תודה לכל העוסקים במלאכה

אולגה9

New member
תודה לכל העוסקים במלאכה

השישוק הרביעי במספר, אשר התקיים בשישי שעבר בפיאצה הוא הצלחה עצומה מאות תושבים וצעירים מחדרה והסביבה הגיעו להינות מחוויה נעימה לקראת הסופ"ש אז תודה לחברי פרלמנט הצעירים שהפיקו את האירוע בהתנדבות: רפאל, יוסי, גל, רון, ישי, ליאור, שני, מני, רועי, שיר,רונן, טל ואירה כמובן :) תודה להדר שמחי שוורץ המקסימה- מנהלת מרכז הצעירים ברחוב הרצל על התמיכה ולענת מצוות המרכז לראש העיר, מר חיים אביטן שאוזנו תמיד קשבת לצעירי העיר לשלמה בוזגלו והעמותה לתרבות הפנאי על הסיוע והרצון הטוב תודה לטל אליהו- מחזיר תיק הצעירים על האכפתיות והיחס בגובה העיניים לבעלי הדוכנים המיוחדים שהגיעו מחוייכים ואדיבים כמו תמיד ללהקות שגנבו את ההופעה - הזמרת הנדירה עינב רדה שפתחה את האירוע ולהקת "ארבע וחצי": אונית רומנו הסולנית המדהימה, נחום גרטנר, ‫רביב פנחס‬, ‫זוהר אהרון‬ אז ת ו ד ה ענקית לכולכם! ניפגש בשישוק הבא שיתקיים אי"ה ביום שישי ה22.5 באותו מקום מייחלת לעוד אירועים משמחים בעיר במיוחד לנו, הצעירים מכל הלב, מור חסון יו"ר פרלמנט צעירי חדרה

טיגריס2

New member
אפשר להראות תמונות של

ההצלחה שהייתה? לא מספיק לספר לנו על נפלאות השישוק אלא צריכים להראות לנו בתמונות ככה אמורים לעשות ולמה לא העברתם לאחד מעיתוני העיר כדי שכל התושבים יראו וידעו על השישוק? הייתי שם וממש לא היו מאות אנשם אם את מתכוונת לאותם התושבים שזאת הדרך היומיומית שלהם לעבור בה אז את צודקת והיו מאות אנשים אבל מבחינת אנשים ונוער שבאו לקנות את זורה חול בעיני הציבור בדיוק כמו ראש העיר חיים אביטן ומ"מ מקומו סמי לוי שהראשון נמצא בחקירות ביאח"א והשני שהוגש נגדו אתמול כתב אישום במחוזי בחיפה יום עצמאות שמח

MetalSlider

New member
כל הפוסל במומו פוסל

ומה את עשית בשביל חדרה? חבל שאין פה מנהל, כי התגובה הזו שלך אפילו לא ראויה לפרסום. פרסום הפורמים שלך פה זו עבירה אחת, שבאמת לא איכפת לנו ממנה. אבל ההשוואות האלו, את לא חושבת שאת קצת חוצפנית?(אני בכלל מתעלם מהעובדה שחקירה כשמה כן היא חקירה ולא פסק דין). אני לא יודע מי את, ואיזו עבודה את עושה למען הציבור(אם בכלל), אבל יוזמת השישיוק מבורכת, ואם לא מתאים לך, למה היית שם? צוות מרכז צעירים פועל למען חדרה יותר ממני, ממך ומכל תושב אחר. אם לא היו אנשים, אחרונים להאשים הם מרכז צעירים. מאה אנשים או עשרים, אני מעדיף את השישוק בפיאצה מאשר כל שישי אחר בפיאצה. לא קיים כזה דבר 'אמורים להראות' או 'ככה אמורים לעשות' ,את לא מפקדת עלייה. את המגלומניה שלך תזרעי בפורמים שלך.

טיגריס2

New member
וואוווווווווווו

תארתי לי שמישהו יקפוץ רק כשאני כותבת משהו אתה קופץ וכותב? וצר לי לאכזב אותך לא באתי לשישוק רק עברתי משם ואני מקווה שאני לא חצופה כשאני עוברת שם אולי אסור לי מבחינתך ולמה אני לא מתעניינת בשישוק? כי אם הייתי באמת יודעת ורואה שהדוכנים מאויישים ע"י צעירים שמוכרים את אומנותם היתי מוכנה ברצון לתת להם להרוויח ומביאה את חבריי אפילו הגרים מחוץ לחדרה ונראה לך שאני אצעק בראש חוצות מה אני עושה ונותנת מעצמי? תהיה בטוח שיותר ממך ואם אתה רוצה שתגובתי תמחק אתה יכול לפנות להנהלת הפורומים כדי שימחקו ויסתמו פיות כל עוד לא כתבתי בשפה מכוערת ( כמוך ) ואני בטוח לא מגלומנית זכותי להביע את דעתי וכך זכות לכל אחד ואחת שיהיה לך יום עצמאות מהנה ד"א פרסום הפורומים "שלי" מותרים זה לא למטרות רווח כספי השישוק הוא עבור רווח כספי אז במקרה הזה אותו אסור לפרסם

אני חושבת שמה שהוא רצה להגיד

זה שאת כל הזמן אנטי אביטן, הבנו שאת לא סובלת אותו, ואנו יודעים שהתמודדת נגדו והיית ברשימה של סדי בן דוד, אני אישית חושבת שהוא מעולהההההההההההההההההה וחדרה עוד לא ראתה ראש עיר כזה, ודרך אגב חצי ממשלת ישראל בחקירות זה לא עושה אותם גם גנבים???

טיגריס2

New member
אני אנטי שחיתות ורמאות

וזכותי להיות אנטי כלפי דברים שנראים לא כשורה בדיוק כמו שהוא אנטי כלפי ולא התמודדתי נגדו ( לא רצתי לראשות העיר ) הכניסו אותי לרשימה של סדי וזה לא אומר כלום ומה כל כך נפלא בו?בחיים אביטן?

טיגריס2

New member
הכוונה היא

ש MetalSlider אנטי כלפי לא מהיום ולא מאתמול וזכותו הלגיטימית להיות אנטי כלפי זה ממש לא מפריע לי אבל לכם כואב מאוד שאני כותבת כנגד מי שאתם אוהבים במקרה זה אדם זר לכם שנכון שהוא ראש העיר אבל בכל זאת זר ואולי אני טועה ומפריע לכם כי הוא לא זר אז אתם חייבים להגן עליו

לא יודעת מה טיב

יחסייך עם MetalSlider , ולאאאא כואב לי שאת מדברת על אביטן, אבל כל מקום את מכניסה אותו, מה הקשר לעזאזל בין שישוק לאביטן?????? הבחורה זורה חול?? נו באמת, היא עושה פרסומת למשהו נחמד שהקימו בעיר המתים הזו, כל ראשי העיר הקודמים רק חיממו כיסאות ומי יודע אולי גם הם לקחו לכיסם (אסור לחשוד סתם אבל אולי?,,,,,) ואם יוכח שאביטן לוקח לכיסו, לפחות הוא עשה משהו לחדרה!!!

MetalSlider

New member
אין לי שום אנטי כלפייך

או כלפיי אף אחד אחר פה. אמרת משהו שלא הסכמתי איתו והרגשתי צורך להגיב, העובדה שזה קרה יותר מפעם או פעמיים לא משנה שום דבר.

חיים אביטן שיפר את חזות חדרה

שהייתה נראית כמו עיירה נידחת, אם לא היו פה פיגועים אפאחד לא היה יודע שחדרה קיימת, שיפץ מלאאאא כבישים, סוף סוף בית אליעזר קיבלה כביש גישה נוסף!!!!!!!

nik name

New member
../images/Emo45.gif

אני בכל אופן דיי מרוצה ממנו וטיגריס חבל שאת מחפשת כל הזמן איך להכפיש את שמו ,בינתיים הוא הראש עיר הכי טוב שהיה לנו ! ואכן רואים עשייה,לעומת אחרים...

טיגריס2

New member
אפרסק כתום../images/Emo178.gif

אני קוראת שוב ושוב את התגובה שלך ואני מזועזעת ממנה כתבת :אם לא היו פה פיגועים אפאחד לא היה יודע שחדרה קיימת אז מה? מבחינתך טוב שהיו פיגועים וטוב שנהרגו אנשים ושיש פצועים שחיים היום עם ביעותים וסיוטים ובלי רגליים וידיים ועם כוויות בכל הגוף וטיפולים כל החיים שנשארו להם ומאנשים בריאים הפכו לנכים לכל חייהם היה עדיף שחדרה תשאר אנונימית ולא תוכר בדרך כזאת

MetalSlider

New member
מה הקשר?

באותה מידה, על סמך ההודעה הזו שלך אפשר להגיד שאת ימנית קיצונית על גבול האנטישמית. נו באמת, מה הקשר?

טיגריס2

New member
לא הגזמת קצת?

ימנית קיצונית על גבול האנטישמית? נראה לי שגלשת יותר מדי לאמירות לא במקום זה כמעט כמו הוצאת דיבה לא?

אוייייייי טיגריס שתהיי בריאה../images/Emo122.gif

איך את לוקחת דברים ומגלגלת כרצונך, נו באמת מבחינתי טוב שהיו פיגועים??? תגידי את בסדר? קרוב משפחה שלי נהרג בפיגוע שהיה בתחנה מרכזית בחדרה, ואבא שלי היה שם ובנס לא נפגע, הוא נשאר לחלץ הרוגים ופצועים, אז אל תגלגלי אתזה לכיוון הזה, את פשוט הזויה................. ועכשיו משסיימת עם MetalSlider עברת אל Mrs Vertigo ?? COME ON GET A LIFE!!!!!!!!, ממש לא לעניין! קחי אתזה לכיוון שלי, שבזכות יופיה החיצוני של חדרה זוכרים אותנו כיום, ולא כמו עד עכשיו..... שבת שלום

טיגריס2

New member
אפרסק כתום

איפה היופי בחדרה? בואי נעשה סיבוב בעיר נתחיל עם רחוב הנשיא לכל האורך והרוחב נעבור להרברט סמואל ונמשיך לתוך הרחובות הקטנים יותר ואז נראה אם העיר כל כך יפה

../images/Emo204.gif לפי דעתי חדרה יפה../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif

לא נכנסת איתך לדיונים נוספים, מי שיאה לו שיגור כאן ומי שלא יש ערים אחרות שיקבלו אותו, אני גרה בבית אליעזר ממש תחושת מושב, מקום נפלא לגדל את 3 ילדיי, אני לא מחפשת אותך ולא מכירה אותך, מדי פעם אני קופצת לראות אם יש חדש בפורום וראיתי את תגובתך וחרה לי, ז ה ו !! שבת שלום לך

למעלה