תודה על FSH תקין

תודה על FSH תקין ../images/Emo23.gif

יום שלישי למחזור - FSH 5.7 . אז למה המנוגון הפסיק להשפיע? תודה גם על היסטרוסקופיה תקינה .
ביום השלישי למחזור האסטרדיול היה כבר 536 pmol/l . אחחחחחחחחח איזה בזבוז
- הולך החודש - מישהו מוכן לעשות לי ילד? אני רצינית!

כי....

כי לקחת מונוגן עד להזרעה או שאיבה ואחרי זה לא לקחת. מנוגון הוא למעשה FSH המופק בשיטות טבעיות (אני לא אפרט איך או מאיפה) ויש בו גם אחוז מסוים של LH. מרגע שהפסקת לקחת אותו הוא, כערבור זמן די קצר הוא אמור לצאת מהגוף. יש לך יופי של FSH ליום השלישי למחזור. שימשיך כך ובהצלחה

אה, לא הבנת את השאלה שלי

המנוגון שלפני כמה חודשיים ייצר אצלי 8 זקיקים לא השפיע והיה רק זקיק אחד כמו במקרה שלא לוקחים מנוגון וזה עוד עם 6 אמפולות. תודה

zebra3

New member
fsh מצוין ../images/Emo45.gif

אפשר לשאול לאיזה גבהים הוא הגיע אצלך ואם עשית משהו כדי שירד?

תודה זברה

ה- FSH שלי היה תמיד תקין. כנראה חשבת שהוא היה גבוה אצלי כי התעניינתי בזרעי הפשתן. התעניינתי כי משנה מזל אמרה שהם יכולים לשפר את איכות הביציות וזה תמיד דבר טוב. פעם אחרונה נבדקתי לפני יותר משנה. אחרי שהמנוגון לא השפיע, החלטתי שכדאי לעשות שוב בדיקה.

לגבי זרעי פשתן ואיכות ביציות

בכל מקרה, נאמר לי שהאפקט היעיל ביותר של זרעי פשתן (לכל מטרה) הוא בצורתם הטחונה. כלומר זרעים שלמים לא ממש יעשו את העבודה, אלא יש לקחת נגיד 2 כפיות של זרעים ולטחון אותם או לכתוש אותם עם מכתש ועלי (או בכל צורה אחרת) ואז לאכול. זה עדכון מהימים האחרונים...

מרגישה מאוד מחוברת לרחם ../images/Emo23.gif

אחרי ההיסטרוסקופיה, אחרי שהצטלמתי איתו היום
- למה לא קיבלתי את הסרט? אולי הייתי מצרפת פסקול עם מוסיקה
. האמת בא לי לראות את העסק שוב, ככה להתעמק בנבכי גופי...זה היה כל כך מהיר... אז עכשיו אני מרגישה שאני ממש אוהבת את הרחם שלי

הרעיון של פסקול המוסיקה

לסרט צילום הרחם שלי מאוד מוצא חן בעיני
והתחלתי לפתח אותו... למשל בקטעים שמתקרבים לפתחי החצוצרות יושמעו חצוצרות... ה- beatles, לדוגמא שילבו חצוצרות בשירים שלהם. אז חצוצרה אחת יכולה להיות עם הקטע הנחמד מ-Penny Lane והשניה עם All You Need Is Love . זה יהיה מין רימיקס. אפשר לעשות את זה בהילוך איטי ולשלב עוד אלמנטים

אגסית -שאלה

איפה עשית היסטרוסקופיה כל כך מוצלחת? מי היה הרופא? איזה כיף לשמוע שזה לא חייב להיות טראומטי!

מישמישית יקרה

עשיתי אצל ד"ר זולטי שבירית המליצה עליו. הוא מאוד נחמד, עדין, סבלני ומסביר כל דבר. לי זה כאב, אבל זה מאוד קצר. הכאב נובע מזה שמחדירים מים לרחם. התחלת המסע היא בצוואר הרחם שעוברים בו מאוד לאט. מתקרבים לרחם ומשפריצים לתוכו מים ואז התחיל לכאוב לי. סיור קצר של איזה דקה וחצי והופ מסיימים. אני ממש לא מבינה למה באיכילוב ממהרים כל כך להרדים. ואני גם לא מבינה בנות שנהנות מהרדמות. שונאת לצום או שיותר נכון מאוד אוהבת לאכול ולשתות שתייה חמה. שוב פעם נוגעים בורידים שאצלי הם כבר מתחילים להגמר ועוד חתיכת נגיעה. וכל חומרי ההרדמה המיותרים... להכניס עוד זבל לגוף. ואחרי זה כל היום קצת מטושטשים...

באיכילוב מרדימים../images/Emo7.gif

כי יש להם ציוד מיושן... היסטרוסקופ רחב שדורש הרחבת צואר הרחם. בשיבא יש היסטרוסקופ זעיר 3 ממ.

../images/Emo2.gif../images/Emo4.gif מה שחשבתי שהוא טוב

אסטרדיול של 536 pmol/l הוא כנראה גבוה מדי ליום שלישי למחזור. מישהי יודעת?
למה אי אפשר רק לצחוק
שאלתי קודם בשני פורומים של רופאים על העניין.

שישון

New member
אכן דומהלדר'זולטי רק איפא נעליהבית?

גמאני עשיתי אצלו היסטרוסקופיה לפני שבוע. אכן רק הלחץ של המים לא היה כל כך נעים. דר' זולטי איש חביב מאוד ועדין. גם לי יש על מה להודות, הכל היה תקין ואכן עכשיו משחזרת את חדרי הרחם שלי עם ליווי של מוסיקה... אגסית-אכן מוסיפה מוסיקה לפורום הזה
אז תודה גם לך.

microma1

New member
את מה שאני יודעת

קראתי בספר פוריות מא' ועד ת'. " רמה מעל 200 בתחילת המחזור מעידה על תפקוד קלוקל של השחלה כיוון שמנגנון ההיזון החוזר בסיום תהליך הביוץ אינו מתפקד כרגיל" מצד שני, יתכן שזה קשור לטיפול הקודם שלך, הרי רמות האסטרוגן בטיפול משתוללות. ועוד נקודה היא שגם לי היה אסטרדיול מעל 200 ביום ה3 למחזור ופרופ' דור לא התייחס לזה, בגלל FSH תקין.

תיפקוד קלוקל של השחלות

לא יכול להיות ! השחלות שלי בסדר גמור. לא היו רמות גבוהות של אסטרדיול בטיפול, אבל אולי האמפולות של המנוגון יצרו בלגן... ובכלל לא הייתי צריכה לשאול פה , אלא רק בפורומים של רופאים כדי לקבל תשובה מוסמכת. ואז אני אהיה יותר חכמה.

debby12

New member
מנהל
אולי הגוף שלך מאותת לך שהוא צריך

מנוחה? (ע"י זה שלמרות ה FSH היפה הוא לא מגיב טוב) ולחילופין אולי שווה לנסות זריקות אחרות, נגיד מנופור שהוא מנוגון סינטטי נקי יותר או גונאל F שמכיל רק FSH - כי המנוגון לא מתאים לגוף שלך כרגע? אני יודעת שמנוגון מופק ממקור אנושי ולכן נחשב פחות "נקי" - אולי הגוף שלך פיתח "אנטי" אליו בגלל זה? (שוב - אני כותבת ברמה האינטואיטיבית לא באופן מדעי) סתם רעיונות. מאחלת לך בהצלחה בקרוב...

milmolit

New member
תנסי לבקש את התרופות החדשות

היי, תנסי לבקש את התרופות החדשות מהנדסה גנטית - יכול לעזור יותר, עט גונאל אף, המנוגון עשוי משתן כמדומני.

למעלה