תודה לכל העוסקים במלאכה

Mrs Vertigo

New member
../images/Emo112.gifאבל למה שלט הכניסה לחדרה לא גדול יותר?

ולמה חוף הים לא ארוך יותר? ולמה הכניסה לאולגה לא יפה יותר? ולמה האנשים בחדרה לא שקטים יותר? ולמה הקניון לא משופץ מבחוץ? ולמה לוקח מלא זמן לשפץ את הבפנים? ולמה גשר הרכבת נבנה רק אחרי מאה שנה? ולמה לא מסיימים אותו כבר? ולמה הוא משנה את המסלול של האוטובוס? ולמה הורידו את העצים ביער בשביל זה? במקום (!!!!!!!!!!!) להגיד כמה שסוףסוף יש יוזמה, לא משנה כמה אנשים עברו או קנו, סוףסוף יש מעשה ולא רק דיבורים, וסוף סוף דברים זזים, ידעת איכשהו "לדפוק" את זה. אדם נמדד במעשים, לא בדיבורים. אני יודעת טוב מאוד כמה שיש לך זכות מלאה לכתוב את ההודעה הזאת ולצאת כנגד אנשים מסויימים (אני לא מסכימה איתך), אבל זה באמת הפריע לי.

טיגריס2

New member
תכנסו לקישורים ותחכימו

ותקראו את האמת על הנעשה בעיריה ועל אלו שזורים לכם חול בעיניים על אלו שקונים אתכם בנזיד עדשים או באיזו כיכר ומזרקה ותקראו ותדפדפו ותבינו דברים שאתם לא יודעים וגם תוכלו להגיב שם על הדברים ואולי אולי עינכם יפקחו ותראו את המציאות בשחור לבן ולא צבעונית שמעוורת את העיניים

טיגריס2

New member
שמתי לב Mrs Vertigo

שאת לא בדיוק מאלו שכותבים פניני חוכמה או עונים ולחילופין כותבים על ההקשר המדובר בנושאים הנכתבים או המדוברים וזה לא רק כאן בפורום חדרה ואחרי זה תתלונני שסבלת מספיק מסטיגמות לראיה זה מה שכתבת כאן - http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=314&MessageId=129186268 אז מה זה אומר עלייך? מצד אחד את מתלוננת שיש סטיגמה על עיר מגורייך ומצד שני באה לכאן וכותבת בליל שטויות ללא הקשר לדברים שנכתבו כאן ולזה קוראים בעברית - דו פרצופיות

Mrs Vertigo

New member
../images/Emo112.gifחח מה הקשר?

נתחיל בזה שבכלל לא הבנת מה כתבתי שמה. נמשיך בזה שציפיתי שיהיה לך משהו קצת יותר טוב ולעשות מלחטט לי בכרטיס ולבדוק מה אני כותבת. בחיי שאני מנסה לשמור על טיפת כבוד כלפייך.

טיגריס2

New member
אוקיי

אז מכל הנכתב כאן יצא משהו טוב אחד שהוצאתי את הפורום מתרדמת החורף נכון? ברגע שראיתם את הניק שלי התעוררתם וכתבתם אחרי תקופה שהכל כאן התייבש אז הייתה חוסר הבנה מכל מה שנכתב אתם לא הבנתם את כוונתי ואת מה שכתבתי ולקחתם את זה בקיצוניות גמורה אני לא הבנתי את כוונתכם ועניתי לפי מה שקראתי והבנתי והתחלנו לריב אז בואו ונרגע כולם לפני שזה עלוטל לגלוש למקומות לא רצויים שתהיה שבת שלום לכולנו

למעלה