תודה לרוכב ש"דלה" סט מברגונים מתיק האופניים

אילון22

New member
תודה לרוכב ש"דלה" סט מברגונים מתיק האופניים

שלי, כשישבתי לשתות קפה בשבת בנחשון (התיק סגור מלמעלה- על הטופ טיוב) לבריאות... ... ושתיחנק אתם..

baruch kass

New member
אם מישהו לקח כנראה היה צריך

אפשר לסלוח , רצוי לא לכעוס הוא נעזר בך ואתה בכלל לא ידעת שאתה כזה מלאך

rolling9stony

New member
במיוחד כשמסיקים את המסקנה ביום חמישי לגבישבת

מאז הרבה דברים יכולים היו לקרות.

avihersh

New member
קמצן. פעם הבאה תשאיר טיפ לעובדי הדלפק...

...מעבר לכך, "סט מברגונים" זה לרוכבי שטח. תיק על הטופ טיוב זה לטריאטלתים. רוכב כביש אמיתי לא רוכב עם כלי עבודה, אלא עם פנימיות וכפיות, וגם אותם יעדיף לשים בכיסים מאחורה, או מקסימום בתיק אוכף זעיר. 3 הכיסים של החולצה הם תרמיל הנדודים המושלם. לא צריך יותר מזה. קבל את אובדן/גניבת המברגונים כסוג של בלאי. ממילא נזכרת לכעוס שבוע אחרי "הפריצה"... בהצלחה.

אבי, אחרי שנקרעה לי פעם שרשרת בעליה מלוזית..

... לכיוון פארק בריטניה יש לי טולקיט עם מפתח שרשרת. לא יתפסו אותי שוב לוקח טרמפ על משאית בחזרה לטל שחר

avihersh

New member
בשרשרת תקינה ומתוחזקת היטב הסיכוי לכשל קלוש

זניח, ואפסי. החלפה כל 2,500-3,000 ק"מ, טובה לשרשרת, טובה לקראנק, טובה לקסטה, וטובה לשימנו/אולטגרה/סראם וכל השאר... ועדיין, למי שמתעקש להשתמש בשרשרת עד שהיא נקרעת - יש מקום (רב) בכיסי החולצה.

אבי, זו הייתה שרשרת בת 250 ק"מ ../images/Emo5.gif

מילא אם הייתה שרשרת שמשכתי איתה עד אפר ועפר....

aabramovich

New member
תסתכל על הארבע ראשי שלך ו....

אם אתה לא מצליח לראות את כפות הרגליים אז 1. סביר להניח שקוראים לך רפי, אבל החבר'ה קוראים לך פלטה 2. סביר להניח שאתה צריך ללחוץ קצת יותר חלש... בכל זאת השרשרת לא מטיטניום. נסה קאדנס יותר גבוה. 3. סחטיין

שימנו בנדורע ערס חרא!!

לא חוזר על הטעות הזו יותר... רק קומפניולו בשבילי!!

aabramovich

New member
בחיי שאני לא מבין

את כל אלו שמנסים להסביר לאילון שהכל טוב. אפשר להניח שמדובר בטעות... ואפשר להניח שבדרך נס הצליח ליפול מהתיק הסגור... ואפשר להניח שאילון הוציא את הסט ושכח כמו כל אדם נורמאלי. אבל אם גנבו... המינימום שמותר לאילון הוא להוציא את העצבים ב"...ושתיחנק אתם..." - מינימום.

אילון22

New member
סוף, סוף אחד שמבין

כנראה שהחיים מחוץ לפלנטה: "ישראל" עושים רק טוב לאנשים כמה שאנחנו שיפוטיים כאן! תודה עזריאל

aabramovich

New member
לא. זה כמו להשאיר כוס ויסקי מקריסטל על השיש

ולא למצוא אותה אח"כ. ובבית היו רק חברים ומשפחה.

avihersh

New member
עזריאל. האנלוגיה שלך לא מדויקת. יחד עם זאת

ם אני זורמים עם המסיבה/אירוח שלך, אזי חייבים לשנות לפחות 5 פרמטרים : 1. הרכב האורחים - חברים, משפחה, ואורחים מזדמנים שלא כולם מוכרים לך. בנחשון, בשבת בבוקר, יש ג'יפאים, רולר-בליידרס, קבוצות מאורגנות, מתדלקים - לא רק רוכבים. הבחור כתב "רוכב" וחטא בהכללה. 2. מיקום הכוס ותכולתה - הכוס לא הייתה בשיש מטבח, אלא מחוץ לשער (בנחשון לא נכנסים עם האופניים לקפה), 3. הויסקי היה בלנדד זול. 4. הכוס הייתה מסוג פשוט, שאין לך בעייה לאבד/לשבור 5. רמת האלכוהול בדמך הייתה כזו, ששכחת מהסיפור ונזכרת אחרי שבוע, לפרסם בפורום השתיינים את דבר המעילה...

aabramovich

New member
מקבל את התיקון, אך עם זאת

1. הזכות להתלונן קיימת 2. כל ישראל חברים 3. ובמיוחד כשאתה בסביבה יחסית חברית. היתי רוצה לחשוב שג'יפאים גם לא יגנבו. 4. אין פה חקירה פרטית או משטרתית. יש פה רק בנאדם שהתעצבן ומותר לו. 5. לפעמים אתה חוזר הביתה, ורק שבוע אח"כ פותח את התיק לגלות את דבר הגניבה 6. בין אם זה בלנדד זול או סינגל יקר (דוגמאות למטה) זה העיקרון ולא העלות
כרגע אני שותה Isle of Jura שהוא סינגל מהאיים. טעם יותר עמוק ועשיר מרוב הסינגלים מעמק הספיי. ואני לא נכנס ל"ויסקי אירי" בכלל. לא מזמן שתיתי כמה כאלו וגם הם בהחלט היו נעימים בסגירת היום. אבל יש גם לא מעט בלנדד מעולים. הנטיה להצמד רק לסינגלים היא תוצאה מצד אחד של שיווק ומצד שני גם של אופנה. הסינגלים החלו להמכר לאמריקאים כשהחבר'ה בעמק הספיי החליטו שנמאס להם להתקע עם הזן הבודד.

למעלה