תודה לדודי. פותחת באומאז' לחבובית

דינו12341

New member
תודה לדודי. פותחת באומאז' לחבובית

שהיתה אצלינו בהתנדבות במועדון של עמותת אוונגרד בזיכרון יעקב עוד בפורים ומאז נבצר ממני לשתף..
היא הכינה עם בני הנוער בובות ענק מחומרים ממוחזרים והחבר'ה לקחו אותם אח"כ לפניימיה שבישוב לפורימון והיה שמח!
הפידבקים מהצוות היו חיוביים וכולם (אני חושבת שגם היא..) מאוד נהנו!

אני חייבת לספר גם בהזדמנות זו לכל ספקני ה"בובות זה רק לילדים" ו"נוער זה קשה עם בובות" שכשחבובית הגיע לראשונה למרכז והתלבטנו איזה סוג של סדנא להעביר לבני הנוער, היא הוציאה מספר בובות והניחה על השולחן במרחב המרכזי במועדון ובני הנוער בעצמם ניגשו, חבשו על היד והתחילו להציג ולדבר אחד לשני בלי שהזמנו או ביקשנו מהם.
מדובר בחבר'ה בריאים ונורמטיבים. אין איתם כל תקלה שגרמה להם לאחוז כך לפתע בובות מלבד העובדה שהיצורים הרכים והקסומים קרצו להם.

אז כל הכבוד לחבובית, כל הכבוד לנערים והנערות ולצוות אוונגרד. והכי חשוב, אני מזמינה אתכם להמשיך ולחשוף בני נוער לקסם החוויה של הפעלה ובניה, דווקא בתקופה זו מכל התקופות, זה מרים אותם ומאפשר להם מפגש עם היצירתיות האבודה שלהם, שהלכה לישון בין דפי הפייסבוק.. צריך לסמוך עליהם ולא להיות ספקנים!

mic511

New member
אני אשמח לקחת חלק במייזמים כאלה בעתיד.

הי אני אמנם בובאנאי צריך ורך בשנים אבל במידה יזדמן מייזם מהסוג הזה אני אשמח לעזור בכל צורה. גם כעוזר מדריך
ממש לא משנה. אז תרגישי חופשי ליצור איתי קשר אם צריך.

תודה לי???!!!

על מה ולמה???!!!
לחבובית אני מבין

נשמע שהיה לכם באמת מפגש קסום ומיוחד.
כמוך, אני לא מופתע שבובות זה לא רק לילדים...את זוכרת איזה תגובות היו דווקא מהבוגרים והמבוגרים יותר לבובה של עומרי שאיתה הסתובבתי בפסטיבל ונטפלתי אליהם?!
ולגבי מיכאל, הוא אומנם חדש יחסית אבל סתם מצתנע!!!
האיש מוכשר!!!
ממליץ לך בחום ל"נצל" את הצעתו לעזור.
מעבר לכישרון והצניעות, ע"פ מה שהספקתי לקלוט מעל גבי הפורום (ואת יודעת שיש לי קליטה מיוחדת...) הוא גם איש מקסים.

תודה יקירה...

היה מאוד כיף לגלות שבני נוער מתעניינים לא רק באי פון ובסמארטפונים שלהם אלא ביצירה פלסטית... ובתאטרון... וברגע שנותנים להם חופש ליצור וחומרים... הם עפים עם הרעיונות ואפילו משתפים פעולה זה עם זה כדי ליצור את מה שהם רואים בדימיון.

למעלה