תודה רבה!!! לכל החברים.

נט מאן

New member
תודה רבה!!! לכל החברים.

מה שקרה אמש הוא כזה, בשעת ליל מאוחרת אני מקבל טלפון מאחד החברים, הוא החל לצעוק עלי, מה אתה שולח לי מסרים כאלו, האם זה נקרא חברים? לא הבנתי מה פשר זעקות השבר והאימה הללו, אך אמרתי לו שאבדוק את הנושא. דקה לאחר מכן, עודך, מתקשר אלי חבר נוסף, הוא החל לצעוק עלי גם באותו נוסח, לא הבנתי מה כבר עוללתי. והנה התבררה האמת, בתפוז ישנם תקלות חוזרות ונשנות עם החלפת ניקים, דבר שראוי לכל גינוי מפאת צנעת הפרט, ישנם מסרים אישיים וכו', אולם לא היה לק-ל ידי להושיע, וכי מה עלי לעשות, איני יודע מה היה מתרחש לו הייתי יושב בחיבוק ידים, מיד עם קבלת הודעות, מסרים, והודעות בקומונות בגנותי, נכנסתי להילוך גבוה, ומיד הקמתי את מנהל הפורום הרב איש הרוח שעמד לצידי ו"מיידית" חסם את אותו נבל וכסיל, וכן טלפנתי למנהל הקומונה שלמלה החדש שהוצפה בכ 56 !!! הודעות בגנותי, ואלו מחקו לאלתר את הודעותיי כביכול – א פרומער. לא היה לי נעים עם כל הקטע הזה של מסרים גזעניים ובוטים שלא ניתן להעלותם על דל שפתותי, מסרים של לכלוך שנוגדות את עמדותיי המתונות, מילות גנאי ולכלוך. ביקשתי את עזרת החברים שיתלוננו בקומונת משוב, וב"ה התלוננו מספר חברים, ותפוז חסמו את הניק הזה לאלתר ובאופן סופי, ע"כ ברצוני להודות לכל החברים שעמדו לצידי בשעות הקשות הללו מבחינה אישית ה"ה ידידי ורעי שלמהלה החדש, דודיקון, הדרך לאוטו, יונגרמען, יושב בדד, ה ח ס י ד, ואחרון אחרון חביב איווט. ולאותו פורץ ברצוני לומר, שיערב לך ויבוסם לך, אם הינך מרגיש נוח עם כל הבלאגן, ואם הצלחתי להעלות חיוך על שפתיך הריני שמח ושלם עם זה, ורק טוב יהיה לי כל הימים, ותזכה לפתוח קצת את שכלך הפגום בלכלוך וזוהמה.

נתי101

New member
כל הכבוד!

איזה כיף לך שזה הצרות שלך.... חבל שלא התקשרת גם למשטרה.

נט מאן

New member
לו היית יודע כמה מהחברים כאן ובקומו

נה מכירים אותי, היית חושב אחרת, ישנם לפחות 25 שמכירים אותי

נתי101

New member
יודע מה?

לא ארחיב את הדיבור בנושא זה. כשם שמצווה לומר דבר הנשמע כך מצווה לא לומר דבר שאינו נשמע. רק אוסיף ואחדד, שכדאי שיובן מה העיקר ומה הטפל בכל הסיפורי סבתות פה...

בקיצור ובעברית

הפרומער הפך להיות איש אינטרנט? קמתי אחרי הסערה, וזה הדבר היחיד שהפריע לי, ניקך האהוב שהוכחד...

מסתקרן

New member
חזק ואמץ ואל תחת

פעלת כשורה. זו בטח הרגשה מצמררת כשזרים עושים בביתך כבשלהם ואינך יכול לעשות מאומה.

למעלה