תהליך כינוס נכסים

danaco

New member
תהליך כינוס נכסים

שלום רב! כבר חודשיים לא קיבלתי משכורת והיום התבשרתי שהחברה בה אני עובדת נקנתה ע"י חברה אחרת. באפשרותי לעבור לעבוד בחברה החדשה,אך היא לא תשלם לי עבור החודשיים שטרם שולמו,אלא רק החל מהיום שבו אתחיל לעבוד עבורה.בכל מקרה אקבל מכתב פיטורין מהחברה הישנה. ברצוני לדעת האם ישנה אפשרות להכריח את בעל החברה הישנה לבצע כינוס נכסים,לאחר שהחברה נמכרה? תודה רבה

מדון

New member
יש לברר אם החברה החדשה מקבלת גם את ההתחיבות

של החברה הישנה לגבי פיצויים תגמולים ,ימי חופשה שלא נוצלו ,דמי הבראה , כמו כן יש להגיש תביעה נגד החברה הישנה ונגד בעלי המניות שלה בתביאה אחת על אי תשלום שכר + הלנת שכר

משהו כאן לא ברור

ציינת שהחברה נקנתה על ידי חברה אחרת, אם כך את ממשיכה לעבוד באותה חברה שחייבת לך את כל זכויותייך. אם החברה החדשה לא קנתה את החברה שאת עובדת בה, אלא רק את עסקיה, זה דבר אחר. לכן, מסרי לנו את העובדות ונשתדל לתת לך תשובה מלאה ומועילה.

danaco

New member
תשובה

החברה החדשה קנתה רק את עסקיה של הישנה.הוסבר לנו בפירוש שלא נקבל את המשכורות שלא שולמו עד כה מהחברה החדשה.מהחברה החדשה נקבל משכורת החל מתחילת חודש פברואר רק אם נבחר לעבור לחברה החדשה (וכמובן אם הם ירצו בנו).מהחברה הישנה בכל מקרה נקבל מכתב פיטורין,גם אם נבחר להמשיך בחברה החדשה וגם אם לאו.לכן הייתי רוצה לדעת אם יש אפשרות להכריח את בעל החברה הישן לצאת לכינוס נכסים או לפשיטת רגל-למרות שהוא נקנה-משום שלמיטב הבנתי,במקרה של כונס נכסים או פשיטת רגל יש אפשרות לקבל משכורות ופיצויים עד סכום של 76800 ש"ח מביטוח לאומי.ואם אין אפשרות כזו,אז אני מניחה שתביעה אחת גדולה נגד הבעלים הישן היא הפיתרון הטוב ביותר? תודה רבה על התגובה המהירה,סליחה על הסרבול...

למעלה