תוהה

ORIZACKEN

Well-known member
תכינו את הארנקים שואב הכסף של ליברמן מגיע, כולנו נשלם יותר בהכול.

נסיך.333

Well-known member
השאלה רק האם הכסף הזה "ילך למפלגה" מבלי שליברמן כמובן ידע על כך
או שיופנה לצרכים אמיתיים של התושבים.
אני חושב שעל סמך העבר התשובה ידועה מראש.. השאלה מי ילך הפעם לכלא..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
פעם, בשנת 1975, היה מישהו שאמר ש"עוד נזכור לטובה את הימים, שבהם כיכר לחם עלה 16 אגורות".
כעת אני חושש ש"עוד נזכור לטובה את הימים בהם BB השתולל כראש ממשלה עריץ, שעשה ככל העולה על רוחו. כי מחליפיו התגלו כגרועים ממנו לאין ערוך....

נסיך.333

Well-known member
פעם, בשנת 1975, היה מישהו שאמר ש"עוד נזכור לטובה את הימים, שבהם כיכר לחם עלה 16 אגורות".
כעת אני חושש ש"עוד נזכור לטובה את הימים בהם BB השתולל כראש ממשלה עריץ, שעשה ככל העולה על רוחו. כי מחליפיו התגלו כגרועים ממנו לאין ערוך....
משפשף את עיני, האמנם? היתכן? הקראתי נכון? הכיצד?
הרי הכי חשוב בעולם זה "רק לא ביבי", לעזאזל הקורונה, האירנים, הכסף, הנגב, הגליל, העיקר ורק העיקר זה "רק לא ביבי"
צובט את עצמי ומנסה לזכור מתי שתיתי כוסית אחרונה..

לאאא, בטח זה מישהו שמתחזה למשה, אין אפשרות אחרת...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הרי הכי חשוב בעולם זה "רק לא ביבי", לעזאזל הקורונה, האירנים, הכסף, הנגב, הגליל, העיקר ורק העיקר זה "רק לא ביבי"

פחחחח.... נראה שאילו בנה עולם היה עמנו כאן ועכשיו, הוא היה ממוטט את כל היכל הכנסת על כל יושביו. רק החלפה מלאה של כל הסוררים תועיל. לא בר ששת, לא יהיר. לא ליברזון ולא BB. כולם חייבים להגיע לפח ומהר.

אבי בן 1231

Well-known member
כ"כ שאפת ורצית רק לא ביבי!! מה קרה??

SupermanZW

Well-known member
אולי צריך להזכיר לך, שכשלחם עלה 16 אגורות, לא היו מזגנים בבתים, סבלו מאוד בקיץ, לא היתה טלביזיה בכבלים, רוב המשפחות לא יכלו להרשות לעצמן אפילו רכב אחד בגלל המחיר (ביחס למשכורות) ורמת החיים הייתה הרבה יותר נמוכה מהיום. מכיוון שאתה כנראה זוכר לטובה את הימים בהם לחם עלה 16 אגורות וטועה, סביר מאוד להניח שאתה טועה גם בטענה שנזכור לטובה את הימים בהם ביבי השתולל כראש ממשלה עריץ. מחליפיו גרועים, על כך אינני חולק, לגבי גרועים ממנו, מוקדם מדי לקבוע זאת. נחיה ונראה.

שחר 676

Well-known member
מנהל

אוי זה טוב.....תענוג של שרשור......אני נהנה מכל רגע.

אני תמיד אמרתי שבכדי להעריך את הטוב יש לספוג את הרע אבל לא התכוונתי כלל אל השמאלנים שבינינו. ;-)

נערך לאחרונה ב:
למעלה