תודה לסרוגייט בגמר הטיפול.

רותה 1

New member
תודה לסרוגייט בגמר הטיפול.

על מנת להבין את התהליך שאדם עובר במרפאה כאשר הוא מגיע לטיפול - היה צריך לשתף אתכם בלבטים ובהיסוסים הראשונים הכוללים את שיחת הטלפון המגששת הראשונה, משם לצעד הראשון, עבור דרך שלבי הטיפול, הקשיים, הגילויים החשובים ובסופו של דבר - השלמת התהליך. לכן שוב ושוב כאשר בסוף הטיפול - בפגישת הסיום המתקיימת לרוב בחוץ בין המטופל/ת לסרוגייט, בנוסף להחלפת מתנות קטנות - ניתן מכתב כל כך חם - קשה לי שלא לשתף אתכם בו (ברשותו של המטופל, כמובן ובשמות בדויים הן שלו והן של הסרוגייט). אז שוב תודה, איתי, ובהצלחה בחייך הפרטיים מכאן והלאה!!! " קטי היקרה, רציתי להגיד לך תודה. תודה על ששינית לי את החיים. זה נשמע משפט כל כך דרמטי, אבל הוא בעצם לא אומר אפילו חלק קטן ממה שאני רוצה לומר. תודה על שעזרת לי לגלות יוזמה. על שעזרת לי לא לפחד מהרצונות ומהמחשבות שלי. על שלימדת אותי מה זה להרגיש קרוב למישהי. על שהראית לי שאפשר לקבל אותי בלי תנאים, ולא רק למדוד, לבחון ולשפוט אותי. על שגרמת לי להבין שיש לי מה לתת. על שלימדת אותי לא להתבייש בעצמי. על שסייעת לי להשתחרר, להיפתח ולהיחשף כמו שלא עשיתי מעולם. על שלימדת אותי ליהנות מכל זה ולהפוך את התכונות האלה לחלק ממני. עכשיו אני יכול להגיד תודה על ששינית לי את החיים בלי להרגיש שזה מחמיץ את כל מה שאני רוצה לומר. את אומרת שהכל נובע ממני ונמצא בתוכי, אבל אני יודע שבלעדייך זה לא היה מתאפשר. בלי ההענקה והאכפתיות, בלי הפתיחות שלך, בלי הקבלה שלך אותי, בלי הסבלנות, כל זה לא היה קורה. בהמון אהבה ותודה, איתי".

למעלה