תודה לITCHAKG

• פותח הנושא Xeo
  • פורסם בתאריך

Xeo

New member
תודה לITCHAKG ../images/Emo140.gif

לפני מספר ימים שלחתי מסר לאיציק לאחר שכתב בפורום שיפוץ ובניה על כך שהוא מחפש קבלן עבור רמפה לנכה שהוא תכנן. שאלתי אם הוא יכול לעבור על תוכנית לחניה שאני בונה ולבדוק אם במקרה ניתן לשפר בה משהו מבחינת נגישות. איציק לא הסתפק בעיון בתוכנית אלא הגיע למקום ולאחר מכן נסע גם למשרדה של האדריכלית שלי בשביל לעבור איתה על התוכנית ולראות אם יש מקום לשיפור. כל זאת בהתנדבות! המון תודה איציק, כן ירבו אנשים כמוך

Xeo

New member
אתה גם יכול להתאפק וגם קשה לך

אז מה רע?

ITCHAKG

New member
SKEPTIC - סבלנות

אני יעמוד בהבטחתי, כשאגיע לת"א. לא ברורה לי הציניות שלך בנושא התרומה. כאשר אני מתנדב לסייע לנכים איני מבקש תרומות באם אדם מן הישוב מבקש ממני ייעוץ הנדסי ואיני מבקש שכר אלא תרומה לאחת מהעמותות המסייעות לנגישות - אתה ממורמר. אפשר לחשוב איזה טובות הנאה אני מקבל מהעמותות להן אני מתרים. התודות שקבלתי היום גם מXEO גם מנכה באזור נתניה וגם מיובל וגנר רק הוסיפו לי כי הנתינה - נותנת. ולסיום אצרף מה כתב לי יובל וגנר בנושא רמפה, שהעובדת הסוציאלית של משרד הבריאות בנתניה בקשה תכנון ואשור הנדסי מקונסטרוקטור. המון הערכה כל הכבוד קיבלתי מייל מרגש מהעובדת בנתניה יובל וגנר, יו"ר עמותת נגישות ישראל [email protected] www.aisrael.org

למעלה