תהליך SW חדש

השטן נמצא בסימני הפיסוק, אין שינוי ב IELTS

השינוי הוא בנהלי ההגשה. מכיוון ששניכם הייתם כאן ברישיון עבודה, אני מסיק שאתה היית ברישיון עבודה תלוי מעסיק, ולה היה רישיון עבודה פתוח שלא נוצל לעבודה, אבל היא שהתה איתך בקנדה. זו שאלה מעניינת, יכול להיות שהיא יכולה להישאר המגישה הראשית ובזכות העובדה ששהיתם בקנדה שנה, אתם יכולים לבקש להגיש תיק מלא, אם לא, אתם רשאים בוודאי להגיש תיק חדש שבו אתה המגיש הראשי, אתה תעשה IELTS והתיק שלך יעובד מייד בגלל שעבדת שנה בקנדה. דווחו מה יענו לכם.

d r e a m i e

New member
זהו שאני לא יכול להגיש כראשי

בגלל שעדיין עם ה5 נקודות של השהות בקנדה אין לי ניקוד עובר בגלל הלימודים. לאשתי יש תואר ראשון לכן הגשנו דרכה. אולי עדיף שננסח להם מכתב עם שאלה במקום לשלוח את התיק המלא?

d r e a m i e

New member
ותוספת..

מה שהם כותבים זה : You are a student or worker who is legally residing in Canada, and has done so for at least 12 months immediately before submitting your application דגש על immediately. חזרנו לארץ בספטמבר 2006 והגשנו את התיק המפושט באפריל 2007. זה לא בדיוק "מיידית". טוב לא יזיק לשאול אותם בכל מקרה.

זו הכתובת למשלוח השאלה. אם תקבל תשובה אני לא

יודע, בכל מקרה אם וכאשר תקבל את התשובה, אני אשמח לקבל עידכון.

amirshuval

New member
אתה לא עומד בדרישות

לא של מסלול "ניסיון קנדי" ולא של סטודנט או עובד בקנדה(אתה חייב עדיין להיות בקנדה).אתה חייב להמתין עם מה שיש ולקוות שתורך יגיע במהרה.

amirshuval

New member
הדגש על

immediately אכן במקום,אבל צריך גם דגש על who is legally residing in Canada.יהיה קצת קשה לעמוד בדרישה הזו כשגרים בארץ....

אבי קדם

New member
האם יש איזשהו מקצוע ברשימה ש...

אפשר להצמיד אליו "מנהל פיתוח" \ "ראש צוות" \ "ארכיטקט תוכנה" לגבי הניהול - יש ניסיון ניהול של מעל שנתיים

carbazol

New member
שאלה למושבניק

1) אני במקצועי רוקח ולא נמצא ברשימה (לצערי ולהפתעתי) אבל אני גם מנהל בית המרקחת אשר מספק שרותים רוקחיים לבתי חולים פרטיים ויכול להתאים ל Managers Healthcare 0311 השאלה איך אני מוכיח את זה?

יש לדאוג למכתב מעסיק הולם שיציג מטלות מורכבות

של ניהול צוות, ומטלות של תכנון, כדי שזה יתאים להגדרת תפקיד של מנהל. יש שם בהחלט שני תארים שיתאימו לך: director, pharmacy chief of pharmacy מנהל בית המרקחת הראשי בבית חולים גדול, או מנהל בית מרקחת מחוזי בקופת חולים בוודאי יתאים, לגבי מנהלי בתי מרקחת פרטיים או מקומיים, השאלה תלויה בהצגה נכונה של המטלות הניהוליות. קרא את ה NOC באופן יסודי, גזור ממנו מכתב מעסיק מתאים ואתה בדרך הנכונה להגירה בלוח זמנים סביר.

THE XMAN

New member
יש שם הסתייגות

לגבי מי שהגיש לפני פברואר 2008. מה זה אומר ? שמי שהגיש לפני כן התיק שלו יעובד כרגיל ?

למעלה