו בו שימוש. מצאתי דווקא תוכנה נחמדה נקראת MIDI MAESTRO. לא משהו מקצועית, אבל נחמדה. במחשב חדש שאקנה, לא יהיה לי חיבור MIDI/JOYSTICK ולכן לא אוכל להשתמש בו לצורך זה. כמו שאמרתי, זה סתם לשעשוע חולף. בכל אופן תודה ואם למשהו יש עוד עצות, אשמח לשמוע

למעלה