תודה אבל...

BrokenOne

New member
תודה אבל...

תוכנות STAND ALONE של אקסס בניתי פעם, אבל איך אני מעלה את הטבלאות על שרת?? ואיך מקשר את התוכנה לטבלאות?

BrokenOne

New member
עוד שאלה כללית

כשאני פותח את הACCESS הוא רושם לי שאני עובד על תבנית של אקסס 2000 (מותקן לי 2003!), למה זה?? והאם יש הבדל?

BrokenOne

New member
אז למה על האייקון כתוב 2003?

וזה לא יצור חוסר תאימות בגרסאות שונות?

davidea

New member
לא הבנת את התשובה, הסבר...

אורחת התכוונה שאת קובץ הנתונים יצרו באקסס 2000. אתה משתמש בערכת הפיתוח אקסס 2003 ופותח קובץ שהוא בתבנית 2000 ולכן מקבל הודעה. ניתן להמיר את קובץ הנתונים ל 2003 או להשאירה בתבנית 2000. אקסס 2 עודכן לאקסס 97, לאקסס 2000, לאקסס 2002 ואז לאקסס 2003. העדכונים היו לא רק בויזואליות של התוכנה אלה גם בתכונות החדשות שניתן לנהל באמצעות תוכנה זו. אי לכך, מבנה הקבצים (קבצי ה MDB) חייב היה לעבור שינוי. הגרסאות החדשות יכולות להפעיל קבצי אקסס ישנים. ברור שאם לא תמיר קובץ ישן, אקסס (החדש) יוגבל ליכולת הקובץ לקבל נתונים. אי לכך, כל עוד אין משתמשים אחרים במערכת המשתמשים בגרסת אקסס ישנה, כדאי להמיר את הקובץ לתבנית חדשה. אגב, בתפריט אקסס, יש כלים, אפשרויות. במסך המתקבל בחר במתקדם. שם תראה שתבנית ברירת המחדל היא...... אם היא 2000 אז כל פעם שאתה מייצר קובץ חדש אתה למעשה "מגביל" את אקסס. העבר ל 2003 - 2002 (בתנאי שאין משתמשים אחרים שעדיין עובדים עם אקסס 2000).

BrokenOne

New member
ברירת המחדל אצלי היא 2000

האם יהיה כדאי לשנות את זה ל2003 מבחינת נוחות? ואם אני אבנה ב2003 ובסוף אצטרך לשים על מערכת עם 2000, זה יהיה אפשרי?

davidea

New member
אפשרי

לאחר סיום העבודה ב 2003 וכל עוד לא השתמשת (במקרה) ביכולות שרק 2003 יכול להציגן, תוכל לבצע המרה למבנה 2000. עושים זאת דרך "כלים, עזרי מסד נתונים, המר מסד נתונים, ושם ניתן לבחור לאופציה הרצויה. אם כעת אתה בתבנית 2000, לא תוכל לבחור תבנית 2000....

davidea

New member
עוד דבר.

אין כאן עניין של נוחות. כלי הפתוח (2000/ 2002 / 2003) זהים מבחינת נוחות. ב 2003 יש משהו שאין בגרסאות קודמות. הפעל את העזרה של אקסס. רשום "הבדלים בין גרסאות" והתשובה הראשונה מסבירה את ההבדלים. אני כמעט משוכנע שהם לא רלוונטים עבורך ולכן גם אין טעם לעבור בין התבניות 2000 ל 2003. אבל זה אפשרי...

BrokenOne

New member
תודה רבה לכולם

על כל העזרה, אני אחזור בהמשך כאשר אני אתחיל לפתח את התוכנה עצמה, כרגע רק רציתי לבדוק אם זה אפשרי ואיך.

lj101

New member
תשמע מניסיון יש המון בעיות

זו שיטה ישנה צור לך מודול שמתחבר באמצעות ADO שם תוכל לתת עדיפות לפתיחת DB גישה, שאילתות וכו'. מעבר לזה אתה תוכל להתחבר עם IP בלי מיפוי בכלל

למעלה