תודה רבה רבה לכל מי שעזר לי

עינב1כ

New member
תודה רבה רבה לכל מי שעזר לי

בדפים הקודמים. תודה רבה רבה רבה רבה רבה חלק מהתשובות לא הבנתי (ומה שלא הבנתי אשאל שוב מתישהו יותר מאוחר). עינב

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

עיננננננננננננננב
מ´מצב, אחותי
גם היום את הולכת לבלות את הלילה בהתעסקות במתמט´

עינב1כ

New member
התעסקות במתמטיקה - בהסתברות גבוהה

:))) WHAT´S UP? לגבי התעסקות במתמטיקה להלילה - אני צריכה לחשב את הסיכויים לכך :) לפי דעתי שורש מרוכב של P בחזקת I חלקי K עצרת ועוד LOG בבסיס 2 וכל זה שורש חלקי 2 פאי כפול R וכמובן וכמובן 1 חלקי כל זה , ועל הכל שורש.. טוV חסל קשקשת ברשת.. :) ומה קורה אצלך? הכל בסדר עם החקירות של המשוואות והDELTות..? :) בהצלחה אחותי. :) עינב

עינב1כ

New member
היי מלאך_שישי יקר, מה נשמע?

אצלי סבבה הלכתי לאכול קצת, סליחה על התגובה המאוחרת. אני כרגע פותרת ומצליחה מספר תרגילים (באינטגרלים) הצלחתי 6 תרגילים, עוד מעט אוליי אעבור נושא ואוליי אשאר, תלוי בחשק :) תודה רבה רבה רבה על הצעת העזרה. :) עינב

The6thAngel

New member
אצלי

הכל בסדר... אבל התמכרתי לפתירת תרגילים במתמטיקה לפני השינה ועכשיו אני לא יכולה להירדם :( סתם.... בטח עוד מעט אני אלך לישון... אני שמחה שאת מצליחה תרגילים באינטגרלים, ואני מקווה שתמשיכי להצליח.... אם לא אני פה (וגם נשר, וסיוון, ועוד כמה...)

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

חחחח
אצלי הכל טוב
~ אל תזכירי חקירת משוואות
זה עושה את מצבי פחות טוב
את בטח טובה בזה ~~ תגידי, עכשיו את פותרת הרבה תרגילים, אבל מה תעשי כשתגיעי לבגרות
הכל יהיה אצלך כבר פתור ~~ אז איך תתכונני

The6thAngel

New member
ללא שם

תגידי, את השאלות בחקירת משוואות שפתרת לפני כמה ימים, את תזכרי עוד כמה חודשים
(אני לא אומרת בגרות, כי לך יש עוד זמן...) כי אם כן, אז אני מצדיעה לך.... נ.ב. אני מצטערת שהזכרתי שוב את מה שעושה את מצבך פחות טוב (ואני משתדלת מאוד לא להזכיר את זה שוב...) אז כפיצוי קבלי:
ו-
שתוכלי לנסוע למקום נחמד ומרגיע עם הרבה
מרגישה יותר טוב

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

א. תודה
ב. ברור שאני אזכור, עובדה שאני זוכרת לחקור פונקציות, ואני זוכרת קצת טריגונומטריה, ואני יודעת טוב גיאומטריה, אממ וגם אינטגרלים, ואני לא נגעתי בזה יותר מחצי שנה, אז למה שאני לא אזכור

The6thAngel

New member
לא לזה התכוונתי

התכוונתי שהיא לא תזכור בדיוק מה ה"קטצ´" בכל שאלה. לא תזכור מה היה הפתרון של כל שאלה. ולכן, אחרי כמה חודשים, השאלות יהיו כמו חדשות בשבילה...

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

אהה טוב ~~ לא נורא, אתם כבר יודעים שיש לי בעיות בהבנה
אבל עדיין, זה משעמם (מאוד
) לפתור שוב משו שכבר פתרת

עינב1כ

New member
ראשית כל,דבר ראשון ואלף כל.. :)

אני לא מי יודע מה תותחית בחקירת משוואות, אני מצליחה לפתור "פה ושם" תרגילים ברמה של 4 יח"ל אבל לא את כולם, כרגע אני לא מקדישה לזה זמן רב כי אני לא חושבת שזה נושא קשה מדי (ברמה של 4 יח"ל..) לגבי פתרון התרגילים, לפי דעתי צריכים להתחיל לפתור מספרי בגרויות כבר מכיתה ט´... (אבל זו דעתי..) כי בכיתה י"א וי"ב לא יהיה המון זמן (יהיה לחץ עם בגרויות אחרות) ובכלל זה כיף לפתור תרגילים מבגרויות, ולפני הבגרויות נוכל לחזור על הקלסרים ולפתור שוב חלק כדי לעשות רענון קל, ו... צריך להוציא 100 , לא? אוליי גם אסיים את כל החומר של 4 יח"ל, ואוליי אז ארגיש "מוכנה נפשית" לרמה של 5 יח"ל..מי יודע.. ואז אתחיל לפתור שאלות משם.. (מה שגרוע אצלי שאני בגיאומטריה של המישור ברמה של כיתה ח´.. יודעת פה ושם חפיפת משולשים..דמיון איכשהו.. אוליי קצת כללים על מעגל, שטחים, היקפים ועוד משפטים, אבל אני לא מצליחה לבד לפתור תרגילים מבגרות בנושא, וMEANWHILE אין לי חשק לשאול על זה בפורום, צריך חשק לזה..) לבינתיים זה נורא כיף לפתור שאלות ולהבין פתרונות, אני מאלו שאוהבות מאוד מתמטיקה, אם לא הייתי אוהבת .. אז לא הייתי נוגעת בספרים ולא פותרת תרגיל אחד.. בהצלחה!!! עינב

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

אממ טוב, כמה דברים. א. גיאומטריה של מישור |לצערי הרב) זה רק תרגיל אחד בבגרות, שאת לא חייבת לפתור בכלל
ב. חקירת משוואה ריבועית זה הרבה יותר קל מה ממה שאת פותרת. ג. שתדעי לך, שזה נורא קשה ללמוד את החומר במתמטיקה לבד. כשתלמדי את זה בכיתה, יהיה לך הרבה יותר קל, ואם את אוהבת את זה, אין מצב שתהיי בארבע יחידות. (תראי, אפילו אני בחמש (בטח אנשים עכשיו אומרים לעצמם "נכון, אבל את לא תשארי שם עוד הרבה זמן" ~~ נו מאלה, חפיף )) פשוט אם תלמדי עכשיו ב 4, תפסידי דברים של חמש, ואחר כך יהיה לך קשה יותר. אני באמת לא אומרת סתם, מי שאוהב מתמטיקה - מקומו בחמש יחידות. את לומדת בכיתה מה שאני לומדת
יעני אותו חומר

The6thAngel

New member
אז ככה

אני אישית שאלות מבגרויות התחלתי לפתור רק בכיתה י"א... וזה לא פגע בי בכלל... מה שכן אני לא זוכרת מתי התחלתי לפתור מהספר מתכונות של גבי יקואל... שזה שאלות ברמה של בגרות... אולי כיתה י? בכל מקרה - כיתה ט אפילו לא חשבתי על זה.... ועכשיו, יותר חשוב - גיאומטריה. א. גיאומטריה זו רק שאלה אחת! כן, צריך לדעת, כי אם לא צריך לענות על קומבינטוריקה (וזה הימור גדול) אבל השד לא נורא כל כך.... כמו כל נושא, בסופו של דבר מצליחים.... (אני מדברת על 5 יחידות...) ב. אני אישית שנאתי גיאומטריה כשלמדתי את זה (כיתה י´..) אבל כשהתחלתי לחזור על זה לבגרות (סוף י"א...) זה היה אחד הנושאים שיותר אהבתי... הרבה לשחק עם הנתונים עד שיוצא מה שרוצים... לגבי השאר שכתבת - מסכימב איתך...

למעלה