תודה להנהלת תפוז ולגולשים!!!!

תודה להנהלת תפוז ולגולשים!!!!

תודה לכם מקרב לב על בחירת שירי ``מחשבות טובות עלייך`` כהודעה נבחרת. שוב יש בבחירה זו כדי להוכיח שהאמת היא היפה מכל ותיגבר על כל דמיון. האמת היוצאת מהלב משובחת מכל אימרות שפר של סופר או משורר. אני מודה למי שחנן אותי בכשרוני שהתגלה רק עם כניסתי לאינטרנט. אני מודה למי שהשכיל לבחור בשיר כניבחר אף שהיו נבערים שכינו אותו ``סטייה מינית,חולניות``וכד.` אני מודה ,לא רק בגין הזכייה,למי שהביאה אותי לשיא הזה ואני מבטיח לה שיאים חדשים ונוספים. אני מיצר שלא נבחר או הומלץ השיר בפורום נ``נ שהוא ביתי ושהייתי צריך לראות בשדות זרים. לטובת אלה שהחמיצו ומתעצלים לדפדף הרשייתי לעצמי לצרף את השיר שוב להודעתי זו. תודה לכל מעריצותי וגם למעט מעריצי שיודעים לפרגן.... תשוקתי בוערת לשמך... או בשם המקורי שלי---מחשבות טובות עלייך!!!! =============================================================== זוכר איך אל מול פניי השתרעת, הסתכלת עלי בעיני חתולה מורעבת ונבוכה. כל גופך פירפר במין תזזית מהודרת וידיי מלהטות אותך באותה פרפרת. מוחי המרפרף וליבי המטורף אותך המיסו ואילו גניחותייך ונשימותייך אותי הבשילו. ברגע הזה ידעתי כי לא רק את נפשך חמדתי אלא שתשוקתי הבוערת בערוותך ושדייך מתמקדת, וכל הבישול הנפלא במוחותינו הואיל להסיר מבוכותינו. לא זוכר כלל מבוכה שהשתררה, כאילו אהבתנו כזאת רגילה. לא היו זיופים,לא שפיכה מהירה, זוכר רק אורגזמה משותפת אדירה. היתה זו,אהובה,הפעם הראשונה שהבאתיך לאהבה ותשוקה, ולא בכוחם של מילים ושירים, אלא בלי מילים כלל ורק מעשים. עכשיו תמה בליבנו תפילה לניסים, אצלנו כבר הוכיחו המעשים... נשיקה שולח לגופך הקודח ותשוקה לפעם הבאה פותח...

אפרת.א

New member
ארבל מהכרמל, תודה לך

על שאתה משתף אותנו . ואכן, מסכימה איתך - דברים שנשלפים מן הלב, מדברים אל הלב... ברכות על הזכיה! איריס.

למעלה