תודה למי שעזרה אתמול עם התלבטות האופנה שלי

עדידושש

New member
תודה למי שעזרה אתמול עם התלבטות האופנה שלי

כמובן שהכל השתבש, ובסוף לא נלבשה החצאית, לא ננעלו הנעליים, ולבשתי בסוף מכנסיים חומים וחולצה שחורה (סדרת אירועים מעצבנת במיוחד שכללה- קריעת הגרבונים, פליטה של מאיה על חלק מהבגדים וכו')... האירוע עצמו היה חביב ביותר, הבעל שלי הדהים אותי מחדש, כשדיבר באנגלית שוטפת, וקיבל המון מחמאות אח"כ, ומאיה התנהגה למופת (היא עשתה קצת רעש כשאבא שלה נאם, אבל זה בגלל שהיא רצתה כנראה להיות איתו)... הנה כמה תמונות, כי הבטחתי. הנסיכה למדה לשבת בעצמה בימים האחרונים, עדיין לא תמיד יציבה לחלוטין, וכשהיא מנסה לתפוס צעצוע, היא הרבה פעמים משתטחת, אבל זה מה יש, ומזה לומדים, לא? אז הנה היא עם השמלה, אחרי שכבר חזרנו...

עדידושש

New member
והנה היא באירוע

יושבת (כפרה עליה
)

Darth Foofoo

New member
סליחה?

ככה נראית בונבונת יושבת חמודית? ולמה רק עם שתי מערכות בגדים? לא נראה לך שמשמעם לנו? אביגיל קדימה להוציא את מאיושק'ה לטיול מסביב לעולם .

בובסטר

New member
איך הולך עם האוכל שלה?

כבר התקדמתם לערבובים, עוף והודו טחון ומרקמים קצת יותר מרוסקים ופחות טחונים?

עדידושש

New member
לא התקדמנו עם אוכל לשום מקום...

היא הסכימה לקצת בטטה, סירבה לגזר, ואת הקישוא ירקה עליי. הגענו למסקנה שאולי קצת מוקדם עבורה, וכרגע אנחנו מנסים לתת לה דייסה, וגם זה- לא ממש הולך. אני מתכננת גם להתחיל עם פירות בשבוע הבא, ונראה. אני לא ממהרת יותר מדי, כי באמת, יהיו לנו חודשיים מטורפים עכשיו, ללא שגרה, אז מה שהיא תיקח עכשיו, זה בסדר.

דמבית

New member
איזו בובה מקסימונת יש לכם!

מה בעלך עושה בארה"ב? נראה לי כתבת את זה מתישהו אבל אני לא זוכרת.

עדידושש

New member
בעלי מסיים את ההתמחות שלו בפיזיקה רפואית

שזה בעצם תכנון תוכניות הקרנה לטיפול בחולי סרטן.

למעלה