תוכלו לעזור לי ?

MaT15

New member
תוכלו לעזור לי ?

כל מי שמתעסק פה עם פוטושופ או תוכנות עריכה אחרות ויכולורוצה לעזור לי בבקשה שיגיע אליי לאיסייקיו -299512469! בבקשה! תעשו מצווה! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! אני צריך את עזרתכים!

mamby

New member
מהות הפורום היא לענות על שאלות

וכך לעזור גם לגולשים אחרים שנתקלו באותן בעיות כמוך. אין שום סיבה לפנות אליך לאייסיקיו אם אתה לא טורח אפילו לכתוב מה הבעיה שלך, או באיזה נושא אתה זקוק לעזרה. פנית אלי גם במסרים וקיבלת תשובה דומה. תגיד מה הבעיה וננסה לעזור לך. כאן.

MaT15

New member
אז זהו...

זה לא ממש בעיה, אני פשוט לא מתעסק עם תוכנות כאלה אז רציתי לדעת אם יש פה מישהו שיוכל להכין לי משו.. ... .. .. .. ..

MaT15

New member
אני לא נימנע..

פשוט אני לא יכול לבקש בקשה פרטית מול כל הפורום.. רציתי שמישהו יכין לי משו בסיגנון הזה-

oren*

New member
אתה מתכוון לתמונה עם טקסט?

אם אתה לא מעוניין לעזור לעצמך, אנחנו בטח שלא נוכל לעשות זאת במקומך ולהמשיך במשחק הניחושים הזה.

MaT15

New member
אני מאוד רוצה שתעזרו לי ..

פשוט בקשה כזאת מתאים לפנות לבנאדם במסר אישי.. אבל אני עישה את זה בכל זאת ככה בפומבי בפורום, בקיצור אני רוצה שיהיו לי תמונות שלי מהופעות.. אני תמיד מופיע לכל מיני אנשים בבית ואני רוצה שיהיה לי מאחורי רקע של הופעות ולא רקע של הארון בחדר שלי .. אז הראתי לכם דוגמאותשל אנשים ששמו מאחורי רקע של הופעות.. ואני יתן לכם עוד דוגמאות..

MaT15

New member
המשך

וגם תמוונת שלי.. וחשבתי אם מישהו מכם גם יוכל להכין לי משו כזה.. אבל בישביל זה צריך לתקשר באיסיקיו, אלא אם כן אני יפרסם כאן תתמונות והרקעים?. .. אפשרי? מה אתם אומרים?

The Island

New member
אוי אני מרגיש כזה... ../images/Emo4.gif איך לא

הצלחתי לנחש קודם שזה מה שרצית? חשבתי שזה להוסיף את הכתובית עם האייקון הזה של הטביעת רגל אך לא. לוטו לא אמלא השבוע אם אני מנחש כ"כ גרוע. טוב תנו לי לנחש, זה בטח הופעות סטייל "אורן הקטן" או משהו כזה שמעביר את המידע בצורות על טבעיות אך לא ניחנתי בחוש שישי מפותח כך שלא אוכל לתקשר. מינה, מה אומר הסקר?

MaT15

New member
מה אורן הקטן ?

שירי מימון אם כבר.. .. .. .. .. .. .. .. רק שירי!

The Island

New member
שירי בנופש בחו"ל כרגע, אורן הקטן

זה אומן טלפתיה וחשבתי שהופעות כאלה מדובר (ואבוי,שוב טעיתי
).

MaT15

New member
בסדר?

http://images.nana.co.il//Upload/102005/ForumMessageAttachments/ForumMessageImage_959523.jpg

למעלה